Party Stories
Hotel Paradise 2 - zmiany w show
Newsy

Drugi sezon "Hotelu Paradise" jest hitem TVN7? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! 

Jaka jest oglądalność Hotelu Paradise 2? Są wyniki!

Ile osób ogląda drugą edycję "Hotelu Paradise"? Czy najnowsza odsłona programu prowadzonego przez piękną Klaudię El Dursi jest hitem czy klapą jesiennej ramówki TVN7? Wiemy! Wyniki oglądalności reality-show są jednoznaczne! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl "Hotel Paradise" cieszy się większą popularnością niż drugi sezon "Big Brthera" emitowany w analogicznym czasie rok temu na antenie TVN7! 

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi zdradziła nam szczegóły nowej edycji! "Wybuchowych charakterów nie będzie"

Sukces "Hotelu Paradise"

Druga edycja "Hotelu Paradise" ruszyła dokładnie 31 sierpnia. Program można oglądać od poniedziałku do czwartku (pierwsza edycja była emitowana również w piątki) oczywiście na antenie TVN7- tylko premierowy odcinek show został pokazany na głównej antenie TVN- jak informuje portal wirtualnemedia.pl "Hotel Paradise" obejrzało wówczas 1,30 mln widzów (867 tysięcy widzów TVN, oraz 433 tys. osób TVN7). 

A ile osób ogląda program TVN7 od początku drugiej edycji? Okazuje się, że pierwsze dwanaście odcinków przyciągnęło przed telewizory średnio 505 tys. widzów! Największym zainteresowaniem cieszył się odcinek wyemitowany 10 września - według doniesień portalu wirtualne media.pl "Hotel Paradise" obejrzało wówczas średnio 580 tysięcy osób. 

To jeszcze nie koniec! Portal przypomina, że druga edycja "Hotelu Paradise" cieszy się większą popularnością niż druga odsłona "Big Brothera", emitowana w analogicznym czasie w ubiegłym roku. "Big Brother" oglądało wówczas średnio 398 tys. widzów. 

Wy również oglądacie drugą edycję "Hotelu Paradise"? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Kamil za bardzo wtrąca się w relacje innych uczestników? Madzia nie zostawia na nim suchej nitki

Druga edycja "Hotelu Paradise" jest hitem jesiennej ramówki TVN7. 

Hotel Paradise - QUIZ

Show ogląda średnio 505 tysięcy widzów.

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marietta z "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Marietta o nowym związku Chrisa! Co sądzi o jego dziewczynie?

Chris z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" jest szczęśliwie zakochany! Jak wiadomo wcześniej był w związku z Mariettą, z którą wygrał show. Ich relacja nie trwała jednak długo - kilka miesięcy po zakończeniu programu, Marietta i Chris poinformowali fanów, że to koniec. Różnica charakterów jednak okazała się być zbyt duża. Na szczęście byli partnerzy rozstali się podobno w bardzo dobrych relacjach. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Uczestnicy komentują rozstanie Chrisa i Marietty! "Widocznie życie ma..." Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Mariettą. Jak wiadomo jej były partner dość szybko znalazł nową miłość - ona zaś w dalszym ciągu pozostaje sama. Czy w takim razie zwyciężczyni "Hotelu Paradise" ma w tym temacie jakieś mieszane uczucia? Jeżeli trafi Cię grom z jasnego nieba, to trafi. I nie można tego oceniać. [...] Gratuluję, życzę powodzenia i takie mam do tego nastawienie - wyjawiła nam Marietta Ale to nie koniec! Marietta powiedziała nam również, co sądzi o nowej dziewczynie Chrisa. Jak ocenia ich szanse na szczęśliwy związek?  Musicie to zobaczyć! Wszystkiego dowiecie się z wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski
Newsy
"Hotel Paradise" hitem wiosennej ramówki TVN7! Co z drugim sezonem? El Dursi: "Będzie totalny ogień"
Hotel Paradise: co z drugim sezonem? Kiedy będzie emitowany? Hotel Paradise - oglądalność - czy był hitem? Kiedy drugi sezon Hotelu Paradise?

Kiedy ruszy druga edycja  "Hotelu Paradise"? Czy wkrótce poznamy bohaterów kolejnej odsłony programu prowadzonego przez Klaudię El Dursi? Zaledwie kilka dni temu zobaczyliśmy wielki finał pierwszej edycji reality-show - jak już wiemy program wygrali Marietta i Chris. "Hotel Paradise" był prawdziwym hitem wiosennej ramówki i, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, stacja TVN7 w czasie nadawania show zajmowała drugie miejsce na rynku telewizyjnym wśród swoich konkurentów. Ile osób oglądało pierwsza edycję i kiedy zobaczymy drugi sezon "Hotelu Paradise"?  Kiedy emisja drugiej edycji "Hotelu Paradise"? Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszą edycję "Hotelu Paradise" oglądało średnio 704 tys. widzów. Najwięcej osób obejrzało ostatni, finałowy odcinek - show przyciągnęło wówczas przed telewizory średnio 1,04 mln osób.  „Hotel Paradise” to niekwestionowany sukces Siódemki! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników - w paśmie nadawania w grupie komercyjnej awansowaliśmy do wielkiej czwórki- w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl komentuje Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa stacji.  Teraz wszyscy fani zastanawiają się, kiedy zobaczymy drugą edycję show. "Hotel Paradise 2" miał mieć swoją premierę tuż po zakończeniu pierwszej odsłony programu, niestety. przez pandemię koronawirusa stacja zmieniła swoje plany. Teraz, jak donosi portal wirtualnemedia.pl, reality-show wróci na antenę po wakacjach!  My już nie możemy doczekać się drugiej edycji show! Sama Klaudia El Dursi w rozmowie z "Party" przyznała, że w kolejnej odsłonie programu nie zabraknie wielkich emocji! Niczego nie ujmując ekipie z pierwszej edycji, muszę przyznać, że w drugiej będzie...

Rodzina Kotońskich z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek
Newsy
Hit czy klapa? Oto wyniki oglądalności "Gogglebox. Przed telewizorem"!

"Gogglebox. Przed telewizorem" jest emitowany już od pięciu lat! W tym czasie Polacy pokochali show, w którym pary, przyjaciele, rodzina i znajomi oglądają programy telewizyjne, komentując na bieżąco, zachowanie uczestników danych produkcji. "Gogglebox. Przed telewizorem" jest pokazywany na antenie TTV, a bohaterowie show stali się prawdziwymi gwiazdami stacji. Dziś chyba wszyscy wiedzą kim jest Big Boy, Ewa Mrozowska czy Sylwia Bomba! Od początku września widzowie mogą oglądać jedenasty sezon programu. Teraz z pewnością pojawia się pytanie ile osób przyciąga najnowsza odsłona show? Czy "Gogglebox" jest hitem czy klapą stacji? "Gogglebox. Przed telewizorem" hitem TTV!  Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl jedenasty sezon "Gogglebox. Przed telewizorem" jest prawdziwym hitem jesiennej ramówki TTV! Okazuje się, że program ogląda średnio 609 tys . widzów! Jak informuje portal to aż o 93 tysiące osób więcej niż w analogicznym czasie w ubiegłym roku. TTV w czasie nadawania "Gogglebox" jest na drugim miejscu na rynku telewizyjnym w grupie 16-49 i na czwartm miejscu w grupie 4+.  Tak olbrzymi sukces tego programu wynika z udanej adaptacji brytyjskiego formatu, która była możliwa dzięki prawdziwym i wyrazistym uczestnikom, którzy w naturalny sposób komentują to co widzą w telewizji- w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl skomentowała Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. Który odcinek najnowszego sezonu przyciągnął najwięcej widzów przed telewizory? Okazuje się, że był to odcinek wyemitowany 2 września- show obejrzało wówczas aż 780 tys. osób!  Wy również oglądacie "Gogglebox. Przed telewizorem"? Przypominamy, że program jest emitowany w pomniedziałki o godzinie...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner