Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski

"Hotel Paradise" hitem wiosennej ramówki TVN7! Co z drugim sezonem? El Dursi: "Będzie totalny ogień"

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski

Kiedy ruszy druga edycja "Hotelu Paradise"? Czy wkrótce poznamy bohaterów kolejnej odsłony programu prowadzonego przez Klaudię El Dursi? Zaledwie kilka dni temu zobaczyliśmy wielki finał pierwszej edycji reality-show - jak już wiemy program wygrali Marietta i Chris. "Hotel Paradise" był prawdziwym hitem wiosennej ramówki i, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, stacja TVN7 w czasie nadawania show zajmowała drugie miejsce na rynku telewizyjnym wśród swoich konkurentów. Ile osób oglądało pierwsza edycję i kiedy zobaczymy drugi sezon "Hotelu Paradise"? 

Kiedy emisja drugiej edycji "Hotelu Paradise"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszą edycję "Hotelu Paradise" oglądało średnio 704 tys. widzów. Najwięcej osób obejrzało ostatni, finałowy odcinek - show przyciągnęło wówczas przed telewizory średnio 1,04 mln osób. 

„Hotel Paradise” to niekwestionowany sukces Siódemki! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników - w paśmie nadawania w grupie komercyjnej awansowaliśmy do wielkiej czwórki- w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl komentuje Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa stacji. 

Teraz wszyscy fani zastanawiają się, kiedy zobaczymy drugą edycję show. "Hotel Paradise 2" miał mieć swoją premierę tuż po zakończeniu pierwszej odsłony programu, niestety. przez pandemię koronawirusa stacja zmieniła swoje plany. Teraz, jak donosi portal wirtualnemedia.pl, reality-show wróci na antenę po wakacjach! 

My już nie możemy doczekać się drugiej edycji show! Sama Klaudia El Dursi w rozmowie z "Party" przyznała, że w kolejnej odsłonie programu nie zabraknie wielkich emocji!

Niczego nie ujmując ekipie z pierwszej edycji, muszę przyznać, że w drugiej będzie totalny ogień. Jej uczestnicy byli w łatwiejszej sytuacji: mieli szansę obejrzeć kilka odcinków pierwszego sezonu, wiedzieli, na co się piszą, i naprawdę dali czadu. Z trudem za nimi nadążałam – powiedziała prowadząca show. 

Czekacie na drugą edycję "Hotelu Paradise"? 

Zobacz także: "Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale: "To jej wina". Padły mocne słowa!

Druga edycja "Hotelu Paradise" po wakacjach!

Klaudia El Dursi w czerwonej sukience

Pierwszą edycję show wygrali Marietta i Chris.

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39