Party Stories
Sandra krytykuje wygląd Marty w "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise": Sandra krytykuje wygląd Marty. Ostry komentarz uczestniczki

Wczorajszy odcinek znowu namieszał w "Hotelu Paradise". Do programu wróciły dwie uczestniczki, Sandra oraz Ola. O ile powrót tej drugiej odbył się w dosyć w miłej atmosferze, to Sandra nieźle podkręciła temperaturę. Oberwało się również Marcie, uczestniczce, przez którą odpadła z programu. Sandra w kłótni z Maćkiem ostro skrytykowała jej wygląd. Co powiedziała? 

Zobacz także; "Hotel Paradise": Sandra i Ola wróciły do programu! Czy Viola może się czuć bezpiecznie?!

Flesz ewydanie

"Hotel Paradise 3": Luiza twierdziła, że Ola miała na nią zły wpływ! Czy po programie nadal się przyjaźnią?!

"Hotel Paradise": Sandra ponownie kłóci się z Maćkiem. Krytykuje wygląd Marty

Rozstanie Sandry i Maćka odbyło się z hukiem. Po ponad tygodniu przerwy mieli możliwość skonfrontować się ponownie. Sandra i Ola dostały szansę powrotu do programu, ale o tym miał zdecydować Maciek. Wybrał Olę, co mocno zdenerwowało Sandrę: 

Ja wiedziałam od początku, ty masz jakąś zadrę. Nie wiem o co Ci chodzi. Tak dobrze się dogadywaliśmy... Mam nadzieję, że kiedyś pojawi się ktoś, kto mnie doceni jako człowieka, bo to co Ty robisz to jest przegięcie. Ty chyba dla mnie nie jesteś nawet osobą godną rozmowy. Nic Ci nie zrobiłam, a Ty robisz to z taką lekkością... 

Maciek przyznał Sandrze, że przez chwilę mówił nawet o niej źle w programie, ale to się zmieniło. Sandra nie kryła szoku oraz zażenowania. Wybór Maćka nie wpłynął jednak na jej obecność w programie, o czym uczestnicy przekonali się niewiele później. Doszło do kolejnej konfrontacji pomiędzy Sandrą a Maćkiem. 

Ja bym chciała, żebyś Ty czuł, że chcesz ze mną porozmawiać, a nie że Ty boisz się o swoje bycie w programie. 

Sandra nie kryje żalu do Maćka, że zrezygnował z niej podczas "rajskiego rozdania". Uważa, że gdyby trzymali się ustaleń z łatwością mogliby wygrać program. Maciek przyznał, że czuł do Sandry obojętność, dlatego nie chciał dalej być z nią w parze. Dodał również, że nie podobała mu się fizycznie: 

Jeżeli do mnie nie czułeś pociągu fizycznego, a do Marty czułeś to po prostu gratuluję Ci gustu. 

Czy Sandra powinna użyć takiego argumentu? Czy uda jej się znaleźć jeszcze jakąkolwiek nić porozumienia z Maćkiem? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta wyeliminowała Martę, a Chris jest zakochany i liczy na...!

Zdenerwowana Sandra w kłótni z Maćkiem skrytykowała wygląd Marty. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Ola i Sandra dostały drugą szansę, aby wrócić do programu. Maciek jako obecny singiel mógł zdecydować, którą z uczestniczek weźmie ze sobą. Wybrał Olę, co rozzłościło Sandrę. Jego wybór jednak nie przekreślił dalszego udziału Sandry w programie, o czym uczestnicy przekonali się niewiele później. Czy Sandrze uda się dogadać z Maćkiem? 

Sandra i Ola wracają do programu

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi trzyma kubek z kawą
Instagram
Newsy
Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" jest na kwarantannie pod nadzorem policji. Zdradziła, jak wygląda kontrola!
Klaudia El Dursi w rozmowie z dziennikarką Party.pl zdradziła, jak wygląda jej kwarantanna podczas epidemii koronawirusa.

Klaudia El Dursi w rozmowie z dziennikarką Party.pl zdradziła, jak wygląda jej kwarantanna podczas epidemii koronawirusa. Piękna prowadząca "Hotelu Paradise" po powrocie do Polski została objęta obowiązkową kwarantanną pod nadzorem policji. Klaudia dopiero po dwóch tygodniach w odosobnieniu będzie mogła wrócić do swojej rodziny. Podczas ostatniej relacji na żywo na Instagramie zapytaliśmy więc Klaudię, jak jej kwarantanna wygląda w praktyce. Jak często i w jaki sposób służby sprawdzają, czy Kladia El Dursi jest w domu? Posłuchajcie, co zdradziła nam Klaudia El Dursi!  Zobacz także:   Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Bardzo się zmieniła? Klaudia El Dursi po powrocie z Bali została objęta obowiązkową kwarantanną.

Sandra z Hotel Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Sandra ostro odpowiada Maćkowi: "Czasem trzeba się zamknąć"!
Kiedy Sandra odpadła z "Hotel Paradise", postanowiła zabrać głos ws. jej relacji z Maćkiem. Padło wiele gorzkich słów, które mogą rzucić totalnie inne światło na ich były związek.

"Hotel Paradise" to jedna z najbardziej oczekiwanych premier w telewizji ostatnich miesięcy. Jednak to co dzieje się ostatnio w programie, to prawdziwe szaleństwo - zwłaszcza kiedy spojrzymy na relację Sandry i Maćka... Sandra i Maciek wydawali się doskonale dobraną parą, ale nie trwało to długo. Kiedy do programu weszła nowa uczestniczka 25-letnia Marta z Łodzi, która na co dzień zajmuje się bankowością, Maciek rzucił Sandrę i wybrał Martę. Podczas zadawania pytań z tzw. "Puszki Pandory", Maciek przyznał wprost, że lubi Sandrę i randka z nią była udana, ale ta z Martą była jeszcze lepsza. Wtedy czara goryczy się przelała, wywiązała się afera między Sandrą a Maćkiem, po które Maciej mówił ostro: Sandra jest żmiją. Jest osobą żmijowatą, kiedy nadepniesz jej na odcisk, ona po prostu wbije w ciebie jad. Nie wierzyłem, że taka jest... - mówił o Sandrze Maciek w "Hotel Paradise" . Kiedy Sandra odpadła z "Hotel Paradise", postanowiła zabrać głos ws. jej relacji z Maćkiem. Padło wiele gorzkich słów, które mogą rzucić totalnie inne światło na ich były związek. Zobacz także:  Lexi z "Hotel Paradise" poprawiła sobie usta, policzki i biust. Jak wyglądała przed operacjami plastycznymi? Mamy zdjęcia! Sandra komentuje aferę z Maćkiem Sandra, po tym jak odpadła, postanowiła zabrać głos ws. jej afery z Maćkiem: Maciek cały czas mnie oczernia, że ja jestem najgorsza i nie patrzy na siebie. Spójrzcie na to zachowanie Maćka i nie róbcie nigdy tego w stosunku do swojej dziewczyny. Czasem trzeba się zamknąć i mieć szacunek do swoich byłych dziewczyn! Czuję, że jeszcze tyle się nasłucham w Instastories, jaka ja zła nie byłam. To jest słabe! - powiedziała na Instastory Sandra. Zobacz także:  "Hotel...

Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
Newsy
"Hotel Paradise": Pierwszy namiętny pocałunek, ogromny spisek i intymna tajemnica Sandry... 
Co wydarzyło się w 14. odcinku "Hotel Paradise"? Sandra zdradziła intymną tajemnicę! Knuła również z Maćkiem i Matem, czy im się to opłaci?

Za nami 14. odcinek " Hotelu Paradise ". Było gorąco! Dziewczyny zatańczyły dla chłopaków seksowny taniec, którego uczyły się w poprzednim odcinku. Doszło do pierwszego namiętnego pocałunku! Dla kogo stracił głowę Chris? Do tej pory był największym cwaniakiem, czyżby wpadł po uszy? Z kolei Sandra działa na dwa fronty... Czy to jej pomoże wygrać? Sprawy pokomplikowały się bardziej, niż mogli się spodziewać.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris załamany zachowaniem Marietty i kłótnia Martyny i Łukasza. Viola ujawnia tajemnice Mata! Sandra knuje z Maćkiem. Czy Mat ich wykiwa?  Męska część "Hotelu Paradise" ogłosiły Violę królową wieczoru i jak się okazało to właśnie ona zdecyduje, który z nich otrzyma immunitet na "rajskim rozdaniu".  Sandra z Maćkiem postanowili zawrzeć pakt. Będą chcieli przekonać Mata, z którym kręci Sandra, żeby przekonał Violę, aby dała mu immunitet, ponieważ zależy mu na Sandrze. Dzięki temu będzie miał szansę rozbić jej związek z Maćkiem.  Maciek nie czuje się zagrożony ale wraz z Sandrą chcą sprawiać takie wrażenie, żeby inny uczestnicy mieli wrażenie, że ich relacja się popsuła.  Podczas "rajskiego rozdania" Mat, pomimo słów, że wybierze Sandrę, ma wybrać Violę, a wtedy Maciek ponownie sparuje się z Sandrą. Maciek był o to spokojny do momentu rozmowy z Violą, która zdradziła mu, że zna Mata, ponieważ kiedyś poznał jej przyjaciela i powiedział mu coś czego nie powinien. Czy niecny spisek Sandry i Maćka nie wypali?  Mat zastosował się do pomysłu Sandry i Maćka i próbował przekonać Violę zgodnie z umową.  Tajemnica Sandry Sandra skrywa w programie wielką tajemnice. Jest bardzo wierząca i codziennie się modli ale wstydzi się przyznać przed...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner