Beata Kozidrak właśnie rozpoczęła trasę koncertową "Bingo Tour". Artystka odwiedzi kilkanaście polskich miast, w których będzie można usłyszeć zarówno dobrze znane i lubiane przeboje Bajmu, jak i nowe hity, jak np. "Bingo". To właśnie od nazwy nowego singla, wzięła swoją nazwę cała trasa koncertowa gwiazdy i jej zespołu.

Reklama

Ile zarabia Beata Kozidrak?

"Bingo Tour" to spektakularny powrót znanej artystki na scenę. Beata Kozidrak, mimo pewnych problemów w jej życiu osobistym, nadal jest w szczytowej formie. W ramach trasy koncertowej artystka zagra aż trzydzieści koncertów.

Jak donosi "Fakt", za jeden wystąp gwiazda inkasuje około 50 tysięcy złotych, zatem po zakończeniu trasy, konto Beaty Kozidrak powiększy się o kwotę 1,5 miliona złotych!

To imponujący wynik! Jednak emocje, których diwa i jej zespół dostarczają podczas koncertów są absolutnie bezcenne! Trasę rozpoczął walentynkowy koncert w Warszawie - gwiazda pokazała klasę. Kolejne koncerty zapowiadają równie atrakcyjnie!

Zobacz także

Zobacz też: „Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą”. Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu.

Beata Kozidrak rozpoczęła trasę koncertową "Bingo Tour".

Reklama

Artystka zarobi fortunę na koncertach.

Reklama
Reklama
Reklama