Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kataryny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Hornet/REPORTER
Newsy

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?! Zdradziła powód

Ida Nowakowska jest koleżanką Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z programu "Pytanie na śniadanie". Dlaczego zatem nie ma w planach swojego uczestnictwa w tak wyjątkowej dla nich ceremonii?

Od kilku tygodni w mediach aż huczy od plotek na temat ślubu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Choć sami zainteresowani milczą w tym temacie, to jednak wszystko wskazuje na to, że ten piękny dzień zbliża się wielkimi krokami. Które znane gwiazdy pojawią się na ich ślubie? Tego również na razie nie wiadomo, ale wszystko wskazuje na to, że na tej liście nie znajdzie się... Ida Nowakowska! Dlaczego? Tancerka wyjawiła to w najnowszym wywiadzie.

Nowe pary w polskim show-biznesie! Nie tylko Cichopek i Kurzajewski oraz Doda i Pachut

Ida Nowakowska nie będzie na ślubie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Nie da się ukryć, że związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od kilku miesięcy budzi ogromne zainteresowanie mediów. Ostatnio szerokim echem odbił się urodzinowy wyjazd pary do Jordanii. Zakochani wspólnie świętowali 50. urodziny dziennikarza. Teraz jednak wszyscy czekają na kolejne, wielkie wieści.

Po zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, teraz oczywiście fani z niecierpliwością dopatrują się wiadomości na temat ślubu pary! Choć wszystko w dalszym ciągu jest trzymane w tajemnicy, to jednak ostatnio Ida Nowakowska, koleżanka Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z "Pytania na śniadanie" zdradziła, że jej na ślubie pary zabraknie.

- Nie zostałam zaproszona [...] więc będę kibicować może dzięki zdjęciom na Pomponiku - wyjawiła w wywiadzie dla Pomponika, Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska na planie You Can Dance. Nowa generacja
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Paulina Smaszcz szczerze o nowym partnerze. Nie mogło nie oberwać się Maciejowi Kurzajewskiemu 

W tym samym wywiadzie Ida Nowakowska dodała, że z kolegami z programu "Pytanie na śniadanie" ma oczywiście dobre, lecz czysto koleżeńskie relacje.

- My mamy takie koleżeńskie relacje, nie spotykamy się na co dzień, wręcz mijamy się nawet w pracy, więc nie ma jak tych relacji zbudować, bo kiedy ja pracuję, to te inne osoby nie, więc siłą rzeczy na co dzień się nie spotykamy - dodała.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wychodzą z Pytania na śniadanie

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przed ślubem chcą zdążyć z jedną ważną sprawą. "Maciek nie chce zostawiać jej samej"

Kto wie, może Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą zorganizować jakąś kameralną uroczystość, zamiast hucznej imprezy, dlatego lista gości będzie raczej uszczuplona? Na razie szczegółów na ten temat brak, więc nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie poczekać na dalsze wieści!

Katarzyna Cichopek świętuje 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego w Pytaniu na śniadanie
Gałązka/Akpa

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już myślą o ślubie?! "Nie powinni zwlekać"
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno zaręczyli się! Czy myślą już o sformalizowaniu swojego związku? Wiemy, co teraz planują!

"Mimo wielu przeciwności chcą być razem. Uważają, że są sobie przeznaczeni, i nie mają zamiaru zrezygnować z tej miłości" – mówi „Party” znajoma Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy po raz pierwszy pojawili się oficjalnie razem na gali 70-lecia TVP. Sensację wśród dziennikarzy wzbudził pierścionek, który błyszczał na serdecznym palcu aktorki. Katarzyna Cichopek nie chciała zdradzić, czy otrzymała go od Macieja Kurzajewskiego, ale informacja o ich zaręczynach i tak wyszła na jaw! – Maciej zaskoczył Kasię, bo ona nie spodziewała się, że już teraz poprosi ją o rękę. Sam wybierał pierścionek i chciał utrzymać wszystko w tajemnicy – mówi ich znajomy. Czy wkrótce będzie ślub? Jakie plany mają Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? O zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dowiedzieliśmy się w połowie listopada. Choć sami zainteresowani jeszcze oficjalnie nie chwalą się tą informacją, to jednak już wiele mówi się o ich... ślubie! Czy para rzeczywiście ma już takie plany? Jak zdradza "Party" znajomy Cichopek i Kurzajewskiego, zakochani ponoć nie chcą odkładać tego w czasie, choć najpierw w planach mają wspólne zamieszkanie. – Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo – zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny. Jednak decyzji o ślubie też nie mają zamiaru odkładać. Ich bliscy uważają, że idealnie do siebie pasują, dlatego nie powinni zwlekać ze ślubem i szybko ustalić datę – mówi znajomy pary. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pod studiem TVP w zimowych stylizacjach [ZDJĘCIA PAPARAZZI] Jak dodaje nasz informator, rozmowy o dacie ślubu...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski unieważnią śluby kościelne
East News
Newsy
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski unieważnią swoje śluby kościelne?! "Kiedy wszystko się unormuje..."
Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają zamiar unieważnić swoje śluby kościelne. Właśnie pojawiły się nowe wieści w tej sprawie!

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego kwitnie, a ostatnio dowiedzieliśmy się o zaręczynach pary. Nic więc dziwnego, że od razu pojawiły się plotki na temat rzekomych planów ślubnych zakochanych. Jak wiadomo, zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski są rozwiedzeni, ale czy w obecnej sytuacji zdecydują się również na unieważnienie ślubów kościelnych? Pojawiły się nowe informacje na ten temat! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski unieważnią śluby kościelne? O zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dowiedzieliśmy się w połowie listopada, niedługo po pierwszym, oficjalnym wyjściu pary na ściankę. Choć sami zainteresowani nie są wylewni w temacie ich życia prywatnego, w mediach aż huczy od plotek. Ostatnio jeden z tygodników poinformował nawet, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą unieważnić swoje poprzednie śluby kościelne. Teraz według nowych informacji uzyskanych przez portal Plejada.pl dowiadujemy się, że to nieprawda. - Ta informacja to ściema. Nikt z nich nie stara się o unieważnienie ślubu kościelnego - twierdzi informator Plejady.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzą Sylwestra w wyjątkowym dla nich miejscu? Czy to oznacza, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie myślą o tym, aby sformalizować swój związek? Jak kontynuuje informator Plejady, owszem para z pewnością pomyśli o ślubie, jednak nie będzie to uroczystość kościelna. - Na razie opada kurz po rozwodzie — Kasia i Maciej szukają nowego domu. Kiedy wszystko się unormuje, pomyślą o ślubie. W grę wchodzi jednak wyłącznie ślub cywilny - dodaje źródło portalu. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek na premierze bez Macieja Kurzajewskiego. Zabrała ze sobą dzieci! Nam nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć zakochanym...

Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim
Newsy
Katarzyna Cichopek szczerze o relacji z synami Macieja Kurzajewskiego! Głos zabrał również dziennikarz
Maciej Kurzajewski zdradził, jak jego synowie reagują na Katarzynę Cichopek! Dziennikarz za pośrednictwem mediów zwrócił się do swoich dzieci!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w rozmowie z mediami zdradzili, jak wyglądają ich relacje z synami dziennikarza. Po tym, jak Paulina Smaszcz publicznie wyznała, że były mąż oszukiwał swoich synów, mogłoby się wydawać, że Franciszek i Julian nie zaakceptowali nowej partnerki ojca i po prostu mają do niego żal. Teraz Maciej Kurzajewski razem z Katarzyną Cichopek odnieśli się do rewelacji na ten temat! Dziennikarz zdradził przy okazji, jak jego mama reaguje na jego nowy związek. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o synach dziennikarza Po tym, jak wyszło na jaw, że Katarzyna Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, była żona dziennikarza zaczęła publicznie go krytykować. Paulina Smaszcz nie ukrywa żalu do byłego męża, który jej zdaniem okłamywał swoich synów. W podcaście "Porażka czyli sukces" Paulina Smaszcz wyznała, to jej synowie prosili ją, żeby ujawniła prawdę na temat Macieja Kurzajewskiego. Była żona dziennikarza gorzko dodała, że jej synowie "nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna".  Teraz głos w sprawie relacji z Franciszkiem i Julianem zabrali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski! Znam oczywiście synów Maćka, choć teraz ten kontakt rzeczywiście jest utrudniony przez to, że chłopaki są zagranicą- wyznała dla "Super Expressu" Katarzyna Cichopek. Zobacz także:   Zakochani Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Na palcu prezenterki błyszczy pierścionek! [ZDJĘCIA] Maciej Kurzajewski z kolei wyznał, co jego synowie mówią, kiedy do nich dzwoni. Prowadzący "Pytania na śniadanie" podczas wywiadu zwrócił się do Franciszka i Juliana! Za każdym razem kiedy rozmawiamy, a rozmawiamy bardzo często, taka rozmowa kończy się pozdrowieniami nie tylko dla moich sióstr, czy babci, ale również dla Kasi. To jest arcymiłe i panowie, Franku, Julku też...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik