Hugh Laurice broni gejów. Hugh Laurice pije polską wódkę
ONS

Kolejny gwiazdor włączył się w bojkotowanie homofobicznej polityki władz Rosji. Po Wentworthcie Millerze (który przy okazji zrobił coming out!) i Bradzie Pittcie swój sprzeciw dla nietolerowania gejów i lesbijek wyraził Hugh Laurie. Aktora oburzyły słowa prezydenta Putina, który przyznał, że nie chce żeby do Soczi w trakcie trwania Zimowych Igrzysk Olimpijskich przyjeżdżali homoseksualiści.

Zobacz: "Nie jadę do Rosji. Jestem gejem"

Gwiazdor serialu "Dr House" na swoim Twitterze dał upust emocjom i zamieścił mocny wpis, w którym przy okazji pochwalił nasze dobro narodowe, czyli wódkę.

 

Bojkotowałbym rosyjskie towary, gdyby tylko przyszedł mi do głowy choć jeden eksportowy - poza tym że umieją nieźle wpędzać resztę świata w zły nastrój. Rosyjska wódka jest może i dobra, jak chcesz wyczyścić piec, ale do picia - to ja wolę wódkę polską. Wzywam Rosjan, by przeciwstawili się betonowym zbirom, którzy sączą truciznę - napisał na Twitterze.


Takie słowa oburzyły wielu fanów gwiazdora mieszkających w Rosji. Z drugiej strony zachwyciły środowiska homoseksualne na całym świecie. A nas cieszy, że Hugh wspiera polski przemysł alkoholowy :)

Przypomnijmy, że kilka lat temu nad smakiem naszych trunków rozpływała się Adele. Zobacz: Adele kocha tylko polskie piwoPolski projektant ze swoim przyjacielem: