Małgorzata Kożuchowska żąda 30 tysięcy złotych za kilkadziesiąt minut pracy
ONS

Małgorzata Kożuchowska zarabia nawet 30 tys. na jednej imprezie!

Małgorzata Kożuchowska żąda 30 tysięcy złotych za kilkadziesiąt minut pracy
ONS

Małgorzata Kożuchowska jest ostatnio bardzo zapracowana. Aktorka bierze udział w produkcji nowej komedii romantycznej "Kochaj", gdzie pojawią się również takie gwiazdy jak: Roma Gąsiorowska, Olga Bołądź czy Magdalena Lamparska. Tuż przed wakacjami Kożuchowska w rozmowie z nami przyznała również, że napisała książkę dla dzieci. Zobacz: Małgorzata Kożuchowska: Napisałam bajkę dla dzieci" WIDEO

Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska podobnie jak jej koledzy z show-biznesu, zarabia nie tylko dzięki występowaniu w filmach czy serialach. Aktorka nie odmawia, kiedy dostaje propozycję prowadzenia różnych imprez. Ile zgarnia za kilkadziesiąt minut takiej pracy? Super Express postanowił to sprawdzić. Tabloid stworzył listę, która ze znanych pań zarabia najwięcej na chałturach.

Na pierwszym miejscu znalazła się właśnie Małgorzata Kożuchowska, która według doniesień gazety żąda nawet 30 tysięcy złotych. 20 tysięcy złotych zgarnia Dorota Wellman, a za 15 tysięcy złotych imprezę poprowadzi Małgorzata Socha. Najmniej, bo 5 tysięcy żąda Joanna Koroniewska. Na liście SE zabrakło Anny Muchy, która ponoć nigdy nie zgodzi się na chałturzenie.

Jesteście zaskoczeni?

 

Małgorzata Kożuchowska na balu TVN

Małgorzata Kożuchowska

 

Dorota Wellman na konferencji Lidla

Dorota Wellman

 

Małgorzata Socha na ramówce Polsatu

Małgorzata Socha

Przeładuj

Viki Gabor najnowszy klip kręciła w USA! "Był czad"

zobacz 03:37