Jury programu "Mam talent"
East News
Newsy

12. edycja "Mam talent" wciąż jest hitem TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

12. edycja "Mam talent" wciąż jest hitem TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

Trzy pierwsze odcinki najnowszej, dwunastej edycji "Mam talent" już za nami! Talent-show TVN możemy oglądać w soboty od godziny 20:00, a uczestników znów oceniają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola. Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, czy program TVN po  wielu latach emisji wciąż jest hitem stacji. Ile osób ogląda "Mam talent"? Wyniki oglądalności mogą zaskakiwać! 

"Mam talent": Kolejny wokalista w show. Agnieszka Chylińska: "O Jezu. Już się boję"

Wyniki oglądalności "Mam talent"

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl najnowszą edycję "Mam talent" ogląda średnio 2,36 mln widzów, a TVN w czasie nadawania programu jest zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnych we wszystkich grupach wiekowych! Najwięcej osób obejrzało drugi odcinek hitu, bo aż 2,39 mln widzów. Show ma świetne wyniki oglądalności, ale okazuje się, że w porównaniu do poprzedniej edycji "Mam talent" stracił widzów 160 tys. widzów! Jak przypomina portal wirtualnemedia.pl jedenastą odsłonę programu emitowaną w analogicznym czasie w 2018 roku, oglądało średnio 2,52 mln osób. 

A Wy oglądacie najnowszą edycję "Mam talent"? Przypominamy, że w czasie emisji show TVN telewizyjna Dwójka pokazuje premierowe odcinki "The Voice of Poland". Który program wybieracie w sobotnie wieczory?

Zobacz także: Agnieszka Chylińska na scenie króluje od 25 lat, ale o jej życiu nie wiemy wiele. Kim jest jej mąż?

Program "Mam talent ogląda średnio 2,36 mln widzów.

Agnieszka Chylińska na planie programu
East News

Wy również oglądacie 12. edycję show?

Jury
East News

Zobacz także
Oglądalność nowej edycji programu "Big Brother"

TVN7 nie pokaże w piątek "Big Brothera Arena"! Czy to przez gorsze wyniki oglądalności?

Margaret w czerwonym berecie

Pamiętacie chłopaka z "The Voice", który złamał serce Margaret? Związał się z inną znaną celebrytką z show TVN!

 

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News
TV-Show
Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?
Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Już jesienią w "Dzień Dobry TVN" czekają nas spore zmiany. Jedną z nich są nowi prowadzący! Jak już pisaliśmy, Magdę Mołek i Marcina Mellera zastąpi zaskakujący duet . "Dzień Dobry TVN" poprowadzi bowiem Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme . Ta dwójka nie pierwszy raz będzie ze sobą pracowała. Oboje byli współprowadzącymi program "Big Brother". Plotkowano nawet, że Małgorzata i Filip nie pałają do siebie sympatią. Jednak Ohme w rozmowie z party.pl rozwiała te wątpliwości. Zobacz także:  Małgorzata Ohme i Filip Chajzer nie lubią się? "To jest kompletnie inna osoba niż ta, którą widzimy w telewizji!" Czy Małgorzata Ohme jest zadowolona, że jej partnerem w "Dzień Dobry TVN" będzie Filip Chajzer? Zobaczcie, co zdradziła nam pani psycholog! Myślicie, że to dobry wybór? Filip i Małgorzata pracowali już ze sobą na planie "Big Brothera" Zobacz także:  Małgorzata Ohme zastąpiła w "Dzień Dobry TVN" Magdę Mołek: "To dla mnie niekomfortowe"

Andrzej Piaseczny z mamą w programie Starsza pani musi fiknąć
x-news
Newsy
Andrzej Piaseczny z mamą w hicie TVN: "To co dobre, to masz po tacie, a to co złe masz po mamie"
Andrzej Piaseczny z mamą w hicie TVN: "To co dobre, to masz po tacie, a to co złe masz po mamie"

Gwiazdami drugiego odcinka show "Starsza pani musi fiknąć" będą Andrzej Piaseczny i jego mama, Alicja Piaseczna. Tylko u nas zobaczycie ekskluzywny fragment programu TVN, w którym pani Alicja wspomina ojca muzyka. Jak twierdzi, wszelkie dobre cechy ma po nim: "Andrzejku, to co dobre, to masz po tacie, a to co złe masz po mamie" - żartuje Alicja Piaseczna. Kim był ojciec Andrzeja Piasecznego? Tata Andrzeja Piasecznego nie żyje. Zmarł, kiedy wokalista był jeszcze na studiach. Chorował na nowotwór. Mama uczyła w szkole biologii, tata pracował w zakładach chemicznych. Zmarł, gdy byłem na studiach. Mam po nim charakter, jestem drobiazgowy i uważny. (...) Łapię się na tym, że myślę jak on. (...) Jestem za to emocjonalny jak matka. I uparty. Dlatego czasem się kłócimy. Ale szczerze się przyznaję: jestem maminsynkiem. Gdy działo się źle, biegłem do mamy. Znajdowałem u niej czułość i opiekę. Dalej jej szukam - powiedział jakiś czas temu w rozmowie z Twoim Stylem. Przyznał także, że jego ojciec był wymagający. Przed śmiercią nie zdążyli poważnie porozmawiać: Ojciec był wymagający, miałem wrażenie, że nie wszystkie moje życiowe wybory akceptuje. To się zmieniło, gdy tata zapadł na raka. Jego choroba zbiegła się z moim pierwszym sukcesem, czyli nagraniem płyty z Robertem Chojnackim.  Nigdy nie odbyliśmy z tatą długiej, ważnej rozmowy o życiu. (...) Przed śmiercią tata zdążył mi powiedzieć, że jest ze mnie dumny. Trudno opisać, jak ważny były dla mnie te słowa. Nie wiem, czy ja mu powiedziałem, że jestem z niego dumny. To coś, czego trzeba się nauczyć. Do głowy mi nie przyszło, żeby powiedzieć: "Tato, ja też jestem z ciebie dumny" - mówił wokalista. Zobaczcie zwiastun programu z Andrzejem Piasecznym i jego mamą! Premiera - w środę o 21:30 w TVN!...

Top Model jury
East News
Newsy
"Top model" stracił czy zyskał nowych widzów? Oto wyniki oglądalności 8. sezonu
"Top model" stracił czy zyskał nowych widzów? Oto wyniki oglądalności 8. sezonu

Trzy odcinki najnowszej edycji "Top model" już za nami! Program wrócił na antenę TVN po dwóch latach przerwy i znów jest emitowany w poniedziałki o godzinie 21:30. W jury po raz kolejny możemy zobaczyć: Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Teraz wśród widzów TVN z pewnością pojawia się pytanie, czy ósma odsłona "Top Model" wciąż jest hitem stacji? Program stracił czy zyskał nowych widzów? W sieci pojawiły się wyniki oglądalności! Ile osób ogląda ósmą edycję "Top Model"? Premierowe odcinki "Top Model" wywołały sporo emocji wśród widzów. Wszystko za sprawą m.in. 30-letniej Klaudii El Dursi, która jako pierwsza w historii show otrzymała od jury "złoty bilet". Dzieki decyzji jury, Klaudia ma już pewne miejsce w domu modeli, a to nie spodobało się wielu internautom. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Top Model"? Tego dowiemy się już wkrótce. Teraz pojawia się pytanie, ile osób oglądało pierwsze odcinki najnowszej edycji show? Czy ósma edycja programu jest hitem jesiennej ramówki TVN? Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl najnowszą odsłonę show ogląda średnio 1,28 mln widzów. Stacja TVN w czasie emisji "Top Model" znajduje się na pierwszym miejscu w grupie 16-49 i trzecim w grupie 4+. Najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek show, który został wyemitowany 2 września - TVN wybrało wówczas 1,49 mln osób. Niestety, jak informuje portal, w porównaniu do 7. edycji show straciło widzów - dwa lata temu program oglądało o 320 tys. widzów więcej. A Wy oglądacie ósmą edycję "Top Model"? Zobacz także:   Była modelką Playboya, urodziła dwójkę dzieci....

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner