Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

"Hotel Paradise": Chris i Marietta jednak się pogodzą? Uczestnik bardzo żałuje swoich słów

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" mogliśmy zobaczyć ostrą kłótnię Chrisa i Marietty! Dziewczyna była wściekła na swojego partnera i stwierdziła, że chce zakończyć tę relację. Okazuje się, że Chris żałuje teraz swoich słów i chce przeprosić Mariettę. Czy parze uda się znaleźć nić porozumienia? Zobaczcie!

Zobacz także: Co z kwarantanną Klaudii El Dursi? Gwiazda "Hotel Paradise" nie wróciła do partnera i dzieci!

ewydanie

Chris przeprasza Mariettę za swoje zachowanie! Czy uda im się dogadać?

Brak zaufania Chrisa do Marietty wywołał w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" prawdziwą awanturę! Chłopak postanowił przeprowadzić ze swoją partnerką poważną rozmowę. Marietta wściekła się, że Chris oskarża ją o rzekome spotkania z Łukaszem w Warszawie i potajemne rozmowy. Uczestniczka "Hotelu Paradise" nie mogła zrozumieć, dlaczego Chris zaufał komuś innemu, a nie jej. Dziewczyna stwierdziła, że może nawet odpaść z programu i przez to że jej partner tak łatwo w nią zwątpił, nie widzi już szans na trwanie w tej relacji!

Mam już ku**a dosyć Ciebie i ciągłego problemu z Twojej strony! Odkąd ku**a zrobiłeś dramę, że jesteś zaniedbywany, to ciągle chodzę za Tobą! Zdenerwowałeś mnie na maksa. Koniec, to już jest koniec. Ja odpadam w przyszłym tygodniu, mam to w du**e - powiedziała Marietta. 

Jednak jak się okazało, Chris szybko pożałował swoich słów. W dzisiejszym odcinku chłopak przyzna, że kiedyś został zdradzony przez dziewczynę i dlatego automatycznie zaufał Łukaszowi, a nie Marietcie. Chris stwierdzi też, że zaatakował swoją partnerkę niepotrzebnie. Co więcej na Instagramie Chrisa pojawił się szczery wpis, w którym w uroczy sposób przeprasza Mariettę za swoje zachowanie! Uczestnik "Hotelu Paradise" wstawił swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym trzyma w ręku piękną różę. Pod fotografią znalazł się podpis:

A tak ja przepraszam Mariettę za awanturę. Wrócimy do siebie czy nie? Jak myślicie? 

Pod postem Chrisa znalazł się również komentarz Marietty, która na te słowa zareagowała śmiejącymi się emotikonkami. Myślicie, że to dobry znak i para wróci do siebie? Koniecznie oglądajcie nowy odcinek "Hotelu Paradise", aby się o tym przekonać!

Instagram

Czy Marietta da kolejną szansę Chrisowi? W ostatnim odcinku stwierdziła, że to koniec ich relacji! 

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

Chris w dzisiejszym odcinku przyzna, że bardzo żałuje swoich słów! 

Chris do Marietty - kocham cię

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06