Ile zarabiają polscy piłkarze?
Instagram
1/10
Ile zarabiają polscy piłkarze?
Instagram

Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak i inne gwiazdy polskiej piłki nożnej zarabiają prawdziwą fortunę! O tym, ile dokładnie pieniędzy wpływa na konta piłkarzy krążą  już legendy. Piłkarze zarabiają nie tylko dzięki grze- często inwestują w nieruchomości czy podpisują kontrakty reklamowe. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Wojciech Szczęsny kupił dla swojej żony samochód o wartości około miliona złotych. I chociaż taka cena może szokować przeciętnego Polaka, to dla piłkarza, który zarabia znacznie, znacznie więcej cena za stylowego mercedesa nie była aż tak wysoka.

 

Jedno jest pewne - polscy piłkarze zarabiają prawdziwą fortunę. Ile dokładnie i kto najwięcej? Robert Lewandowski jest na pierwszym miejscu tego zestawienia? Tego dowiecie się z naszej galerii. Zapraszamy na następną stronę!

 

Zobacz także: Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Zobaczcie wnętrza ich domu!

2/10
Robert Lewandowski
East News

Robert Lewandowski to obecnie jeden z najlepszych piłkarzy nie tylko w Polsce, ale i na świecie. I chociaż dokładne zarobki sportowca owiane są tajemnicą to "Super Express" dotarł do informacji, ile może wpływać na konto Roberta. Według doniesień tabloidu "Lewy" zarabia rocznie 100 milionów złotych! Piłkarz może liczyć na takie zarobki nie tylko dzięki rekordowemu kontraktowi z Bayernem Monachium, ale również dzięki kontraktom reklamowym i inwestycjom.

 

Zobacz: Robert Lewandowski zainwestował 3,5 mln złotych w portal ślubny! Jego szefową została... Nie zgadniecie!

 

A ile zarabia Wojciech Szczęsny? Tego dowiecie się na następnej stronie. 

3/10
Wojciech Szczęsny

Według medialnych doniesień Wojciech Szczęsny zarabia rocznie ponad 23 miliony złotych! Zaledwie kilka miesięcy temu piłkarz trafił do zespołu Juventus Turyn. 

Mówi się, że kwota transferu wyniosła 12,2 miliona euro, jednak może ona wzrosnąć o 3,1 miliona- donosi portal Viva.pl

O tym, ile zarabia Grzegorz Krychowiak dowiecie się na następnej stronie!

4/10
Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak rocznie zarabia nieco mniej niż jego kolega Wojciech Szczęsny. Okazuje się, że piłkarz rocznie może liczyć na ponad 20 milionów złotych. 

5/10
Hejt na Arkadiusza Milika

Wśród najlepiej zarabiających polskich piłkarzy nie mogło zabraknąć Arkadiusza Milika. Według medialnych doniesień piłkarz, którego wartość znacznie wzrosła po świetnych występach podczas EURO we Francji, zarabia rocznie 2,5 miliona euro! 

6/10
Kuba Błaszczykowski

Kuba Błaszczykowski tylko w 2015 roku zarobił 11,7 mln złotych brutto. 

7/10
Łukasz Piszczek
East News

Według medialnych doniesień Łukasz Piszczek w 2016  roku zarobił aż 11 000 000 złotych!

8/10
Artur Boruc, Sara Boruc

Chociaż Artur Boruc zbliża się już do przejścia na sportową emeryturę, to wciąż może liczyć na spore zarobki. W 2015 roku piłkarz zarobił 7,5 mln złotych. 

9/10
Łukasz Fabiański

Łukasz Fabiański, podobnie jak Artur Boruc,  w 2015 roku  zarobił 7,5 mln złotych. 

10/10
Kamil Grosicki przyjechał na zgrupowanie kadry przed MŚ

Najmniej spośród piłkarzy w naszym zestawieniu zarobił Kamil Grosicki. Na konto piłkarza tylko w 2015 roku trafiło 4,3 mln złotych.