Blondino z "Hotelu Paradise" w nowym reality show. Będzie hit?
Instagram

"Hotel Paradise": Blondino z pierwszej edycji show został wokalistą! Czy jego nowy utwór okaże się hitem?

Blondino z "Hotelu Paradise" w nowym reality show. Będzie hit?
Instagram

Blondino z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" po zakończeniu udziału w show zapowiadał, że ma zamiar pójść w stronę muzyki. Jak się okazało, dotrzymał słowa i właśnie na jego kanale Youtube pojawił się jego utwór - "Solo Felices". Jak sobie radzi jako wokalista? Czy jego utwór okaże się nowym hitem? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Hotel Paradise" 2: Czy relacja Dominiki i Bartka z przetrwała? Artur: "Dominika pokazała rogi"

Blondino z "Hotelu Paradise" rozpoczyna wielką muzyczną karierę? 

Każdy fan "Hotelu Paradise" na pewno doskonale pamięta wiecznie uśmiechniętego i roztańczonego Blondino z pierwszej edycji programu! Jak sam o sobie mówił, zawsze optymistycznie patrzy na życie i nie zaprząta sobie głowy niepotrzebnymi problemami. Jego wielką pasją jest muzyka i taniec, o czym mogliśmy się przekonać już nie raz. Blondino ma naprawdę ognisty temperament i nawet na chwilę nie traci energii. 

Po zakończeniu udziału w "Hotelu Paradise", Blondino zapowiedział, że chce iść w stronę muzyki - głównie w stronę muzyki latino. Bardzo często na jego instagramowym profilu, jak również na Tik Toku, mogliśmy zobaczyć jego niesamowite układy taneczne. Teraz zaś możemy podziwiać, jak radzi sobie jako wokalista! 

Blondino pochwalił się swoim nowym utworem - "Solo Felices". Piosenka jest utrzymana w tanecznym, latynoskim klimacie i chociaż od jej premiery minął dopiero jeden dzień, to jednak już zdążyła rozgrzać fanów uczestnika "Hotelu Paradise"! Na jego instagramowym profilu, pojawiło się mnóstwo komplementów od internautów.

- Super 😊ogień 🔥

- Meeeeega 🔝🔥😍

- Uwielbiam klimaty latynoskie ❤️ brawo 

- Jest świetnie 🔥💪

- Cudowna ❤️ - piszą fani. 

Oczywiście w teledysku nie zabrakło również gorących układów tanecznych Blondino. Myślicie, że jego piosenka "Solo Felices" okaże się hitem, a uczestnik "Hotelu Paradise" zrobi wielką karierę muzyczną? Posłuchajcie i oceńcie sami! 

Blondino kocha muzykę i wygląda na to, że właśnie z tą pasją wiąże swoją przyszłość. Zdobędzie listy przebojów? 

Gorące zdjęcia Blondino na Instagramie

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51