Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Sandra i Ola wracają do programu
TV-Show

"Hotel Paradise": Sandra i Ola wróciły do programu! Czy Viola może się czuć bezpiecznie?! 

"Hotel Paradise" środa 1.04 - Ola i Sandra wróciły do programu. Co jeszcze się wydarzyło?  

W "Hotelu Paradise" w nowym odcinku (1.04.2020) zadziało się jak zwykle dużo! Do programu wróciły Ola i Sandra! Maciek, jako singiel, musiał wybrać jedną z nich. Co jeszcze się wydarzyło? Zobaczcie naszą relację z show. 

Flesz ewydanie

"Hotel Paradise 3": Maurycy o zachowaniu Marcina wobec Nathalii! "Nie jest do końca fajne podkręcanie relacji..."

"Hotel Paradise": powrót Oli i Sandry! Co jeszcze?

Powrót Oli i Sandry nie był przypadkowy. Maciek, jako singiel, musiał wybrać między dziewczynami i jedną z nich przywrócić do hotelu ponownie. Postawił na Olę:

To jedna z najcięższych decyzji, którą musiałem podjąć w programie. [...] Olu, nie mieliśmy szansy się poznać nawet w tym programie, ale myślę, że będzie ciekawie jak Ciebie przywrócę do programu - zadecydował Maciek.

Sandra była ponownie niemile zaskoczona wyborem Maćka

To jest przegięcie i to ostre. Ja nie wiem, nie jesteś godną osobą rozmowy jakiejkolwiek - mówiła zapłakana. 

Pojawienie się Oli w "Hotelu Paradise" było wielkim szokiem dla pozostałych uczestników.

Jestem rozszarpany emocjonalnie. Nie wiem co zrobię, muszę poskładać myśli. Dużo się zmieniło, jak nie było Oli, byłem z Martyną, teraz jestem z Violą. Na pewno to była radość jak ją zobaczyłem. Na pewno strach przed tym co będzie - powiedział Adam, związany z Olą na samym początku.

A co więc z przyjaźnią Oli i Violi?

Nie wiem co tu się wydarzy - powiedziała Ola.

Za to między Violą a Adamem dzieje się dużo:

Miałem układ z Olą. Nie wiem jak ona widzi naszą relację. Nie wiem jakimi uczuciami do mnie pałasz - powiedział Adam do Violi.

Masz rozkminę żeby wrócić do paktu? [...] Poczułam zwątpienie do Ciebie i jest mi przykro- zapytała dziewczyna Adama.

Nie, nie - zaprzeczył Adam.

Czyli mogę czuć się pewnie u Ciebie i nie brać do głowy jakichś głupich myśli związanych z przyjściem Oli? - zapytała Viola

Tak - odpowiedział mężczyzna.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aha 🤣 #hotelparadisetvn7 #siódemka #tvn7 #uczestnicy #milosc #rywalizacja #bali

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Następnie przyszedł czas na "Puszkę Pandory", czyli trudne pytania i szczere odpowiedzi. Viola musiała odpowiedzieć, czy boi się o Adama:

Nie obawiam się, rozmawialiśmy na ten temat, nie musze mieć takich obaw Viola.

A czy Ola byłaby gotowa wrócić do Adama?

Jeśli miałaby to być jakaś droga, nieoczywiście wchodząca w Wasz związek, to ok Ola.

Co na to Adam?

Nie biorę tego pod uwagę - deklarując wierność Violi. 

Po "Puszce Pandory" okazało się, że Sandra jednak nie opuściła programu na stałe! Dziewczyna zdecydowała się na szczerą rozmowę z Maćkiem. To nie była miła rozmowa, ponieważ uczestniczka nie może wybaczyć chłopakowi tego, co zrobił jej kilka dni temu. Maciek jest więc u Sandry spalony! 

Co z tego wyniknie? Przekonamy się już jutro!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙉🙊🙈 #hotelparadisetvn7 #siódemka #tvn7 #uczestnicy #milosc #rywalizacja #bali

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wow 🙊 #hotelparadisetvn7 #siódemka #tvn7 #uczestnicy #milosc #rywalizacja #bali

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Pojawienie się dziewczyn w show było wielkim zaskoczeniem.

Sandra i Ola wracają do programu

Ola wróciła do show!

Ola Domańska wróci do programu
Instagram

Sandra ma żal do Maćka, że go nie wybrała.

Sandra z
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi broni Adama!
x-news
TV-Show
"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi broni Adama i zdradza, jak było naprawdę między nim a Martyną i Violą!

Najczęściej i najostrzej krytykowanym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jest oczywiście Adam, który dla Violi z dnia na dzień porzucił Martynę, choć dzień wcześniej spędził z nią romantyczną noc. Na Adama wylała się fala hejtu! Co o tym wszystkim sądzi prowadząca show, Klaudia El Dursi, która towarzyszyła uczestnikom podczas nagrań? Gwiazda odsłania kulisy kontrowersji związanych z tym miłosnym trójkątem na wyspie Bali! Nie uwierzycie, co nam zdradziła! "Hotel Paradise" już dziś o 20. w TVN 7!  Zobacz także:  Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...

Sandra odpadnie przez spisek przeciwko niej?
TV-Show
"Hotel Paradise": Sojusz przeciwko Sandrze! Odpadnie z show? "Chcieli mnie oszukać, ale..."
Hotel Paradise: Czy Sandra odpadnie z show przez nową uczestniczkę Martę? Ania i Sandra zawrzą sojusz?

Za nami bardzo emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise", przed nami - choć wydaje się to niemożliwe - jeszcze większe emocje! Grupa uczestników zawiązała sojusz przeciwko Sandrze, która chce z kolei, wraz z Anną, wyeliminować Adama. Kto w tej grze będzie górą? "Hotel Paradise": sojusz przeciwko Sandrze A wszystko zaczęło się od przybycia Marty - nowej uczestniczki programu. 25-latka wybrała się na podwójną randkę z Adamem i Maćkiem. Adam, chwilowo (?) wierny Violi, nie walczył o jej uwagę, tak jak Maciej (dotychczas w parze z Sandrą), który ewidentnie zauroczył się dziewczyną. Podczas "puszki Pandory" stwierdził, że przeżył z Martą najlepszą randkę w hotelu. W trakcie randki wraz z Adamem zapewnili dziewczynę, że zrobią wszystko, by została na wyspie najdłużej. Co więcej, Maciek, po rozmowach z Adamem, zapowiedział, że podczas rajskiego rozdania (już w piątek) postawi na Martę! W takim wypadku singielką zostałaby... Sandra! Dziewczyna ma pretensje do Maćka, że jest pod wpływem Adama. I rzeczywiście - aktualny partner Violi, wcześniej Martyny, a jeszcze wcześniej Oli, ma duży wpływ na całą grupę. Po wczorajszym rozdaniu Adam, Viola, Maciek, Marietta oraz Marta zawiązali sojusz przeciwko Sandrze. Mosakowska na swoim Insatgramie postanowiła to skomentować tak: Czy to Sandra odpadnie z show? Nic nie wiadomo, tym bardziej, że immunitet ma Martyna, również bojowo nastawiona do Adama. Czy dziewczyna wręczy go Maćkowi, by w ten sposób zaszkodzić jemu i Marcie?  Marta namiesza w show. Kiedy na Instagramie "Hotelu Paradise" pojawiło się jej zdjęcie, Maciej skomentował je: Dzień dobry Pani 😍🔥 Czy to oznacza, że zwiąże się z uczestniczką?         Wyświetl ten...

Nowy uczestnik rozbije związek Adama i Violi?
TV-Show
"Hotel Paradise": nowy uczestnik rozbije związek Violi i Adama?! Padła zaskakująca propozycja! 
Czy Łukasz, nowy uczestnik w Hotelu Paradise, odbije Violę Adamowi? Z kim będzie Viola?

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" pojawił się nowy uczestnik - Łukasz Białach. Okazało się, że prywatnie jest on przyjacielem... Violi! A to zaniepokoiło Adama, który jest aktualnie w parze z dziewczyną. Czy przystojny trener będzie chciał odbić przyjaciółkę? W nowym odcinku padnie zaskakująca propozycja! "Hotel Paradise": Adam straci Violę?  Na oficjalnej stronie "Hotelu Paradise" na tvn.pl pojawił się fragment dzisiejszego odcinka, w którym Łukasz proponuje Violi układ - dojście do finału razem! Co na to dziewczyna? Viola wyraźnie zaprotestowała, ponieważ chce być lojalna co do Adama! Łukasz: Ty, a nie możemy się zmaczować, byśmy sobie to wygrali  Viola: Nie możemy. Łukasz: Dlaczego? Viola: Nie mogę zostawić Adama Łukasz: A kto Ci nie pozwoli? Viola: Czuję do niego lojalność i inne rzeczy, bardzo go lubię, musiałabym zadecydować, że odpada z programu Łukasz: We mnie miałabyś mur beton, a jak Ci wypadnie nagle gościu, to gdzie będziesz szukać schronienia? Wydaje się, że związku Adama i Violi nikt nie będzie w stanie zniszczyć. Ale tak też było z Olą i Martyną, więc kto wie? W "Hotelu Paradise" wszystko jest możliwe! Kolejny odcinek już dziś o 20. w TVN 7! Zobacz także:  Klaudia El Dursi nago w wannie. Tym odważnym zdjęciem podsumowała pracę na planie "Hotelu Paradise" Adam i Viola tworzą, na razie, zgraną parę! Oto nowy uczestnik. Czy Łukasz namiesza w show?           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Poznajcie Łukasza 😎 Więcej w naszym #instastory ☝️ #hotelparadisetvn7...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner