Party Stories
Quiz z Hotelu Paradise
Newsy

"Hotel Paradise": Powrót Marty do programu! Czy Maciek zostawi dla niej Olę?

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami!

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami! Co tym razem działo się w programie? W ostatniej odsłonie hitu m.in.  doszło do konfliktu między Łukaszem a Martyną, a Ania zrozumiała, że pozostali uczestnicy posądzają ją o udawanie bliskiej relacji z Mateuszem. Dziś z kolei Łukasz musiał podjąć trudną decyzję- immunitet czy przywrócenie do programu Marty. Co wybrał? Zobaczcie, co działo się w "Hotelu Paradise"!

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

Wielkie emocje na rajskiej wyspie

Najnowszy odcinek rozpoczął się od przypomnienia tego, co działo się w ostatnim odcinku. Później mogliśmy usłyszeć, jaką decyzję podjął Łukasz. Wszyscy mieli nadzieję, że Łukasz przywróci Martę do programu. W momencie kiedy uczestnik oglaszał swoją decyzję Marta widziała wszystko na ekranie!

Nie przywróci mnie nie ma opcji- mówiła Marta.

Ku zaskoczeniu Marty Łukasz zdecycował, że... przywróci Martę do programu!

Dla mnie decyzja była prosta- mówił Łukasz. Moją decyzją jest przywrócenie Marty do programu- dodał.

Po tym, jak Łukasz ogłosił swoją decyzję wszyscy zaczęli zastanawiać się z kim Marta będzie chciała się związać. Szymon przyznał z kolei, że zależy mu na Oli- ale kogo wybierze uczestniczka "Hotelu Paradise"?  Kiedy Marta wróciła, Łukasz zaprosił ją na wspólny obiad. 

Musimy porozmawiać na wiele tematów- zaczęła Marta. Są jakieś kłótnie? Maciek zapomniał o mnie kompletnie?

Pozostali uczestnicy podczas wspólnego posiłku komentowali decyzję Łukasza i powiedzieli głośno, że zależy mu na Oli. 

Ten program jest taki zawiły, że wszystko się może zdarzyć- mówił póżniej Maciek. 

Łukasz przed kamerami przyznał, że jest zachwycony Olą i chciałby, żeby ona czuła tak samo. W "Hotelu Paradise" zrobiło się nerwowo. Szymon cały czas martwił się o swoje losy w programie. Ola z kolei zdecydowała się na szczerą rozmowę z Maćkiem i wyzbała mu wprost, że ma dosyć Szymona! 

Ja Oli cały czas pokazuje, jak ona wyjatkową jest dla mnie osobą. Albo ona to doceni, albo nie- mówił Szymon.

Po spotkaniu z Łukaszem Marta poprosiła Martynę o rozmowę. Martyna powiedziała jej, że Maciek nie chce do niej wracać.

Myślałam, że wracam do Maćka tutaj- powiedziała Marta.

W pewnym momencie Marta i Maciek zostali sami... atmosfera zrobiła się napięta! 

Podjąłem jakąś decyzję po twoim odejściu- mówił Maciek. 

Czyli zapominamy o tym co było?- zapytała Marta.

Jestem z Olą- odpowiedział Maciek. 

Marta nie ukrywała, że jest zszokowana zachowaniem byłego partnera. Szymon z kolei nie odpuszał i zaprosił Olę na wspólne zajęcia z jogi i poważną rozmowę. Szymon wyznał Oli, że Maciek powiedział Marcie, że nie chce z nią być. Szymon miał również żal do Oli za to, że zmienia zasady, które wspólnie ustalili. 

Lubię jak mnie wkurzasz, ale nie przesadaj z tym- mówił Szymon. 

Nagle w hotelu pojawiła się Klaudia El Dursi i zaproponowała im zabawę. Tym razem w konkurencji wzięły udział dziewczyny. Jak poradziły sobie na torze przeszkód? Immunitet wygrała Ola i to ona miała zdecydować, komu go wręczy. Co wydarzy się podczas rajskiego rozdania? Marta przed kamerami przyznała, że chce dać Maćkowi immunitet, żeby mógł być z Martą, a ona będzie wtedy w parze z Olą. 

Kogo ostatecznie wybierze Ola i co wydarzy się podczas rajskiego rozdania? Tego dowiemy się już jutro!

Zobacz także: PSYCHOTEST! Którym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jesteś?! Chrisem, Sandrą, a może Adamem?

Marta wróciła do "Hotelu Paradise".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pasują do siebie? 😍🌴 #hotelparadisetvn7 #siodemka #tvn7 #player

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi o dzieciach
Newsy
Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?
Modelka odważyłaby się na udział w reality show!?

Klaudia El Dursi jeszcze niedawno była jedną z uczestniczek programu " Top Model " i z racji tego, zapytaliśmy ją czy sama wzięłaby udział w " Hotel Paradise ", który sama prowadzi. Okazuje się, ze odpowiedź modelki jest dosyć stanowcza. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co powiedziała Klaudia El Dursi na temat udziału w reality show. Jest szansa na to, że zobaczymy ją w kolejnej edycji w całkiem nowej roli!? Posłuchajcie, co ma do powiedzenia prowadząca na temat udziału w "Hotel Paradise"!? Co na to uczestnicy? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi!    

Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Kto odpadł z programu?
W dzisiejszym odcinku "Hotel Paradise" mogliśmy zobaczyć ostatnie rajskie rozdanie tuż przed wielkim finałem! Zobaczcie co się wydarzyło!

"Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W dzisiejszym odcinku mogliśmy obejrzeć ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Już za tydzień, 17 kwietnia dowiemy się kto zgarnie 100 tysięcy złotych i wygra pierwszą polską edycję tego programu. W tym tygodniu do show powrócili Szymon, Łukasz oraz Marta, którzy nieźle namieszali wśród pozostałych uczestników! Kto w takim razie odpadł tuż przed finałem? Zobaczcie co się wydarzyło!  Zobacz także:   PSYCHOTEST! Którym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jesteś?! Chrisem, Sandrą, a może Adamem? Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotel Paradise" przed wielkim finałem! W tym tygodniu w programie "Hotel Paradise" jak zwykle nie zabrakło emocji! Maciek i Latino po przegranym zadaniu musieli pożegnać się ze swoimi partnerkami. Dziewczyny zostały sparowane z powracającymi do "Hotelu Paradise" Szymonem i Łukaszem! Ola nie kryła swojego zadowolenia, że rozstaje się z Maćkiem i z wielką radością wybrała Szymona. Martyna zaś trafiła pod skrzydła Łukasza. Jednak po głosowaniu uczestników na "lepszą parę", Ola i Martyna znów powróciły do swoich dotychczasowych partnerów, czyli do Maćka i Latino! To jednak nie był jedyny zwrot akcji w tym tygodniu "Hotelu Paradise"!  Łukasz wygrał zadanie na bambusowej belce i dzięki temu mógł wybrać jedną z dwóch nagród: immunitet dla siebie na najbliższym rajskim rozdaniu, albo przywrócenie Marty do programu! Ku zaskoczeniu wszystkich uczestnik zdecydował się przywrócić dziewczynę do "Hotelu Paradise"!  W kolejnym zadaniu, które mogliśmy zobaczyć w tym tygodniu "Hotelu Paradise" dziewczyny walczyły o... immunitet dla wybranego chłopaka! Zadanie wygrała Ola,...

Chris do Marietty - kocham cię
TV-Show
"Hotel Paradise": Chris martwi się o związek z Mariettą! Co z Szymonem i Łukaszem?
Co wydarzyło się w Hotelu Paradise 7 kwietnia, odc 23. Czy Szymon jest z Olą? Czy Łukasz podbił serce Martyny?

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" za nami! Co się wydarzyło? M.in. randki przywróconych uczestników - Łukasza z Sandrą oraz Szymona z Olą! Co jeszcze? Zobaczcie naszą krótką relację z wtorkowego odcinka programu TVN 7!     "Hotel Paradise": Chris martwi się o związek z Mariettą! Randka Martyny i Łukasza na początku wydawała się bardzo chłodna. Dziewczyna nawet nie chciała rozmawiać z uczestnikiem podczas podróży. Jednak potem ich relacja uległa zmianie i uczestnicy złapali wspólny język. Łukasz nie szczędził uczestnice komplementów. Z kolei Oli nie podobała się na randce z Szymonem... jazda konno.  Następnie Klaudia El Dursi przyszła z zadaniem do uczestników, którzy mieli zdecydować, do kogo dziewczyny pasują bardziej - Ola do Szymona czy do Maćka oraz czy Martyna do Latino czy do Łukasza? Ola i Maciek zdobyli 7 głosów, zaś Ola i Szymon - 5 głosów, zaś Martyna i Latino aż 9 głosów, za to za Martyną i Łukaszem były tylko 3 osoby. Z kolei Marietta i Chris odbyli poważną rozmowę w łóżku! Marietta: Szymon był pierwszym chłopakiem, który mi się spodobał. Chris: O k***a, ch****o, zniosę to. Albo nie. O mnie mówiłaś tak źle, a o Szymonie tak zajebiście. Marietta: Ale to teraz nie ma żadnego znaczenia, przysięgam Ci! Chris jest wyraźnie zazdrosny o Mariettę! Co mnie bardziej boli, to to że powiedziała, że program to jest program, ale co będzie po? Po co mi mówi, że mnie kocha? Ja się załamię, po programie będę cierpiał... [...] Albo zbudujemy coś prawdziwego, albo nie. - żalił się Chris Blondino. Wszystkie przecinki na "k" z cytatu wyrzuciliśmy.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta o Chrisie:...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner