Robert z "Hotelu Paradise" i Sylwia planują założyć rodzinę?!
Instagram

"Hotel Paradise 2": Robert i Sylwia myślą już o założeniu rodziny?! Zdradzili, jakie wybrali imiona dla dzieci

Robert z "Hotelu Paradise" i Sylwia planują założyć rodzinę?!
Instagram

Robert z "Hotelu Paradise 2" kilka dni temu poinformował, że jest w nowym, szczęśliwym związku. Jego wybranką jest Sylwia Stasińska, piękna miss pochodząca z Chełma. Ich miłość była zaskoczeniem dla wszystkich fanów, ponieważ do tej pory łączyli go z Magdą, z którą był w programie. Uczestnicy musieli utrzymywać w tajemnicy swoje relacje aż do zakończenia drugiej edycji programu. 

Dziś wiemy, że Magdę i Roberta nie łączą już nawet przyjacielskie stosunki, a Robert jest szczęśliwie zakochany w Sylwii. W sieci pojawiły się nawet plotki o ich zaręczynach! Czy to możliwe, że tak szybko podjęli tak ważne decyzje? Zakochani postanowili skonfrontować te wieści. Co powiedzieli? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Robert ma nową dziewczynę! Pokazał wspólne zdjęcia! To piękna Miss!

Robert z "Hotelu Paradise 2" oświadczył się nowej dziewczynie? 

Znajomość Magdy i Roberta zakończyła się z hukiem, co było szokiem dla wielu fanów "Hotelu Paradise 2", którzy pokładali w nich nadzieję. Magda o rozstaniu z Robertem poinformowała tuż po ostatniej "pandorze" w wyniku której musieli pożegnać się z programem, natomiast Robert wypowiedział się nieco później, a jego słowa nie pozostawiały złudzeń:

Moja relacja z Magdą, którą mogliście widzieć w hotelu, również się skończyła PONAD pół roku temu. Była to burzliwa relacja do której nawet myślami nie chce wracać i wolę by tak zostało - pisał 

Od rozstania z Magdą minęło kilka miesięcy, a Robert zakochał się ponownie. Aktualnie jego wybranką jest Sylwia Stasińska, piękna miss, która w wyborach Miss Polonia 2018 zakwalifikowała się do Top 5 najpiękniejszych Polek. Robert i Sylwia nieśmiało pokazują się na Instagramie, a zainteresowanie ich związkiem rośnie do tego stopnia, że kobieta postanowiła odnieść się do plotek o zaręczynach i planowanym ślubie: 

- Myślisz, że Robert będzie twoim mężem? 
- Ja już czytałam, że jesteśmy zaręczeni, jak to jest Robert? - odpowiedziała Sylwia/
- Będę! - dodał Robert przy okazji odpowiadając na pytanie fanki 

To dopiero byłby zwrot akcji! O tym, że Sylwia i Robert myślą poważnie o swoim związku świadczył również dzisiejszy live uczestnika "Hotelu Paradise 2". Dyskutując z zaciekawionymi jego nowym związkiem fanami, zdradził, że razem z Sylwia rozmawiali również o wymarzonych imionach dla dzieci: 

Staropolskie imię to będzie. Dla chłopaka Janek a dla dziewczynki Zosia 

Myślicie, że pomiędzy nimi jest już aż tak poważnie? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Robert nie chce znać Magdy! "Nie chcę do tej relacji wracać nawet myślami"

Robert z "Hotelu Paradise 2" ma nową dziewczynę. Jego wybranką jest piękna Sylwia Stasińska. 

Robert z "Hotelu Paradise" i Sylwia planują założyć rodzinę?!
Instagram

Czy uczestnik "Hotelu Paradise 2" niedługo zdecyduje się na poważne kroki względem nowej miłości? Życzymy im wszystkiego najlepszego! 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37