Iga Lis, Natalia Szroeder przytulają się do siebie
Instagram

Dokładnie rok temu wyszło na jaw, że Iga Lis i Taco Hemingway są parą. Zakochani zostali przyłapani przez paparazzi na Open'erze, gdzie nie szczędzili sobie czułości - całowali się, przytulali, spacerowali, trzymając za ręce. I mimo że para często żyje na odległość, to jednak jej związek przetrwał! Co ciekawe, Iga Lis zyskała nie tylko miłość, ale i przyjaźń. Okazuje się bowiem, że nawiązała bliskie relacje z Natalią Szroeder, dziewczyną przyjaciela Taco i współtwórcę duetu Taconafide, Quebo!

1/3
Iga Lis, Taco Hemingway, Natalia Szroeder i Quebonafide na meczu Reprezentacji Polski
ONS

Iga Lis i Natalia Szroeder spędzają ze sobą sporo czasu dzięki swoim facetom. Jakiś czas temu cała czwórka została przyłapana na Stadionie Narodowym na meczu polskiej drużyny. Co jednak ciekawe, Iga i Natalia polubiły się tak bardzo, że zaczęły właśnie spędzać czas bez swoich partnerów! 

 

2/3
Iga Lis, Natalia Szroeder razem imprezują
Instagram

W ostatnią noc młode gwiazdy postanowiły trochę zaszaleć. Podczas gdy Taco i Quebo byli zajęci swoimi sprawami, Iga i Natalia wybrały się na szaloną imprezę i karaoke. Iga Lis opublikowała sporo zdjęć i nagrań z imprezy. 

3/3
szczęśliwa Iga Lis
Instagram

Widać, że dziewczyny bawiły się znakomicie i świetnie czują się w swoim towarzystwie. Na dowód tego Iga wrzuciła słodkie zdjęcie, jak przytula się do Natalii. Spodziewaliście się, że Iga i Natalia tak bardzo się ze sobą zaprzyjaźnią? 

Więcej na temat Iga Lis Natalia Szroeder