Klaudia El Dursi opowiedziała o problemach ze zdrowiem. Piękna prowadząca "Hotel Paradise" w rozmowie z magazynem "Viva!" zdradziła, że od kilku tygodni bierze silne leki, ponieważ prawie straciła głos! Okazuje się, że problemy ze zdrowiem rozpoczęły się już jakiś czas temu, ale punktem krytycznym był finał "Hotelu Paradise" Sprawdźcie, co powiedziała Klaudia El Dursi!

Reklama

Wykorzystaj podczas zakupów w Super-Pharm kod rabatowy i zamów produkty, dzięki którym będziesz wyglądać jak gwiazda.

Klaudia El Dursi nie mogła mówić

Klaudia El Dursi zaledwie prawie dwa tygodnie temu wróciła z Zanzibaru, gdzie nagrywała nowe odcinki "Hotelu Paradise". Piękna prowadząca hit TVN7 spędziła tam kilka miesięcy, ale teraz okazuje się, że w tym czasie miała poważne problemy ze zdrowiem.

Klaudia El Dursi w wywiadzie dla magazynu "Viva!" opowiedział o tym, co wydarzyło się podczas nagrań finału czwartej edycji "Hotelu Paradise", która za jakiś czas trafi na antenę.

Od dłuższego czasu coś niedobrego dzieje się z moim głosem. Doszło do tego, że gdy kręciliśmy finał, prawie całkiem go straciłam. Nie mogłam ani mówić, ani oddychać. Od miesiąca jestem na silnych lekach. A w Polsce mam już umówioną wizytę u lekarza- wyznała w wywiadzie.

Klaudia El Dursi zdradziła przy okazji, że po nagraniu pierwszej edycji "Hotelu Paradise" myślała, że kolejnym razem nie przyjmie propozycji prowadzenia programu, który jest nagrywany przez kilka miesięcy poza Polską. Jak już wiemy, tak się jednak nie stało, a tym razem na Zanzibar poleciała z rodziną.

(...) wyjechaliśmy razem na cztery miesiące na Zanzibar, gdzie kręciłam trzeci i czwarty sezon „Hotelu Paradise”, ale Jacek akurat ma taką pracę, że spokojnie mógł ją wykonywać stąd. Podobnie zresztą jak Dawid ze szkołą. Jakie ma znaczenie, czy na zdalnym nauczaniu siedzi w pokoju w Bydgoszczy, czy w pokoju na rajskiej wyspie?- mówiła w wywiadzie dla "Viva!".

Klaudii El Dursi życzymu dużo zdrowia!

Zobacz także: Klaudia El Dursi będzie miała kolejne dziecko?! Prowadząca "Hotel Paradise" odpowiedziała

Klaudia El Dursi w najnowszym wywiadzie zdradziła, że ma poważne problemy ze zdrowiem.

Instagram

Prowadząca "Hotel Paradise" podczas nagrań finału programu prawie straciła głos. Klaudia El Dursi przyznała, że od miesiąca bierze silne leki.

Jan Bielecki
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama