Newsy

"Hotel Paradise": Bartek miażdży Dominikę! "Chce się wybić na mnie"

"Hotel Paradise": Bartek miażdży Dominikę! "Chce się wybić na mnie"

Ta para raczej nie dojdzie do porozumienia. A mowa o Bartku i Dominice z drugiej edycji "Hotelu Paradise". W programie przez chwilę tworzyli zgrany duet, jednak po - zaczęły się wzajemne oskarżenia i ciągłe docinki. Niedawno w studiu Party.pl gościliśmy Dominikę, która miała żal do mężczyzny, a największy o to, że po dwóch tygodniach od rozstania wrócił do byłej narzeczonej. Jak widzi to sam Bartek? On również pojawił się w naszej redakcji i przedstawił swój punkt widzenia!

Kogo wspieracie w tym sporze?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Dominika o kulisach rozstania z Bartkiem. "Dojrzałam w nim buractwo”

Bartek z "Hotelu Paradise 2" w czarnym golfie
Party.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 2". Dziewczyna Bartka jest od niego starsza o 8 lat! Czy przeszkadza im różnica wieku?
Bartek z "Hotelu Paradise 2" odwiedził studio Party.pl ze swoją dziewczyną! Kim jest jego wybranka? Pomiędzy zakochanymi jest 8 lat różnicy.

Bartek był jednym z tych uczestników drugiej edycji " Hotelu Paradise ", którzy zaskarbili sobie ogromną sympatię widzów. Choć fani pokładali ogromne nadzieje w nim i Dominice, kiedy opuścili oni wyspę ich związek nie przetrwał próby czasu. Kiedy wiadomość o rozstaniu tej dwójki wyszła na jaw, Bartek ogłosił że jest szczęśliwy. Później okazało się, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Kim jest dziewczyna Bartka? W rozmowie z naszą reporterką postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy i jak się okazuje, pomiędzy zakochanymi jest 8 lat różnicy, i to wcale nie Bartek jest starszy. Co więcej, w naszym studiu pojawił się ze swoją ukochaną! Podchodząc do niej pierwszy raz myślałem, że ma 20-22 lata! - skomentował  Jaka jest Agata i czy różnica wieku stanowi w ich związku źródło konfliktu? A może Bartek po prostu gustuje w starszych od siebie kobietach? Zobaczcie, co ciekawego powiedział dla Party.pl! Zobacz także:  Marietta z "Hotelu Paradise" rozstała się z chłopakiem! Szczere wyznanie uczestniczki   Bartek był ulubieńcem widzów "Hotelu Paradise 2". Co dziś dzieje się w życiu uczestnika? W programie mężczyzna związał się z Dominiką. Ich relacja jednak nie przetrwała próby czasu. Jak się okazuje, dziś Bartek jest w szczęśliwym związku. Kim jest jego partnerka?  

Marietta z "Hotelu Paradise: w białej koszuli
Instagram
TV-Show
Marietta z "Hotelu Paradise" rozstała się z chłopakiem! Szczere wyznanie uczestniczki
Marietta z "Hotelu Paradise" znowu jest singielką! Zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojego ostatniego związku.

W grudniu Marietta Witkowska wzbudziła ogromną sensację wśród internautów ogłaszając, że jest w nowym związku. Zwyciężczyni pierwszej edycji " Hotelu Paradise ", która w czerwcu rozstała z Chrisem, tym razem postanowiła zachować kolejną miłość tylko dla siebie. Choć fani z niecierpliwością wyczekiwali, kiedy przedstawi ona swojego partnera, niestety zamiast tego otrzymali przykrą wiadomość. Marietta zdobyła się na szczere wyznanie i jak się okazuje, rozstała się ze swoim chłopakiem. Co takiego wydarzyło się w życiu gwiazdy "Hotelu Paradise"? Jak sama przyznała, będzie to jej jedyny komentarz w tej sprawie.  Zobacz także:  Czy Marietta wzięłaby ponownie udział w „Hotelu Paradise”? Uczestniczka wspomina swój pobyt na wyspie Marietta z "Hotelu Paradise" rozstała się z chłopakiem. W końcu wyznała prawdę Niestety, początek nowego roku nie okazał się być szczęśliwy dla nowego związku gwiazdy "Hotelu Paradise". Kiedy Marietta w grudniu zdecydowała się oficjalnie potwierdzić informacje o rozpoczęciu kolejnego etapu w swoim życiu, fani nie mogli doczekać się, aż poznają jej drugą połówkę. Niestety, w styczniu para postanowiła się rozstać. Co takiego wydarzyło się pomiędzy Mariettą a jej nowym, byłym już, chłopakiem? Powiedziałam A, muszę powiedzieć B... w styczniu miałam ogłosić z kim jestem w związku, miał być nawet super romantyczny wywiad :) stało się jak się stało i z początkiem nowego roku zakończył się mój związek. Pisze o tym oficjalnie, ponieważ od tygodni zasypujecie mnie pytaniami tylko o ten temat - napisała.  Jak wyznała, teraz ma zamiar skupić się na sobie. Widać Marietta z rozstaniem radzi sobie bardzo dobrze, a dla wszystkich singli ma jedną radę - głowa do góry!  Nie martwcie się, wszystko u...

Marietta z "Hotelu Paradise"
Instagram
TV-Show
Czy Marietta wzięłaby ponownie udział w „Hotelu Paradise”? Uczestniczka wspomina swój pobyt na wyspie
Czy Marietta żałuje, że wzięła udział w "Hotelu Paradise"? Zwyciężczyni pierwszej edycji programu opublikowała prywatne wideo.

Odkąd Marietta Witkowska wzięła udział w pierwszej edycji " Hotelu Paradise " minął już rok. Jak się okazuje, pamiętna data sprawiła, że zwyciężczyni programu zebrało się na sentymenty. Uczestniczka, która wraz z Chrisem weszła do ścisłego finału opublikowała w mediach społecznościowych prywatne nagrania z czasów, kiedy przygotowywała się do swojej wielkiej przygody. Czy żałuje tego, że wzięła udział w "Hotelu Paradise" i czy zgodziłaby się wystąpić w nim ponownie? Marietta spodziewała się, że zajdzie tak daleko? Sami sprawdźcie, czy będziecie zdziwieni... Marietta wspomina udział w "Hotelu Paradise". Wzięłaby ponownie udział w programie? Marietta Witkowska właśnie opublikowała na swoim InstaStories filmik z dnia, w którym pakowała się na wyjazd do "Hotelu Paradise". Jak możemy zauważyć, uczestniczka była bardzo podekscytowana przygodą, jaka czeka ją na rajskim Bali. Mam nadzieję, że zobaczycie tych moich stylizacji jak najwięcej, że będę tam długo, że będziemy się wspólnie bawić - wy przed telewizorami, ja na Bali. No i co, do zobaczenia! - mówiła. Kiedy kobieta dotarła na wyspę, szybko okazała się, że została ulubienicą widzów, a fani programu do dziś śledzą jej losy. Choć Chris i Marietta wygrali pierwszą edycję programu, ich związek nie przetrwał próby czasu. Zwycięscy "Hotelu Paradise" w czerwcu 2020 roku ogłosili swoje rozstanie, a już kilka miesięcy później, bo w grudniu, okazało się, że Chris i jego nowa partnerka zostaną rodzicami! Czy dziś Marietta żałuje, że wzięła udział w telewizyjnym show? Weszłabym do tego hotelu nawet dziś! Piękne wspomnienia - zwierzyła się na Instagramie.  Z okazji tej wyjątkowej rocznicy Marietta podziękowała wszystkim swoim fanom za wsparcie, jakie otrzymywała...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner