Iga Krefft
Instagram/Ofelia Iga Krefft
Zobacz, co zdradziła gwiazda!
1/6
Iga Krefft
Instagram/Ofelia Iga Krefft

Aktorka "M jak miłość" Iga Krefft jest w ciąży? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy zobaczyli, opublikowane na Instagramie zdjęcia gwiazdy z zaokrąglonym brzuszkiem. Aktorka napisała, że długo zastanawiała się, czy podzielić się tą informacją z fanami. Nic dziwnego, że zdjęcia z takim opisem wzbudziły lawinę podejrzeń, że Iga spodziewa się dziecka. Iga Krefft postanowiła wyjaśnić sprawę, zamieszczając na IstaStories specjalne oświadczenie. Co zdradziła?

 

Zobacz też: Gwiazda "Na dobre i na złe" jest w ciąży? Ostatnie zdjęcie Emili Komarnickiej na to wskazuje! Fani nie mają wątpliwości!

2/6
Iga Krefft z M jak miłość jest w ciąży
Instagram

Iga Krefft jednoznacznie zdementowała, jakoby była w ciąży. Zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem były tylko żartem.

- Kochani, chciałam wam serdecznie pogratulować. Zwłaszcza tym, którzy mnie dobrze znają. Mimo, że to internet, jak się okazuje jednak, część Was doskonale zna moje poczucie zna moje możliwości cielesne i umiejętność zmieniania kształtów. Jednak z przykrością muszę wyznać, że niestety nie jestem w ciąży. Niestety, nie jestem w ciąży Niestety, po prostu jestem gruba. Właśnie to chciałam wam wyznać, ale niestety trochę się nie zrozumieliśmy. Wszystkim, którzy wyczuli w tym poście moje żywe pragnienia, niestety nie rzeczywistość, gratuluje wam tego, że tak dobrze znacie mnie przez Instagrama - powiedziała aktorka.

3/6
Iga Krefft
Instagram

Uwierzyliście, że aktorka jest w ciąży?

4/6
Iga Krefft
Instagram/Ofelia Iga Krefft

Niektórzy dali się nabrać. ;)

5/6
Iga Krefft
Instagram/Ofelia Iga Krefft

Aktorka zagrała na nosie wszystkim, przypatrującym się z uwagą jej zaokrąglonemu brzuszkowi.

6/6
Iga Krefft
Instagram/Ofelia Iga Krefft

Owszem to była ciąża, ale tylko... spożywcza. ;)

Więcej na temat M jak miłość Iga Krefft