Hotel Paradise 2: Artur i Bartek na wojennej ścieżce o Dominikę
Mat. promocyjne
Newsy

"Hotel Paradise 2": Ostra awantura między Bartkiem i Arturem! Uczestnik wpadł w furię, a poszło o Dominikę!

"Hotel Paradise 2": Ostra awantura między Bartkiem i Arturem! Uczestnik wpadł w furię, a poszło o Dominikę!

Bartek decyzją Soni został singlem. W dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise 2" doszło do poważnego spięcia pomiędzy nim a Arturem, a to wszystko z powodu Dominiki. Czyżby Bartek próbował odbudować relację z uczestniczką, przez którą jeszcze kilka dni temu płakał?

Artur, obecny partner Dominiki był wściekły na programowego kolegę: 

Straciłem do niego szacunek 

Co takiego wydarzyło się w dzisiejszym odcinku? 

Zobacz także: Drugi sezon "Hotelu Paradise" jest hitem TVN7? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

"Hotel Paradise": Pan Lektor opowiedział o żonie i córkach. Mamy zdjęcie!

"Hotel Paradise 2": Bartek i Artur na wojennej ścieżce 

Dzisiejszy odcinek "Hotelu Paradise" był szczęśliwy dla Ivana i Ani, którzy ponownie w spokoju mogą cieszyć się wspólną sypialnią. Po ostatniej randce Ani z Krystianem, Ivan został wysłany do singlówki. Ania otrzymała szansę powrotu do starego duetu pod warunkiem, że znajdzie nowemu uczestnikowi inną partnerkę. Tym sposobem Krystian został sparowany z Sonią, a Bartek trafił do singlówki, a jego przyszłość w "Hotelu Paradise" wisi na włosku. 

Czy poczuł się oszukany przez Sonię, którą dopiero co uchronił przed powrotem do domu podczas "rajskiego rozdania"? "Hotel Paradise" jest jednak nieprzewidywalny. Bartek jako singiel dostał możliwość zaproszenia jednej z uczestniczek na wspólne śniadanie. Okazuje się, że w ekipie dziewczyn może liczyć tylko na Dominikę i to ją właśnie chciał zaprosić na wspólny posiłek. Spotkało się to jednak ze złością Artura: 

- Mówisz, że tu furtka jest zamknięta a nagle zapraszasz Dominikę!?
- Przecież żartuje - odpowiedział Bartek
- Ale Ty sobie nie pomagasz w ten sposób. 
- Ale teraz tutaj cię uraziłem. Dobra zjem sobie śniadanie sam. Ku**a sp*****lajta

Emocje wzięły niestety górę. Dominika poczuła się zmieszana, bo nie ukrywa przyjacielskiej sympatii do Bartka jednak nie chciała prowokować Artura. 

Ja mam charakterek, ja nie pozwolę sobie tutaj wchodzić w drogę i od razu wyskoczyłem, że "co Ty odwalasz gościu". 

Artur stwierdził, że Bartek zachowuje się jak "chorągiewka" i nie pozwoli mu się bawić uczuciami Dominiki. Z kolei Bartek uważa, że Artur naskoczył na niego bezpodstawnie: 

W jaki sposób na Ciebie naskoczyłem. Nie masz żadnych argumentów, skoro nie chcesz rozmawiać. Szukasz wyjścia ewakuacyjnego? Mówiłeś, że Magda ci się podoba to wziąłbyś Magdę. Na pandorze mówiłeś, że dla Dominiki jest furtka zamknięta - stwierdził Artur

Dominika chciałaby, żeby jej obecny partner w końcu uwierzył, że pomiędzy nią a Bartkiem nie będzie nic więcej niż przyjaźń. Ale czy faktycznie Artur powinien czuć się bezpieczny? 

Bartek został nowym singlem! Czy uda mu się pozostać w programie po nadchodzącym "rajskim rozdaniu"? Jego sytuacja nie wygląda ciekawie. 

Bartek Graczyk - uczestnik
Mat. prasowe

Dziś doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Arturem a Bartkiem. Czy reakcja Artura na zaproszenie Dominiki przez Bartka na śniadanie nie była zbyt ostra? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Zobacz także
Jak Dominika Konował wyglądała kiedyś?

"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?

Marietta i Chris Hotel Paradise

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

 

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!

Jeszcze do niedawna Dominika i Artur byli jedną z par, która może czuć się pewnie w " Hotelu Paradise 2 ". Artur walczył o swoją partnerkę jak lew. Uniósł się nawet w momencie, w którym Bartek próbował zaprosić uczestniczkę na wspólne śniadanie. Doprowadziło to do naprawdę ostrego spięcia pomiędzy chłopakami. Jednak Dominika zaczyna być coraz mniej pewna swojego programowego partnera. Zaczyna być także nieco zazdrosna o Julię. Czy ma powody? Po dzisiejszej "puszce Pandory" Artur zaprosił Dominikę do poważnej rozmowy:  Jak nie chcesz to nie muszę podchodzić do Ciebie na "rajskim rozdaniu". Przecież nie odpadniesz. Bartek jest singlem i do ciebie podejdzie.  Dominika była zszokowana wyznaniem partnera. Czyżby jej obawy nie były bezpodstawne? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Robert oświadczył się Magdzie?! Uczestnicy byli w szoku "Hotel Paradise 2": Artur i Dominika nie będą już razem?  Odkąd Artur pojawił się w "Hotelu Paradise 2" jest w parze z Dominiką. Najbardziej ucierpiał na tym Bartek, który aktualnie ponownie jest singlem. To właśnie przez Artura stracił szansę na relację z uczestniczką, chociaż oboje darzą się wielką sympatią. Jeszcze do niedawna Artur walczył o Dominikę jak lew, jednak w dzisiejszym odcinku przyznał:  Nie jestem w żadnen sposób zazdrosny o Dominikę, może dlatego, że zupełnie nic do niej nie czuje, a może dlatego, że potrzebuje o wiele więcej czasu, żeby coś poczuć do niej.  We wczorajszym odcinku Dominika odbyła szczerą rozmowę z Julią, w której przyznała, że widziała jak Artur gładził ją po nodze. Poczuła się również urażona tym, że Artur komplementuje wszystkie dziewczyny oprócz niej. Julia uspokoiła koleżankę, zapewniając, że pomiędzy nią a...

Klaudia El Dursi
EOS
Newsy
"Hotel Paradise 2": Nikt nie spodziewał się powrotu tego uczestnika! Niektórzy już drżą!
"Hotel Paradise 2": Nikt nie spodziewał się powrotu tego uczestnika! Niektórzy już drżą!

Uczestników "Hotelu Paradise" czekała dziś niespodzianka! Do programu powrócił Bartek! Obecność uczestnika najbardziej ucieszyła Dominikę, której na jego widok popłynęły zły szczęścia! Czy jej obecny partner Adam powoli będzie musiał pakować walizki? Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" Bartek Graczyk wrócił do "Hotelu Paradise 2" Bartek Graczyk otrzymał kolejną szansę i powrócił do "Hotelu Paradise"! Już na wstępie dowiedział się, że związek Dominiki i Artura się rozpadł. To dla niego pierwsza dobra informacja. Czy teraz postanowi zawalczyć o starą relację? Artur tym razem przyznał, że życzy koledze powodzenia, jednak obawia się czy nie będzie chciał się na nim odegrać po tym, jak wyeliminował go z "Hotelu Paradise". Warto przypomnieć, że w początkowych odcinkach drugiego sezonu Bartek i Artur walczyli o względy Dominiki. Ostatecznie kobieta wybrała Artura. Bartek nie poddawał się, jednak Artur jasno stawiał granice. Wreszcie, gdy wraz z Dominiką otrzymali możliwość wyeliminowania jednego z uczestników, zdecydował odesłać Bartka do domu. Jednak szczęście Dominiki i Artura nie trwało zbyt długo. Dopiero, gdy ich relacja się rozpadała, Dominika zrozumiała, jak źle ulokowała uczucia: Myślę, że on bardziej myślał o tym, żeby siebie ratować, żebym ja nie poszła do Bartka... Teraz bardzo tego żałuję - mówiła o Arturze. Po rozstaniu udało jej się zbudować relację z Adamem, jednak pomiędzy tymi dwojga nie ma nic więcej oprócz przyjaźni. Czy powrót Bartka zagrozi Adamowi? Dominika na widok Bartka totalnie się popłakała: Ja zdębiałam. Ten płacz był ze szczęścia i szoku....

"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek zostaną parą po programie?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": To koniec wielkiej miłości Bartka i Dominiki?! Komentarz uczestniczki zszokował fanów
"Hotel Paradise 2": To koniec wielkiej miłości Bartka i Dominiki?! Komentarz uczestniczki zszokował fanów

Przez wydarzenia z "puszki pandory" rozpadł się związek Dominiki i Bartka z "Hotelu Paradise"? Podczas starcia z byłymi uczestnikami doszło do niemałego spięcia pomiędzy Dominiką a Arturem. Powodem było wyjawienie innym uczestnikom sekretu, którym był fakt, że doszło pomiędzy nimi do zbliżenia w trakcie pobytu w programie. Dominika ostro skomentowała sprawę w sieci, a jej komentarz zszokował fanów! Czy jej związek z Bartkiem to już przeszłość?! Widzowie bardzo kibicowali tej relacji, niestety nowe fakty mogą iść zawieźć.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! W sieci burza: "Nie ma relacji, jest zawiść i obrażanie!" Dominika i Bartek z "Hotelu Paradise 2" nie są już razem?  Ostatnia "puszka pandory" w "Hotelu Paradise" nie miała litości dla finalistów. Zostały im wypomniane wszystkie ruchy podczas pobytu w programie. Ostrą wymianę zdań wywołało pytanie Soni do Dominiki, czy jest tak bardzo pewna uczucia do Bartka, i tego, że już nic nie czuje do Artura pomimo tego, że zbliżyli się do siebie w programie.  Dominika czy jesteś tak pewna, że Artur dla ciebie nic nie znaczy po tym, co robiłaś w "Hotelu Paradise"?  Nie trzeba było długo czekać na mocne i bezpośrednie pytanie do Artura: "Czy uprawiałeś seks w "Hotelu Paradise" Jak było"? Artur jawnie przyznał, że tak i przeprosił Dominikę za to, że nie dotrzymał tym samym słowa.  - Jak ty możesz mówić, że nie ma fal, gdy uprawiamy seks nie raz i nagle ty kopiesz mnie w dupę. Jak ja mam się czuć nie urażona? To dla ciebie nic? - wykrzyczała mu Dominika  - To nie jest dla mnie nic. A dla ciebie to jest nic? Czy ja cię zmuszałem do tego seksu? Nie wydaje mi się.  - Ty mi się...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner