Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Igor Mituraj nie żyje
Forum
Newsy

Nie żyje słynny polski artysta. Jego prace zna cały świat

Miał 70 lat

Kolejna przykra dziś wiadomość. Jak informuje włoska agencja Ansa, powołując się na informacje z Pietrasanta w Toskanii, w Paryżu zmarł wybitny rzeźbiarz Igor Mitoraj. Jego prace stoją m.in w Madrycie, Walencji czy na Rynku w Krakowie. Pierwszą wystawę w stolicy Francji miał w 1976 roku. W kolejnych latach swoje dzieła prezentował na weneckim Biennale, we Florencji, w Lozannie i w Krakowie. Łącznie na całym świecie odbyło się około 120 jego wystaw. Na Facebooku ciepłymi słowami pożegnała go Monika Olejnik:

Zmarł Igor Mitoraj. Fantastyczny człowiek. Wielki artysta doceniany w świecie. Pietrasanta już nigdy nie będzie tak piękna...Żegnaj - pisze dziennikarka


Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.

Zobacz: Menadżerka Przybylskiej załamana jej śmiercią: Kochała życie. Bardzo dzielnie walczyła
 


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
East News
Newsy
Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich"

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. O jego śmierci za pomocą Twittera poinformował Marek Balawajeder . Aktor znany głównie z roli w serialu "Świat według Kiepskich" zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie: Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek. R.I.P. Zobacz także:  Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona i córka pomagały mu w walce z chorobą Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci Jak podaje Rmf.fm, aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Dariusz Gnatowski miał również od jakiegoś czasu poważne problemy ze wzrokiem  - zmagał się z cukrzycą typu drugiego, miał problemy z otyłością. Zobacz także:  Dramat "Boczka" z Kiepskich. Aktor traci wzrok Dariusz Gnatkowski miał 59 lat. Wszyscy doskonale go znaliśmy z roli Boczka w "Świecie według Kiepskich".

Igor T. Miecik nie żyje, miał 47 lat
EastNews
Newsy
Dziennikarz TVN24 i Wyborczej nie żyje, miał 47 lat

Igor T. Miecik zmarł w wieku 47 lat. Dziennikarz debiutował w "Gazecie Wyborczej", później pracował między innymi dla "Polityki", "Newsweeka" i TVN24. Był autorem książek o społeczeństwach krajów byłego ZSRR.   Zobacz też:  Kora nie żyje! Wokalistka zespołu Maanam miała 67 lat   Miecika możecie znać zwłaszcza dzięki jego reportażowi w "Uwaga!" TVN. Wspólnie z Edytą Krześniak przygotował reportaż "Przepraszam za głód i chłód", który doceniony został nagrodą Grand Press w kategorii "reportaż telewizyjny".   Więcej:  To było piękne pożegnanie Kory! W kościele oddano jej hołd   O śmierci Igora T. Miecika poinformowała Bianka Mikołajewska: To niesamowicie smutny dzień dla mnie. W nocy zmarł Igor T. Miecik, jeden z najwybitniejszych polskich piszących reporterów. Miał 46 lat. Był autorem wspaniałych reportaży z Rosji i Ukrainy. Ale też wielu niezwykłych tekstów o Polsce. Wywarł wielki wpływ na moje życie - to dzięki niemu zdecydowałam kiedyś, że chcę być dziennikarze, a nie politykiem. Dzięki za wszystko Igor - napisała Bianka Mikołajewska na Twitterze.   Igor T. Miecik miał 47 lat.   Zobacz:  Kora nie żyje! Jaka była przyczyna jej śmierci? Poznaj historię jej walki z chorobą!   A także:  "Serce mam w kawałkach" Gwiazdy w poruszających wpisach żegnają Korę!

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
EastNews
Newsy
Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Nowe informacje w sprawie przyczyn śmierci aktora

Dariusz Gnatowski nie żyje. Wczoraj wszystkie media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci uwielbianego przez widzów aktora. Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Jak poinformowało RMF.FM gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" w krytycznym stanie trafił do szpitala i tam pomimo starań lekarzy zmarł. Media informowały, że aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Teraz okazuje się, że specjaliści podejrzewali u niego zakażenie koronawirusem. Dariusz Gnatowski był zarażony koronawirusem? Dariusz Gnatowski od jakiegoś czasu miał poważne problemy ze wzrokiem, zmagał się z cukrzycą i miał problemy z otyłością. Niestety, wczoraj okazało się, że aktor w ciężkim stanie trafił do Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Jak poinformował dziś Mateusz Hładki w "Dzień Dobry TVN" aktor był długo reanimowany- niestety, jak już wiemy Dariusza Gnatowskiego nie udało się uratować.  Marcin Mikos, wicedyrektor szpitala specjalistycznego w Krakowie w rozmowie z TVN24 przyznał, że aktor miał objawy zakażenia koronawirusem, jednak ze względu na jego stan lekarze nie zdażyli zrobić mu testów. Bliskim Dariusza Gnatowskiego składamy kondolencje.  Zobacz także:   QUIZ. Jak dużo wiesz o serialowym Boczku ze "Świata według Kiepskich? Dariusza Gnatowskiego w tej roli pokochała cała Polska Dariusz Gnatowski zmarł w szpitalu w Krakowie. Aktor miał 59 lat.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner