Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Sonia z "Hotel Paradise 2"
Instagram
Newsy

W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!"

W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!"

Pobyt w "Hotelu Paradise" kosztuje Sonię wiele emocji. Kiedy już zaczynała czuć coś do Roberta, Monika dostała możliwość przemieszania duetów. Pomimo tego, że zmiany dotknęły wszystkich uczestników, najbardziej ucierpiała na tym Sonia, która jest przerażona wizją, że Monika zmanipuluje Roberta, w wyniku czego to właśnie ją wybierze na "rajskim rozdaniu". Do tej pory obawiała się tylko jej, jednak okazuje się, że jeszcze większym zagrożeniem może okazać się... Magda! Dziewczyny wraz z Robertem wzięły udział we wspólnej randce, która doprowadziła najmłodszą uczestniczkę do płaczu!

Co się wydarzyło? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta o nowym związku Chrisa! Co sądzi o jego dziewczynie?

"Hotel Paradise 3": Przed udziałem w show Maurycy zmienił nazwisko! Wcześniej robił karierę pod innym. Dlaczego?

"Hotel Paradise 2": Co dalej z relacją Soni z Robertem? Czy Magda stanie im na przeszkodzie?

Losy uczestników zmieniają się z dnia na dzień. W "Hotelu Paradise" wszystkie chwyty są dozwolone. Tutaj nie chodzi tylko o miłość ale także o pieniądze! Sonia obawia się najbliższego "rajskiego rozdania". Czy Monika na dobre odbierze jej Roberta?

Wczorajsza "puszka pandory" nie była najszczęśliwsza dla zauroczonej w Robercie uczestniczki. Wypowiadając się na temat Moniki i Soni pomylił imię tej drugiej!

Z Moniką mam dobry kontakt, zobaczyłem u niej coś więcej - zaczął niefortunnie mając na myśli Sonię, a nie jej rywalkę - Muzycznie, artystycznie jest do mnie podobna, więcej nas łączy - dodał.

Czy to spowodowało, że Sonia poczuła się jeszcze bardziej niepewnie? Niefortunna pomyłka Roberta to nie była jedyna przykra niespodzianka, która ją spotkała z jego strony. Uczestnicy mieli możliwość wskazania dwóch uczestniczek, z którymi chętnie wybraliby się na randkę. Robert jako pierwszą wskazał Sonię, a jako drugą... Magdę! Czyżby przypuszczenia Ivana, że to nie Sonię ani Monikę wybierze podczas "rajskiego rozdania", a właśnie Magdę miały się sprawdzić? 

Do momentu wczorajszej randki Sonia nawet nie podejrzewała, że powinna się obawiać również Magdy! W dodatku szczera blondynka nie ułatwiała sprawy Robertowi, wprawiając go w zakłopotanie: 

Wczoraj powiedziałeś, że ci się podobam. (...)  No Robert, chciałbyś mnie też poznać? Pamiętasz, co mi mówiłeś?

Sonia podsumowała tę niezręczną randkę gorzkimi słowami: 

Czuję się oszukana, nabrana, tak po chamsku.

Jak myślicie, jak dalej potoczy się ta zawiła relacja? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dziewczyny mają dość zachowania Moniki! Będzie wojna?!

Sonia obawia się tego, jak potoczy się jej relacja z Robertem. Czy uczestnik, na którym jej zależy wybierze ją podczas "rajskiego rozdania"? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Do tej pory obawiała się jedynie Moniki, która zawarła układ z Robertem jeszcze przed dołączeniem Soni do programu. Teraz okazuje się, że powinna obawiać się również Magdy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Sonia z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hotel Paradise 2: Monika odbije Soni Roberta? Początek konfliktu dziewczyn
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Monika ma dość Soni! "To dziewczę mnie drażni!". W walce o Roberta może przeszkodzić jeszcze jedna uczestniczka... 
"Hotel Paradise 2": Monika ma dość Soni! "To dziewczę mnie drażni!". W walce o Roberta może przeszkodzić jeszcze jedna uczestniczka... 

Monika, będąc przez chwilę singielką, dostała możliwość totalnego przemieszania duetów w " Hotelu Paradise 2 ". Tym sposobem rozdzieliła parę Soni i Roberta, przypisując uczestnika do siebie. Czy chciała tym sposobem utrzeć nosa koleżance? Najmłodsza uczestniczka jest coraz mniej pewna uczuć Roberta i boi się, że podczas rajskiego rozdania on za nią nie stanie. W tym odcinku doszło do pierwszego spięcia pomiędzy dziewczynami. Czy faktycznie mogą mieć pewność, że Robert wybierze, którąś z nich? Okazuje się, że uczestnik, o którego walczą... flirtował z jeszcze jedną uczestniczką! Czy coś z tego będzie? Zobacz także:  QUIZ! Za nami pierwsze rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise 2"! Jak uważnie oglądasz drugą edycję show? Sprawdź się! Monika odbierze Soni Roberta? Wygląda na to, że jeszcze jedna uczestniczka ma dużo do powiedzenia  Sonia i Kamil wreszcie doszli do porozumienia! W dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise" podczas szczerej rozmowy postanowili się pogodzić. Kamil wyznał dziewczynie, że jeżeli ona będzie wobec niego w porządku on również nie zrobi nic, w kierunku tego, aby musiała opuścić program. Sonia ma jednak teraz inne zmartwienie. Denerwuje się, że Monika odbije jej Roberta:  Monia może go na tyle zmanipulować, że on mnie zostawi. Co jej się odmieniło? Zobaczyła moje chwile z Robertem?  Dodała, że bardzo by chciała, żeby Robert ją wybrał, jednak jest pełna obaw co do jego decyzji podczas zbliżającego się rajskiego rozdania. Postanowiła bezpośrednio skonfrontować się z Moniką. Rywalka przyznała, że "ma z Robertem jasny układ".  Sonia: Ale to chyba chodzi o coś więcej Monia, niż tylko o układ. Jest mi przykro.  Monika: Ty w ogóle mnie nie czytasz, więc nie wyciągaj wniosków, bo nic Ci to nie da. Ja nie...

"Hotel Paradise 2": Robert Madzia i Bartek mają układ?
Instagram, mat. promocyjne
Newsy
Burza przed "rajskim rozdaniem" w "Hotelu Paradise"! Robert, Bartek i Magda mają układ?!
Burza przed "rajskim rozdaniem" w "Hotelu Paradise"! Robert, Bartek i Magda mają układ?!

Zamiana par, która wyszła ze strony Moniki nieźle namieszała w " Hotelu Paradise "! Sonia, która do tej pory była pewna uczuć do Roberta jest niemalże przekonana o tym, że to ona lada dzień pożegna się z przygodą w programie. Monika miała być dla niej zagrożeniem, jednak zbiegiem okoliczności okazało się, że to Magdy powinna obawiać się najbardziej. Z kolei Monika nie jest już zainteresowana Robertem, ponieważ na potrójnej randce z Arturem i Dominiką, zorientowała się, że to właśnie z nim dogaduje się najlepiej. Czy przez Monikę rozpadnie się również związek Dominiki? A może podczas "rajskiego rozdania" zdecyduje się podejść do Bartka? Ten z kolei na samą myśl, że będzie musiał odesłać ją wówczas do domu nie umiał powstrzymać łez. Czy to oznacza, że wciąż czuje coś do Dominiki? Z kolei Bartek, Robert i Magda mają swój spisek!  Koniecznie zobaczcie, co wydarzyło się tuż przed "rajskim rozdaniem"! Zobacz także:  W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!" "Hotel Paradise 2": Burza przed "rajskim rozdaniem" Julia jest coraz pewniejsza uczuć Kamila. Uczestnik zapewnia ją, że żadne wydarzenie w "Hotelu Paradise 2" nie osłabi jego zainteresowania jej osobą. Nawet jeżeli odeśle go do domu podczas któregoś z "rajskich rozdań" on wciąż będzie nią zainteresowany. Nie da się jednak nie zauważyć, że kobiecie przeszkadza zbyt mocny i dominujący charakter Kamila. Czy uda się jej utemperować partnera? Najmniej zamieszania można zaobserwować w związku Ani i Ivana. Czy mogą czuć się bezpieczni podczas "rajskiego rozdania"?  Potrójna randka Dominiki, Artura i Moniki przekreśliła spokój tej pierwszej. Podczas spotkania dowiedziała się, jak dobrze...

Sonia wygrała immunitet w "Hotelu Paradise 2". Jaki jest finałowy skład uczestników?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia
"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

Za nami ostatnie "rajskie rozdanie" w drugim sezonie " Hotelu Paradise "! Tym samym poznaliśmy finałowy skład. Nie będzie już zamian par, w tych duetach uczestnicy zawalczą o główną wygraną. Na kilka godzin przed wieczorem eliminacyjnym Sonia wygrała immunitet! To zagwarantowało jej wejście do finału z wybranym przez siebie uczestnikiem. Jej decyzja zszokowała wszystkich. Zobaczcie, kogo wybrała i kto w związku z tym wyborem musiał pożegnać się z programem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!? "Hotel Paradise 2": Ostatnie "rajskie rozdanie w sezonie". Kto odpadł? Emocje w "Hotelu Paradise 2" sięgają zenitu! Ostatnie w tym sezonie "rajskie rozdanie" wyłoniło finałowy skład drugiej edycji. Jeszcze kilka godzin wcześniej Sonia obawiała się o swoją obecność w programie. Wszystko przez niezdecydowanie Łukasza, który nie potrafił określić czy woli ją czy Julię. Chwilę później to ona rozdawała karty na polu gry. Klaudia El Dursi przeprowadziła uczestniczkom test wiedzy o uczestnikach. Ta, która rozwiązała go najlepiej otrzymała immunitet, który gwarantował jej obecność w finałowym tygodniu z wybranym przez siebie partnerem. Sonia okazała się bezkonkurencyjna.  Wtedy mogła już bez problemu wyeliminować Julię, jednak czy chciała iść dalej w duecie z Łukaszem? Uczestnik nie wyrażał swojego zadowolenia:  Nie wybieraj mnie po prostu - powiedział Robert również odciągał Sonię od postawienia na siebie. Nie jest tajemnicą, że to właśnie z nim Sonia przeżyłaby wymarzony finał. Zastanawiała się również nad wyborem Adama:  Zastanawiam się czy nie wybrać Ciebie Adam i nie odwdzięczyć Ci się za to, co ci kiedyś...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner