Radosław Majdan w marynarce

Ile Radosław Majdan zarabia na jednym meczu Euro 2016?! Nie uwierzycie...

Radosław Majdan w marynarce

Ile Radosław Majdan zarabia na Euro 2016? Kwota jest dość zaskakująca. Tygodnik "Na żywo" podał, że ukochany Małgorzaty Rozenek za przyjęcie zaproszenia do studia telewizyjnego, gdzie komentuje mecze, dostaje zapłatę w wysokości 1000-1500 złotych.

Za wystąpienie w roli eksperta dostaje 1000-1500 zł. Przez miesiąc trwania mistrzostw zarobi kilkanaście tysięcy – zdradza znajomy piłkarza w rozmowie z „Na żywo”.

Zobacz też: Jak Robert Lewandowski stał się królem strzelców i... kampanii reklamowych? Historia Lewego i słodkie zdjęcia z dzieciństwa.

 

Były bramkarz reprezentacji Polski po zakończeniu kariery sportowej wciąż zajmuje się działalnością piłkarską, ale w innej formie. Oprócz trenowania bramkarzy, Radosław Majdan pojawia się w różnych programach jako ekspert, gdzie komentuje wydarzenia sportowe. Trwające Mistrzostwa Europy to dla niego doskonała okazja na wzbogacenie się, a w ciągu tych kilku tygodni sportowiec może zarobić nawet kilkanaście tysięcy złotych!

Dodatkowe pieniądze z pewnością mu się przydadzą, zwłaszcza, że już niebawem odbędzie się huczne wesele z jego ukochaną, Małgorzatą Rozenek.

 

Zobacz: Majdan i Rozenek pokłócili się w Azja Express? "Atmosfera była bardzo nerwowa"?

 

Radosław Majdan zarabia krocie w czasie Euro 2016

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na pokazie Łukasza Jemioła
ONS

 

Radosław Majdan regularnie komentuje mecze

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS

Więcej na temat Radosław Majdan Euro 2016
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33