Ivan i Ania z Hotelu Paradise 2, screeny z filmu YouTube
YouTube

Hotel Paradise 2: Ania i Ivan są razem po programie! Opublikowali piękny i zmysłowy film

Ivan i Ania z Hotelu Paradise 2, screeny z filmu YouTube
YouTube

Jak sami dziś wyznali, choć nie wygrali finału "Hotelu Paradise" wygrali główną nagrode w życiu - miłość!  Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko obwieścili dziś obserwującym ich media społecznościowe i widzom show, że są razem. Tym samym są jedyną parą, która powstała i trwa nadal po drugiej edycji "Hotelu Paradise". 

Ania i Ivan założyli kanał na YouTube, na którym pokazali swój pierwszy wspólny film. Jest pełen miłości i namiętności. Zobaczcie sami.

Zobacz także: Hotel Paradise: Ania i Ivan są jednak razem! „Nie było łatwo ukrywać prawdziwą miłość”

Ania i Ivan z Hotel Paradise 2 są razem, niezwykły film

Miłosne wyznanie Ani i Ivana ukazało się równocześnie na profilach instagramowych obojga. 

I w końcu mogę wam oficjalnie już powiedzieć - TAK❗️❗️Razem z Ivanem tworzymy zgrana pare od samego początku. 💞💞💞💞 Jest to najwspanialszy człowiek, mężczyzna jakiego kiedykolwiek poznałam! Jadąc na Bali nie liczyłam, ze spotkam tam miłość. I może nie udało nam się wygrać programu, ale wygraliśmy zdecydowanie więcej - SIEBIE!❤️- napisała Ania.

A Ivan dodawał:

Nie wygraliśmy w Hotel Paradise 100 000 zł ale wygraliśmy GŁÓWNĄ nagrodę w życiu MIŁOŚĆ ❤️ Jesteśmy Jedyna prawdziwa parą z Hotelu Paradise 2 😉 Bardzo dziękuje wszystkim naszym obserwującym którzy wierzyli w nas i nasza miłość ❤️ jesteśmy z Wami. KOCHAM CIĘ @annahotelparadise2.

Oboje poinformowali, że założyli specjalny kanał na YouTube, na którym zamierzają pokazywać, jak wygląda ich relacja i wspólne życie.

Stworzyliśmy dla was również nasz kanał na YouTube, gdzie krok po kroku będziemy wam zdradzać urywki z tych 8 miesięcy - napisała Ania.

Właśnie pokazał się na nim pierwszy film. Zobaczcie:

Prawda, że niezwykły?

Miłosnym wpisom Ani i Ivana towarzyszą piękne zdjęcia z sesji zdjęciowej.

 

 

Życzymy im, żeby ta miłość trwała wiecznie.

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17