Igor Łubkowski w Love Island

Igor Łubkowski w "Love Island" mocno namieszał! Natalia i Karolina mu nie odpuszczą - kogo wybierze?

Igor Łubkowski w Love Island

We wczorajszym odcinku "Love Island. Wyspa miłości" poznaliśmy nowego Wyspiarza - Igora Łubkowskiego, którego pojawienie się w willi wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród dziewczyn! Natalia i Karolina, jako jedyne singielki w programie, przystąpiły do podrywu i badania terenu. Wspomnianym badaniem terenu zajął się również Igor. Bardzo intensywnie prowadził rozmowy z dziewczynami, co zapewne przyda mu się przy wyborze dwójki na randkę! Kogo wybierze Igor?

Zobacz także: Karolina Gilon, prowadząca Love Island" i "Ninja Warrior", schudła 15 kilogramów! Wiemy, jak to zrobiła

Pojawienie się nowego faceta na Wyspie Miłości wzbudziło mieszane uczucia wśród uczestników płci męskiej... Widząc jak wszystkie dziewczyny flirtują z Igorem, nasi Islandersi są zaniepokojeni przed zbliżającym się wielkimi krokami parowaniem.

Obecność nowego Wyspiarza pokrzyżowało plany Mikołaja i Dominika... panowie dogadali się, że zaczną flirtować z partnerami rywala, bo ich zdaniem Oliwka lepiej dogada się z Mikołajem, a Ada z Dominikiem... Problem polega na tym, że Oliwka jest bardzo zainteresowana Igorem...

Igor Łubkowski w Love Island

Już dziś wieczorem przekonamy się, które dwie Islanderki zostaną zaproszone przez nowego Wyspiarza na randkę. Zobaczymy także jak uczestnicy bawią się w kalambury!

Igor Łubkowski w Love Island

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08