Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach
Instagram

Igraszki Ani i Roberta Lewandowskich na wakacjach! To zdjęcie to najpiękniejsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy postanowili odpocząć i wybrali się na wakacje. Zwłaszcza Robert ma za sobą trudny czas - jeszcze niedawno przygotowywał się do spełnienia swojego największego sportowego marzenia i razem z drużyną Bayern Monachium zdobył tytuł Ligii Mistrzów 2020. W tym czasie Anna zajmowała się córeczkami: Klarą i Laurą, które rosną dosłownie jak na drożdżach i z każdym dniem wymagają coraz więcej uwagi.

Zobacz także: Robert Lewandowski wygrał Ligę Mistrzów, ale to po meczu przeżył najpiękniejsze chwile! "Zadzwoniłem do żony, dzieci już chyba spały"

Planujesz wyjazd na wakacje z rodziną? Oferowany przez Link4 kod promocyjny wykorzystaj na zakup ubezpieczenia turystycznego.

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym widać jak razem z Robertem przytula się i całuje w lazurowych falach. Zdjęcie zyskało w zaledwie kilka minut tysiące polubień i komentarzy:

Cuuudownie, zazdroszczę tego ciepła i tej wody!

Pięknie się na Was patrzy ❤️ Nigdy nie komentuję, ale teraz postanowiłam coś napisać - widać wzajemny szacunek, miłość, zrozumienie.

Odpoczywajcie kochani 😘 😘

To właśnie to zdjęcie wzbudziło wiele pozytywnych komentarzy. Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpiękniejszych i najbardziej kochających się par w polskim show-biznesie.

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach
Instagram

Wcześniej zdjęciami z wyjazdu na Instagramie pochwalił się Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska na wakacjach

Robert Lewandowski opalił się i wygląda rewelacyjnie! Zazdrościmy im tak pięknej pogody i słońca! Aniu, Robercie - odpoczywajcie i bawcie się dobrze!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00