Serialowa Ula wyjedzie z Grabiny, a Iga Krefft, która od lat wciela się w córkę Marka Mostowiaka zniknie z "M jak miłość"? Aktorka zdradziła swoje plany na przyszłość! W ostatnich miesiącach wątek Uli wzbudza naprawdę ogromne emocje. Ula wyszła za mąż za Bartka (Arkadiusz Smoleński), ale już przed ślubem okazało sie, że nie zapomniała jeszcze o byłym narzeczonym! Już jako młoda żona wdała się w romans z Jankiem (Tomas Kollarik), a teraz jej małżeństwo przechodzi poważny kryzys. Czy wkrótce wątek Uli zniknie z "M jak miłość"?

Reklama

Iga Krefft robi sobie przerwę w pracy?

Okazuje się, że wątek Uli wkrótce rzeczywiście może przejść na dalszy plan w "M jak miłość"! Skąd takie podejrzenia? Okazuje się bowiem, że Iga Krefft planuje zrobić sobie przerwę w pracy i chce wyjechać z Polski. Aktorka w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" zdradziła, że już na początku tego roku rusza w daleką podróż po Azji. Gwiazda "M jak miłość" ma wyjechać na dwa miesiące!

Teraz chcę odpocząć. W związku z tym, już w styczniu wyruszam z moim partnerem do Azji, żeby zwiedzić m.in. Indonezję- zdradziła w rozmowie z "Tele Tygodniem".

(...) Grudzień był wybitnie trudny pod wieloma względami: przeprowadzka, rodzinne sprawy, praca, zderzenie się z premierą płyty, trasa, przygotowania do wyprawy. Mam nadzieję, że faktycznie będę mogła odpocząć w mojej azjatyckiej podróży????Zapewne dam wam znać bo będę potrzebować chwili odklejenia od instagramowego szału????- poinformowała również fanów na Instagramie.

Czy po powrocie z podróży Iga Krefft wróci na plan "M jak miłość"? Mamy nadzieję, że tak! Nie wyobrażamy sobie hitu o rodzinie Mostowiaków bez serialowej Uli!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" wydała oficjalny singiel! Fani Igi Krefft są zachwyceni. Posłuchajcie!

Iga Krefft wyjeżdża w daleką podróż.

Zobacz także

Aktorka robi sobie krótką przerwę w pracy.

fot. MTL Maxfilm
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama