Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Ania zamierza odbić Artura?! Była partnerka Ivana zagrała słabością Aty! 

"Hotel Paradise 2": Ania zamierza odbić Artura?! Była partnerka Ivana zagrała słabością Aty! 

Uczestnicy "Hotelu Paradise 2" drżą przed "rajskim rozdaniem", które ostatecznie wyłoni pary, które zmierzą się ze sobą podczas finałowego tygodnia. Ania postanowiła zasiać niepewność w Arturze, który czuje się dosyć bezpiecznie w duecie z Atą. To przyjacielska rada czy mała zemsta za to, że nie dotrzymał danego słowa podczas minionego eliminacyjnego wieczoru, gdy odpadł Ivan?! Czy to, co powiedziała mu Ania wpłynie na jego decyzję podczas najbliższych eliminacji? Zobaczcie, o co poszło. 

Zobacz także: Hotel Paradise. Ata, czyli Beata Postek zmieniła fryzurę! To co się zadziało na jej głowie, to prawdziwy cud!

Rajskie ubrania nie tylko na wakacje czekają na Ciebie tutaj, a kod rabatowy Bonprix sprawi, że kupisz je za bezcen.

"Hotel Paradise": Rewolucja w życiu Klaudii El Dursi! "Widzę światełko w tunelu"

"Hotel Paradise 2": Ania namiesza w relacji Ivana i Aty tuż przed finałem?

Przed nami decydujące "rajskie rozdanie" w "Hotelu Paradise". To właśnie ono zdecyduje, jakie pary zobaczymy podczas finałowego tygodnia. Uczestnicy nauczeni doświadczeniem wiedzą już, że to jak potoczy się wieczór eliminacyjny może zależeć nie tylko od nich samych. W tym programie liczą się nie tylko uczucia ale również umiejętność kombinowania. Ania w rozmowie z Arturem zasugerowała uczestnikowi, żeby nie ufał Acie. Jako mocnego argumentu w sprawie użyła Ivana: 

- Myślisz, że jakby wszedł Ivan to Ata by cię nie zostawiła? 
- Przecież odrzuciła go już raz
- Ale myślisz, że tego nie żałuje? Ja myślę, że żałuje i myślę, że czeka tylko aż Ivan będzie i by tego chciała. 

Co gorsze, spekulacje Ani mają więcej wspólnego z prawdą niż można byłoby się spodziewać. Sama Ata w rozmowie z innymi uczestnikami zwierzyła się, że bardzo brakuje jej Ivana i do tej pory nie przeżyła tego, że musiała go wyeliminować. Ivan był jedyną osobą, do której poczuła coś więcej w "Hotelu Paradise". Co jeśli ponownie stanie na jej drodze? Czy Artur w ostatnim momencie zmieni parę?!

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił

Ania uważa, że Ivan może jeszcze namieszać przez finałem "Hotelu Paradise". Czy to możliwe, że Ivan otrzyma szansę powrotu do programu tuż przed wielkim finałem?

To koniec miłości Ivana i Ani z
Instagram

Czy Ata i Artur wybiorą się podczas najbliższego "rajskiego rozdania" pomimo ingerencji Ani w ich relację? 

Ania zamiesza w związku Aty i Artura?
Mat. prasowe

Zobacz także
"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek zostaną parą po programie?

"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek będą kontynuować związek po programie? Padły już pierwsze deklaracje!

Hotel Paradise

"Hotel Paradise": Bartek wyeliminował Kamila, a Julia wraca do programu!

 

Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek? 
"Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek? 

Ata zagrozi miłości Ani i Ivana w " Hotelu Paradise 2 "? Początkowo to miał być tylko spisek jednak seria niefortunnych zdarzeń podczas dzisiejszego odcinka sprawiła, że Ania wcale nie jest już taka pewna czy genialny plan rozkochania w sobie Aty przez Ivana nie przybierze niespodziewanego zwrotu akcji.  Skąd wiesz, że nie zacznie sobie spędzać z nią więcej czasu a ja jeszcze mu tak do*****oliłam, że pomyśli sobie, ze jestem je*nięta - zwierzyła się Dominice.  Co takiego wydarzyło się, że Anię przeraził własny spisek?  Zobacz także:  Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka Spięcie w związku Ani i Ivana w "Hotelu Paradise" Kolejne "rajskie rozdanie" zbliża się wielkimi krokami. Na dzień przed Ata zdecyduje, którą parę będzie chciała rozbić. Wiadomo, że będzie wybierała pomiędzy Arturem a Ivanem, ponieważ o tym zadecydowała konkurencja siłowa, w której nowa zmierzyła się z pozostałymi uczestniczkami.  Ata wie, że ma wolną drogę u Artura, który oficjalnie ogłosił, że jego związek z Dominiką to już przeszłość. Jednak najbardziej podoba jej się Ivan, czy zaryzykuje rozbiciem najmocniejszego związku w programie?  Okazuje się, że Ania i Ivan będą chcieli wykorzystać słabość Aty. Ich pomysł polega na tym, że Ivan umyślnie przekona nową uczestniczkę do tego, że ma u niego szansę, a następnie, gdy ona wybierze go na "rajskim rozdaniu", odeśle ją do domu. W ten sposób udałoby im się pokrzyżować plany Artura, który chciałby próbować wejść do finału właśnie z Atą.  Niestety tego samego dnia pomiędzy Anią a Ivanem doszło do poważnego spięcia. Uczestnik zażartował, że jego partnerce przybyło kilka kilogramów, na co ta...

Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 

Na chwilę przed ostatnim "rajskim rozdaniem" w " Hotelu Paradise 2 " Artur obiecał Ani, że podejdzie do niej podczas eliminacji. Ostatecznie, gdy nadszedł czas wyborów, uczestnik konsekwentnie stanął za Atą wprawiając Anię w zdziwienie. Ostatecznie uczestniczka jest aktualnie w parze z Kamilem, a Artur wytłumaczył się dlaczego w ostatniej chwili postanowił, że nie dotrzyma słowa.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci komentują konflikt Magdy i Kamila. Uczestniczka się broni! "Hotel Paradise 2": Artur o tym, dlaczego nie dotrzymał słowa Ani podczas "rajskiego rozdania" Im bliżej finału "Hotelu Paradise" tym większy niepokój pojawia się w relacjach między uczestnikami. Dotychczas nierozłączni Ania i Ivan zaczęli przeżywać pierwszy poważny kryzys, a to wszystko zaraz po pojawieniu się w programie Aty. Ania nie umiała pogodzić się z tym, jak dobrze dogaduje się jej partner z nową uczestniczką. Emocje były silne do tego stopnia, że nawet zastanawiała się czy podczas "rajskiego rozdania" nie odeśle Ivana do domu.  - Podszedłbyś do mnie podczas "rajskiego rozdania"? - zapytała Artura - Mogę podejść - zadeklarował Artur Jednak podczas właściwych eliminacji, kiedy okazało się, że para Ani i Ivana została zablokowana i nie mogli wybrać siebie wzajemnie, Artur konsekwentnie podszedł do Aty, z którą jest w parze i nie dotrzymał słowa Ani. Tym samym ona została sparowana z Kamilem. Widzowie byli zdziwieni, że uczestnik nie spełnił swojej obietnicy. Artur postanowił na swoim Instagramie wyjaśnić swoją decyzję:  Pomyślałem, "Artur ona chce cię tylko podpuścić, żebyś podszedł do niej i tym by cię wyeliminowała". Gdybym na "rajskim rozdaniu" podszedł do Ani to by mnie wyrzuciła, bo wybrałaby Kamila. ...

Hotel Paradise 2 Ivan atakuje Magdę na Instastory
Mat. promocyjne
Newsy
Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować?
Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować?

To "rajskie rozdanie" w " Hotelu Paradise 2 " kosztowało Atę wiele emocji. To właśnie ona została postawiona przed decyzją, którego z uczestników odesłać do domu. Uczestniczka postanowiła nie słuchać serca i mimo swojego zauroczenia Ivanem, postanowiła odesłać go do domu. Internauci licznie komentowali jej odważną i pełną poświęcenia decyzję. Zobaczcie, co piszą. Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2". Reakcje internautów  Ata została postawiona przed najtrudniejszą decyzją w tej edycji show. Musiała wybierać pomiędzy Arturem, partnerem, z którym prawdopodobnie może daleko zajść, a Ivanem, do którego poczuła coś więcej.  Chciałabym go wybrać ale to jest bez sensu, bo on zaraz wróci do Anki - mówiła jeszcze przed decyzją.  Ata postanowiła zaufać rozsądkowi i wybrała Artura, z którym jest od początku. Tym samym przygoda Ivana w "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Internauci bardzo pochwalają jej decyzję:  - Bardzo dobra decyzja Aty ❤️ Ivan jest fałszywy i tym bardziej, że i tak by wrócił do Ani, to dobrze ze go wyrzuciła - Ekipa rozbita 👌 Ania taka zakochana, a zero łezki, nic. - Zaimponowała mi tym wyborem 👍🏼 - Dzięki Ata dzięki Tobie zobaczyłam glupia mine Kamila🤣 Niektórzy z kolei uważają, że to właśnie Kamil zamiast Ivana najbardziej zasłużył na to, aby opuścić program. Ata powinna jednak dać szasnę swojej relacji z partnerem Ani? Jak oceniacie ostatnie "rajskie rozdanie"? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? Internauci pochwalają...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner