Party Stories
Internauci komentują przywrócenie Marty do "Hotel Paradise" przez Łukasza
Mat. promocyjne/ Facebook
Newsy

"Hotel Paradise": komentarze internautów po przywróceniu Marty. Czy Łukasz dobrze zrobił?

Internauci komentują powrót Marty i decyzję Łukasza. Czy uczestnikom uda się wejść do finałowego tygodnia w "Hotelu Paradise"?

Internauci komentują decyzję Łukasza o przywróceniu Marty do "Hotelu Paradise". Uczestnik nie ma łatwego życia na "rajskiej wyspie". Po swoim powrocie do programu próbował zrobić wszystko, żeby lepiej poznać Martynę, jednak ona nie jest zainteresowana znajomością z nim o czym stara się dać jasno do zrozumienia. Łukasz po wygranym zadaniu otrzymał władzę, która zburzyła spokój pozostałych. Mógł wybrać immunitet i pozostać po piątkowym "rajskim rozdaniu" w programie lub przywrócić do programu Martę. 

Napięta sytuacja i świadomość, że partnerki, którymi bym zainteresowany, nie podzielają jego wyboru sprawiły, że postanowił przywrócić do programu Martę. Ta decyzja z kolei skomplikowała sytuację Maćka, który chwile wcześniej wypowiedział się o Marcie słowami: 

Z całym szacunkiem do Marty, ale to już minęło...

Jeszcze wtedy nie wiedział, że uczestniczka powróci do rozgrywki. A może właśnie ona zapewni mu bezpieczeństwo?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Powrót Marty do programu! Czy Maciek zostawi dla niej Olę?

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

"Hotel Paradise": internauci komentują powrót Marty 

Powrót Oli do "Hotelu Paradise" spowodował, że uczestnicy chwilowo odetchnęli z ulgą. W końcu taki mieli plan, aby za wszelką cenę przekonać Łukasza do tego, aby nie brał immunitetu. Ale czy powrót uczestniczki nie namiesza w programie równie bardzo, jak gwarancja przejścia Łukasza do finałowego tygodnia?

Jesteście zaskoczeni wyborem Łukasza? Ja bardzo! - napisała Marta na swoim Instagramie.

Internauci przyznali, że obserwując atmosferę panującą na rajskiej wyspie, nie zdziwili się wyborem Łukasza. Mają nadzieję, jednak, że Marta w zamian za gest Łukasza nie pozwoli mu odpaść w "rajskim rozdaniu":

- Ja wiedziałam, że wybierze Ciebie, bo to normalny chłopak, który widać, że Cię lubi i odżył jak Ciebie zobaczył. Oby tylko Maciek, patrząc na swój tyłek, nie zepsuł tego, bo widać jak szybko zmienia zdanie, co znaczy, że jest nie do końca szczery.
- Obyś się odwdzięczyła Łukaszowi... 
- Podjął dobrą decyzję, mam nadzieję, że do niego podejdziesz na rajskim, bo na to zasługuje w przeciwieństwie do Maćka.
- Marta, patrz na Łukasza, a nie na Maćka. Maciek wziął Ciebie, żeby pozbyć się Sandry i nie odpaść (...) Łukasz lojalnie wybrał Ciebie, gdy odpadł i teraz żeby Cię przywrócić. 

Inni nie mają jednak wątpliwości, że mimo małego zawodu na Maćku, Marta da mu kolejną szansę: 

Jesteś bardzo fajna i myślę, że będziesz z Maćkiem. 

Najbardziej uważni internauci spodziewają się jednak charakterystycznej już dla zdarzeń w "Hotelu Paradise" intrygi: 

 Niestety wydaje mi się, że Maciek dostanie immunitet i podejdzie do Marty. 

Kogo wybierze Marta i jak potoczą się dalsze losy Łukasza? Czy przywrócenie Marty do programu okaże się dla niego korzystne? 

Zobacz także: PSYCHOTEST! Którym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jesteś?! Chrisem, Sandrą, a może Adamem?

Czy Marta powinna wybrać Łukasza na "rajskim rozdaniu"? Co z dalszą relacją pomiędzy Martą a Maćkiem? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Czy decyzja Łukasza o umożliwieniu Marcie powrotu do programu będzie dla niego opłacalna? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi trzyma kubek z kawą
Instagram
Newsy
Klaudia El Dursi złamała zasady kwarantanny?! Prowadząca "Hotel Paradise" odpowiada na zarzuty
Klaudia El Dursi w rozmowie z Party.pl odpowiedziała na zarzuty internautów, którzy zarzucili jej, że po powrocie do Polski złamała kwarantannę.

Klaudia El Dursi w rozmowie z Party.pl odpowiedziała na zarzuty internautów, którzy zarzucili jej, że po powrocie do Polski złamała kwarantannę. Jak się tłumaczy? Klaudia El Dursi już od kilku dni odbywa obowiązkową kwarantannę pod nadzorem policji. Piękna prowadząca "Hotelu Paradise" została objęta zakazem wychodzenia z domu po tym, jak po kilku miesiącach wróciła z Bali. Po tym, jak wylądowała w Polsce Klaudia El Dursi opublikowała na Instagramie krótki filmik na którym pokazała, jak odbiera chleb od Wujaszka Liestyle. Po tym nagraniu w sieci zawrzało! A jak całe zamieszanie komentuje sama modelka? Posłuchajcie, co powiedziała nam Klaudia El Dursi! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi! Klaudia El Dursi wciąz przebywa na obowiązkowej kwarantannie.

Klaudia El Dursi o dzieciach
Newsy
Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?
Modelka odważyłaby się na udział w reality show!?

Klaudia El Dursi jeszcze niedawno była jedną z uczestniczek programu " Top Model " i z racji tego, zapytaliśmy ją czy sama wzięłaby udział w " Hotel Paradise ", który sama prowadzi. Okazuje się, ze odpowiedź modelki jest dosyć stanowcza. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co powiedziała Klaudia El Dursi na temat udziału w reality show. Jest szansa na to, że zobaczymy ją w kolejnej edycji w całkiem nowej roli!? Posłuchajcie, co ma do powiedzenia prowadząca na temat udziału w "Hotel Paradise"!? Co na to uczestnicy? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi!    

Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Kto odpadł z programu?
W dzisiejszym odcinku "Hotel Paradise" mogliśmy zobaczyć ostatnie rajskie rozdanie tuż przed wielkim finałem! Zobaczcie co się wydarzyło!

"Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W dzisiejszym odcinku mogliśmy obejrzeć ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Już za tydzień, 17 kwietnia dowiemy się kto zgarnie 100 tysięcy złotych i wygra pierwszą polską edycję tego programu. W tym tygodniu do show powrócili Szymon, Łukasz oraz Marta, którzy nieźle namieszali wśród pozostałych uczestników! Kto w takim razie odpadł tuż przed finałem? Zobaczcie co się wydarzyło!  Zobacz także:   PSYCHOTEST! Którym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jesteś?! Chrisem, Sandrą, a może Adamem? Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotel Paradise" przed wielkim finałem! W tym tygodniu w programie "Hotel Paradise" jak zwykle nie zabrakło emocji! Maciek i Latino po przegranym zadaniu musieli pożegnać się ze swoimi partnerkami. Dziewczyny zostały sparowane z powracającymi do "Hotelu Paradise" Szymonem i Łukaszem! Ola nie kryła swojego zadowolenia, że rozstaje się z Maćkiem i z wielką radością wybrała Szymona. Martyna zaś trafiła pod skrzydła Łukasza. Jednak po głosowaniu uczestników na "lepszą parę", Ola i Martyna znów powróciły do swoich dotychczasowych partnerów, czyli do Maćka i Latino! To jednak nie był jedyny zwrot akcji w tym tygodniu "Hotelu Paradise"!  Łukasz wygrał zadanie na bambusowej belce i dzięki temu mógł wybrać jedną z dwóch nagród: immunitet dla siebie na najbliższym rajskim rozdaniu, albo przywrócenie Marty do programu! Ku zaskoczeniu wszystkich uczestnik zdecydował się przywrócić dziewczynę do "Hotelu Paradise"!  W kolejnym zadaniu, które mogliśmy zobaczyć w tym tygodniu "Hotelu Paradise" dziewczyny walczyły o... immunitet dla wybranego chłopaka! Zadanie wygrała Ola,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner