Anna Lewandowska z córkami, Robert Lewandowski
Instagram

Robert Lewandowski wygrał Ligę Mistrzów, ale to po meczu przeżył najpiękniejsze chwile! "Zadzwoniłem do żony, dzieci już chyba spały"

Anna Lewandowska z córkami, Robert Lewandowski
Instagram

Robert Lewandowski w jednym z wywiadów opowiedział o pięknym momencie, który przeżył po wygranej  w Lidze Mistrzów. Piłkarz wspominał, jak się czuł, kiedy jego drużyna pokonała Paris Saint-Germain i zdobyła wymarzony puchar. "Lewy" w rozmowie z dziennikarzem Eurosportu nie ukrywał, że najpiękniejsze chwile, które zapamięta do końca życia przeżył już po spotkaniu, kiedy zadzwonił do ukochanej żony. Piękne wyznanie Roberta Lewandowskiego!

Wzruszające słowa Roberta Lewandowskiego

Dokładnie 23 sierpnia, w niedzielę, spełniło się marzenie Roberta Lewandowskiego. Piłkarz i jego drużyna Bayern Monachium wygrali mecz z Paris Saint-Germain i zdobyli puchar Ligi Mistrzów. Po zejściu z boiska wzruszony "Lewy" zadedykował swoje zwycięstwo ukochanej żonie, córkom oraz zmarłemu tacie. Kilka dni po meczu Robert Lewandowski udzielił wywiadu, w którym wspominał finał Ligi Mistrzów- piłkarz opowiedział, jak się czuł, kiedy jego drużyna wygrała Ligę Mistrzów. 

(...) cieszyłem się jak dzieciak. To było spontaniczne, nie miałem nad tym kontroli. Byłem szczęśliwy i dumny. Po meczu także buzowały we mnie emocje. To był punkt kulminacyjny. Wiedziałem, że one ze mnie w pewnym momencie wyjdą- mówił w wywiadzie dla Eurosportu. 

Okazuje się jednak, że najpiękniejsze chwile Robert przeżył już po meczu, kiedy mógł zadzwonić do Anny Lewandowskiej!

Najpiękniejszy moment przeżyłem po spotkaniu, kiedy zadzwoniłem do żony - wyznał wzruszony piłkarz. - Dzieci już chyba spały. Dostałem od niej filmiki, na których najbliżsi płakali ze szczęścia. To po latach zapamiętam najbardziej- przyznał "Lewy".

Robertowi Lewdowskiemu jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Robert Lewandowski wzruszył się podczas wywiadu. Piłkarz nie mógł powstrzymać łez!

Robert Lewandowski opowiedział o wzruszającej rozmowie z żoną po wygranej Lidzie Mistrzów.

Robert Lewandowski w czerwonym stroju piłkarskim
East News

Słowa "Lewego" wzruszają do łez.

Anna i Robert Lewandowscy

Sportowiec spełnił swoje marzenie i zdobył puchar Ligi Mistrzów.

 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15