Instagram
Newsy

"Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami!

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył wielu emocji. A wszystko za sprawą powrotu Sandry i Oli do programu.

Powrót Oli i Sandry do "Hotelu Paradise" nieźle namieszał wśród uczestników show! W tym odcinku Sandra otrzymała tajemniczy list - musiała wybrać dwóch chłopaków, z którymi wybierze się na randki. Ostatecznie zdecydowała się na spotkanie z Latino i Mattem! List otrzymały także Ania i Martyna, które musiały wykonać specjalną misję! Co jeszcze wydarzyło się w programie? Zobaczcie!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Ania zdradziła swój sekret! "Nie chcę ich dłużej okłamywać..." O co chodzi?

Flesz ewydanie

Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" jest na kwarantannie pod nadzorem policji. Zdradziła, jak wygląda kontrola!

"Hotel Paradise": Sandra bez skrupułów miesza pomiędzy uczestnikami, a Ola chce rozbić związek Violi i Adama!

Sandra razem z Blondino spędziła romantyczny czas na basenie. Jednak ich randka była obserwowana przez... Anię i Martynę! Chociaż dziewczyny początkowo były przekonane, że wyruszają do spa, to jednak ich misją tego dnia, było obserwowanie randek Sandry z Blondino i Mateuszem. Uczestniczki dzięki temu dowiedziały się kilku ciekawych rzeczy. Latino szczerze przyznał, że nie wyobraża sobie, żeby Sandra kiedykolwiek mogła być jego partnerką. Martyna bardzo ucieszyła się, że Blondino okazał się tak lojalny wobec niej. 

A czy Matt zdał test lojalności wobec Ani? Raczej nie! Mateusz przyznał, że chce, aby Sandra została w programie i może liczyć na jego pomoc! Wygląda na to, że chłopak rozważa zostawienie Ani dla uczestniczki, która dopiero co powróciła do show. Uczestnik jednak nie wiedział, że Ania wszystko słyszy. Dziewczyna nie kryła swojej wściekłości na Matta i była bardzo rozczarowana jego nielojalnością. 

Następnie odbyło się spotkanie "świętej trójcy". Ola oznajmiła Violi, że zrobi wszystko, aby być z Adamem i na rajskim rozdaniu, stanie za chłopakiem. Marietta i Viola nie kryły swojego oburzenia zachowaniem Oli i stwierdziły, że "święta trójca" pomiędzy dziewczynami została zerwana. Adam i Viola odbyli szczerą rozmowę. Viola obawia się, że straci chłopaka i czuje się niekomfortowo, że będzie musiała walczyć o niego z Olą. Adam jednak dał jej nadzieję, że nie zrezygnuje z niej podczas rajskiego rozdania. 

Martyna i Ania postanowiły, że nie powiedzą nikomu o tym, że podsłuchiwały randki Sandry z chłopakami. Ania chciała sprawdzić, co powie jej Matt! Dziewczyna sprytnie podpytywała chłopaka, co wydarzyło się podczas jego spotkania z Sandrą. Ten jednak nie powiedział jej całej prawdy.

Podczas kolacji Sandra otrzymała kolejny list, jednak będzie go mogła otworzyć dopiero na rajskim rozdaniu. Uczestnicy bardzo obawiają się tego, co zrobi dziewczyna i kogo wybierze. Wszyscy obawiają się podstępu z jej strony. Uczestnicy doskonale wiedzą, że Sandra nie ma skrupułów! 

Rajskie rozdanie już jutro! Kogo tym razem pożegnamy z show? Na pewno nie obędzie się bez zaskoczeń! Wiele teraz zależy od Sandry. 

Sandra z
Instagram

Myślicie, że Adam pozostanie w związku z Violą? A może jednak ponownie stworzy związek z Olą? 

Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

Zobacz także
Uczestnicy zachwyceni nową fotką Klaudii El Dursi

"Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi!

Łukasz Adam Hotel Paradise

Ostre komentarze po rajskim rozdaniu w "Hotel Paradise"! Odpadnięcie Łukasza wywołało burzę w sieci

 

Ania i Martyna hejtowane po Hotelu Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Ania i Martyna najbardziej hejtowane po rajskim rozdaniu! 
"Hotel Paradise" Martynie i Ania fani zarzucają fałsz! Dlaczego były przeciwko Sandrze?

Za nami kolejne rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise"! Z show po raz drugi odpadła Sandra. Blondwłosa uczestniczka stanęła za Mateuszem, a ten, choć wybierając Sandrę zapewniłby sobie miejsce w finale, pozostał wierny Ani. Ania była bardzo ucieszona (do tego stopnia że przytuliła się nawet ze swoim największym wrogiem - Adamem), a na koniec dogryzła Sandrze. Wcześniej, wraz Martyną, były wyraźnie źle nastawione do dziewczyny, co nie uszło fanom show TVN 7! Uczestniczki zostały ostro skrytykowane w sieci!     Ania i Martyna skrytykowane po rajskim rozdaniu Jeszcze kilka tygodni temu Sandra była najlepszą koleżanką Martyny. To ona stanęła po jej stronie, kiedy porzucił ją Adam. Z Anią z kolei podczas rajskiego rozdania postanowiły, że razem wyeliminują Adama. Wydawało się, że dziewczyny trzymają sztamę i są żeńską odpowiedzią na nierozerwalną "świętą trójcę". Nic bardziej mylnego. Kiedy Ania i Martyna miały szanse podglądać randki Sandry z Blondino i Mateuszem, nie szczędziły jej złośliwości, zwłaszcza partnerka Matta. Ale również Martyna traktowała Sandrę mocno na dystans. Dlaczego? Tego nie wie nikt, ale w sieci dostało się dziewczynom za ich zachowanie: Martyna jest tak fałszywa..  Nie spodziewałam się, ze Ania jest tak wrednym człowiekiem :/ bardzo slabe zachowanie dziewczyn. szczegolnie na Martynie sie zawiodlam. Latino jak najbardziej zdał test lojalności czego nie można powiedzieć o Martynie względem Sandry Po Ani wszystkiego można się spodziewać ale Martyna okazała się fałszywa osoba i dużo straciła w moich oczach Martyna, fatalne zachowanie w stosunku do Sandry To tylko kilka z dziesiątek komentarzy na temat Ani i Martyny! A Wy co o tym sądzicie? Może Ania i Martyna miały powód, żeby tak traktować Sandrę? Zobacz także:  ...

"Hotel Paradise": co zrobi Sandra podczas "rajskiego rozdania"? Rozbije związek Chrisa i Marietty?
Newsy
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?

Już dawno nie było tak stresującego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ". Powrót Sandry i Oli może totalnie przemieszać dotychczasowe pary! Nawet Chris i Marietta, którzy dogadują się najlepiej ze wszystkich nie mogą czuć się bezpiecznie. Sandra ma asa w rękawie... Jest nim tajemnicza koperta, którą będzie mogła otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Jeżeli okaże się, że ma immunitet to mogłaby zagrozić związkowi Chrisa i Marietty. Uczestnik postanowił działać, jednak Sandra jest niezjednana... Inne pary również nie mogą się czuć pewnie. Jak wygląda sytuacja na chwilę przed eliminacją?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami! "Hotel Paradise": rajskie rozdanie. Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?  Dziś na rajskim rozdaniu to Sandra rozdaje karty. Uczestniczka otrzymała tajemniczą kopertę, którą może otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Pozostali lokatorzy "Hotelu Paradise" obawiają się, że to może być immunitet.  Chris nie krył swoich obaw przed tym, jaką Sandra mogłaby podjąć decyzję i postanowił odbyć z nią rozmowę. Poprosił Sandrę, aby nie ingerowała w związek jego oraz Marietty.  Jeśli masz immunitet to nie rób mi tego. Marietta jest dla mnie najważniejsza i bardzo chcę z nią być - wyznał Ja głupia nie jestem Chris, dużo widzę - odparła Sandra.  Na setkach przed kamerami pojawił się jej przebiegły uśmiech. Sandra doskonale wie, jak grać, żeby nikt nie przewidział jej ruchów.  Na chwilę przed "rajskim rozdaniem" Sandra zapytała Chrisa:  Gotowy na moje podejście do Ciebie?  Dzisiaj nic nie...

Adam z Martyną parą!?
TV-Show
"Hotel Paradise": Romans Adama i Martyny kwitnie! "Nie zapomniałem o Oli". Co z Łukaszem?
Hotel Paradise, odcinek 13. Czy Martyna rzuciła Łukasza dla Adama? Romans Adama i Martyny kwitnie.

Za nami 13. odcinek "Hotelu Paradise"! Co wydarzyło się w show? Czy Adam odbił Martynę Łukaszowi? Jak przebiegła randka Sandry i Mateusza? Zobaczcie naszą relację! "Hotel Paradise": Romans Martyny i Adama kwitnie! Na początku nowy uczestnik Mateusz i Sandra wybrali się na randkę, podczas której zagrali w dwuznaczną grę. Sandra musiała przytulić uda chłopaka, Mateusz zaś klepnąć... piersi uczestniczki.  Z kolei Viola porozmawiała z Blondino, który w poprzednim odcinku, podczas imprezy, nie chciał z nią gadać. Kobieta miała pretensje do chłopaka, który nie okazywał jej zainteresowania. Chce jednak nadal tworzyć z nim parę: To wszystko jest dziwne. Jak ktoś mi dają energię, odchodzę od tej osoby - stwierdził Łukasz.  Ta impreza była zakrapianą imprezą. Dziś było mi głupio. Wczoraj było jak stare małżeństwo. Póki jest Latino, chcę z nim tworzyć parę. - powiedziała Viola.  Tymczasem romans Adama i Martyny kwitnie!  Dla mnie ten program się zaczął - powiedziała Martyna po romantycznej rozmowie z Adamem Dla mnie też - stwierdził Adam Adam wytłumaczył się, że nie zapomniał o Oli" To nie jest tak, że zapomniałem o Oli, mam ją z tyłu głowy, ale życie toczy się dalej. Ale ja nie będę cały czas lamentować, że Ola odeszła, bo po co tak. Ale nie chcę uciekać, od tego co czuję - powiedział Adam.  A co z Łukaszem? Martyna stwierdziła: Żalu nie ma. Ale to jest pierwszy, albo jeden z pierwszych, zawód w relacjach damsko męskich.   Z kolei Łukaszowi jest... smutno:  Czuję, że nawiązują relację bliższą. Jest atmosfera, której nie powie się słowami. Czuję lekkie zaniepokojenie i lekki smutek. Wraz z pojawieniem się Klaudii El Dursi, przyszedł czas na kolejną grę....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner