Synek Idy Nowakowskiej i jej męża, Jacka Herndona, przyszedł na świat dokładnie 7. maja i choć dumna mama nie odrazu podzieliła się z fanami wielką wiadomością, dziś chętnie publikuje nagrania i zdjęcia z chłopczykiem, a także dzieli się z obserwatorami swoim doświadczeniem. Jak widać Ida Nowakowska idealnie odnalazła się w roli mamy, a teraz gwiazda postanowiła podzielić się z fanami jeszcze jednym wyznaniem. Słynna tancerka i prowadząca "Pytania na śniadanie" opublikowała na swoim profilu na Instagramie wyjątkowy wpis, w którym zwróciła się do swojego dziecka. Po jej słowach internauci nie mogli powstrzymać łez.

Reklama

Poruszające wyznanie Idy Nowakowskiej

Kiedy Ida Nowakowska przekazała, że spodziewa się dziecka, na gwiazdą od razu spadła lawina gratulacji, a wszystkich zaskoczył fakt, że przez udało jej się ukrywać ciąże aż przez 6. miesięcy. 7 maja 2021 roku największe marzenie Idy Nowakowskiej w końcu się spełniło, a na świecie pojawił się jej ukochany synek. Choć wielu może dziwić, jak prowadząca "Pytania na śniadanie" nie tylko szybko wróciła do formy, ale również do pracy, dla fanów gwiazda jest godna podziwu. Internauci z zaciekawieniem obserwują młodą mamę, a jej ostatni wpis, zrobił na nich ogromne wrażenie. Ida Nowakowska postanowiła podzielić się z nimi bardzo osobistym wyznaniem:

Byliśmy nierozłączni przez 9 miesięcy.
Teraz mogę patrzeć w Twoje oczy. Jesteś moim darem. Moją misją. Moim szczęściem. Pokażę Ci cały nasz piękny świat... czeka nas niezwykła wspólna przygoda.
Dziękuję, że nadałeś mojemu życiu sens.

Pod postem gwiazdy natychmiast zaroiło się od komentarzy. Obserwatorzy Idy Nowakowskiej nie kryli, że jej słowa bardzo ich wzruszyły:

- Jeju...naprawdę się wzruszyłam ????????

-❤️????

- Ojejuu... Jesteś cudną mamą ❤️

-❤️❤️????????????

- Jakie piękne....❤️

- Piękne i wzruszające ❤️❤️

Co więcej, w swoim wpisie Ida Nowakowska postanowiła zwrócić się również do jeszcze jednej osoby - swojej mamy - i złożyć jej spóźnione życzenia.

Również spóźnione życzenia dla mojej wspaniałej Mamy... dałaś mi tak wiele... a ja teraz postaram się przekazać to wszystko dalej...
A! I jesteś najwspanialszą Babcią na świecie!
To co robisz jest prawdziwym błogosławieństwem.

Jak widać mama Idy Nowakowskiej wspaniale spełnia się w roli babci, a gwiazda naprawdę wiele jej zawdzięcza. Nie mamy wątpliwości, że jej pomoc jest nieoceniona. Dodatkowo dziś w domu słynnej rodzinki jest naprawdę szczególny dzień. Synek Idy Nowakowskiej właśnie skończył trzy tygodnie! Gwiazda ostatnio zdradziła, że nazywa synka swoim Małym Księciem.

Zobacz także

Zobacz także: Ida Nowakowska wróciła do "Pytania na śniadanie" po niespełna 3 tygodniach od porodu! Fani w szoku

7 maja Ida Nowakowska i Jack Herndon po raz pierwszy zostali rodzicami. Zdjęcia młodych rodziców, którzy opuszczają szpital ze swoim dzieckiem, natychmiast obiegły internet. Fani gwiazdy nie mogli powstrzymać się od gratulacji. Wszyscy długo czekali na ten dzień.

East News

Gwiazda poinformowała, że spodziewa się dziecka, będąc już w 6. miesiącu ciąży! Co więcej zrobiła to naprawdę w wielkim stylu, bo na antenie "Pytania na śniadanie", którego jest prowadzącą. Choć Ida Nowakowska urodziła zaledwie trzy tygodnie temu, już wróciła do pracy, a widzowie mogą ponownie oglądać ją na kanapach popularnego magazynu śniadaniowego.

Reklama

Dziś Ida Nowakowska nie tylko chętnie pokazuje zdjęcia i nagrania ze swoim synkiem, ale również dzieli się własnymi doświadczeniami z ciąży, a także pierwszych tygodni macierzyństwa. Młodych rodziców można spotkać w warszawskich parkach, po których chętnie spacerują z wózkiem.

Reklama
Reklama
Reklama