Basia Kurdej Szatan w kolorowej bluzie

Ile zarabia Basia Kurdej-Szatan na Instagramie? Tabloid ujawnia szokujące kwoty za jeden wpis!

Basia Kurdej Szatan w kolorowej bluzie

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych gwiazd w show-biznesie. Dzięki temu, że na jej koncie w mediach społecznościowych reklamy pojawiają się rzadko i są odpowiednio selekcjonowane gwiazda może liczyć na zaskakująco wysokie kwoty za jeden wpis sponsorowany umieszczony przez nią na Instagramie.

"Super Express" ujawnił, że odkąd Basia Kurdej-Szatan poinformowała o drugiej ciąży jeszcze zyskała na popularności i może liczyć nawet na 50 tys. zł za jeden wpis na Instagramie. Kilka takich ofert i miesięcznie aktorka zarobi więcej niż na planie seriali czy programów! 

Dlaczego Basia Kurdej-Szatan jest gwiazdą atrakcyjną dla reklamodawców?

Gwiazda "M jak miłość" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i sprawia wrażenie miłej i sympatycznej "dziewczyny z sąsiedztwa". Nigdy się nie wywyższa, a jej wpadki po imprezach sprawiły, że jest postrzegana jako zupełnie normalna osoba, która jest daleka od tzw.  gwiazdorzenia. To wszystko sprawia, że ludzie ją lubią, obserwują w mediach społecznościowych, a to przekłada się na zaskakujące kwoty za reklamę:

Basia jest jedyną gwiazdą, która wciąż może liczyć na większą liczbę propozycji od reklamodawców. Jest fajna, młoda, późno pochwaliła się ciążą, dopiero w 5. miesiącu, i nie wyeksploatowała jej od niemal pierwszego miesiąca. Ludzie ją lubią, kojarzą z seriali, z „The Voice of Poland” czy „Tańca z gwiazdami” . Za jeden post może dostać nawet 50 tys. zł. Wystarczy kilka takich postów w miesiącu, żeby zarobiła 300 tys. zł, czyli więcej niż w jakimkolwiek serialu – mówi źródło "Super Expressu".

Inne gwiazdy mogą liczyć na podobne kwoty za posty sponsorowane na Instagramie? To wyjaśniałoby aktywność w mediach społecznościowych niektórych z nich!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan odsłoniła brzuszek w ciążowej sesji zdjęciowej! "Kwarantannowe zabijanie nudy"

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na premierze "Swingersi"
East News

Aktorka poinformowała o ciąży dopiero w 5. miesiącu. Dzięki kwarantannie do tej pory udawało jej się ukryć ten fakt.

Basia Kurdej-Szatan pokazała brzuszek!

 

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan Instagram
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13