Horoskop, listopad 2018 Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop, listopad 2018
1/13
Horoskop, listopad 2018

Przyszła jesień, a z nią zmiany? Co czeka cię pod koniec października i na początku listopada Czy jesień będzie odpowiednią porą na zmianą pracy, a może partnera? A singielki może czeka gorący romans? Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i sprawdź!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Numerolog Agnieszka Zub chętnie odpowie na twoje pytania. Zadzwoń pod numer 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto). 

 

Więcej: Horoskop na lato 2018: seks praca miłość pieniądze związek

2/13
Baran
Baran

BARAN

Uczucia Singielki powinny skorzystać z szansy i wykazać się inicjatywą. Barany w związku poczują dzięki Wenus żar uczuć. Nieporozumienia zostaną szybko zapomniane. 

Kariera Nastąpią nagłe zmiany w twoich planach zawodowych. Spotkasz kogoś, kto będzie oczarowany twoimi pomysłami i złoży ci bardzo atrakcyjną propozycję. 

3/13
Byk
Byk

 

BYK

 Uczucia W najbliższych dniach w sprawach sercowych komplikacje. U niektórych burza może spowodować rozstanie. Jeśli zachowasz spokój, kryzys minie. Singielki mogą liczyć na romans. 

Kariera Pomimo twoich wysiłków wciąż masz opóźnienie. Zrób wszystko, aby nadrobić zaległości, a wtedy wszystko wróci do normy. Nie licz teraz na nowe, ciekawe oferty pracy. 

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

 

BLIŹNIĘTA

 Uczucia Gwiazdy sprzyjają zarówno singielkom, jak i osobom w związkach. Luźne relacje przekształcą się w coś trwałego. Jeśli niedawno miałaś randkę, nie wahaj się umówić na kolejną. 

Kariera Unikaj teraz nadmiernego wysiłku, który może tylko zaszkodzić twoim planom. Wykonuj zadania tak, aby osiągnąć swój cel w jak najkrótszym czasie. 

5/13
Rak
horoskop

RAK

 Uczucia W twoim sercu wiosna! A przed tobą chwile, które zapamiętasz na zawsze. Nie pozbawiaj się tego. Spróbuj wybrać się na wycieczkę. W parze czy nie, przerośnie twoje oczekiwania. 

Kariera Wkrótce uzyskasz dobre wyniki w pracy, co zachęci cię do wytrwałości. Korzystaj ze swojej dobrej formy, aby skończyć cały projekt. Nie marnuj jej na niepotrzebne działania. 

6/13
Lew
Lew

LEW

 Uczucia Aby uniknąć serii nieporozumień, wyraźnie wyrażaj swoje pragnienia. Jeśli nie podobają ci się pomysły partnera, zgłoś mu swoje. Inaczej zrobi się nieprzyjemnie. 

Kariera Nie planuj niczego ważnego w nadchodzących dniach. W przeciwnym razie stracisz dużo czasu, a nawet pieniędzy z całkiem błahych powodów. 

7/13
Panna
Panna

PANNA

 Uczucia Będziesz w lepszym nastroju niż zwykle. Twój urok okaże się zniewalający i dzięki niemu szybko znajdziesz osobę, której szukasz. W związku to partner będzie ci teraz dogadzać. 

Kariera Będziesz walczyć o to, co ci się należy, i dochodzić swoich praw w każdy możliwy sposób. Uwaga! Niewykluczone konflikty ze współpracownikami i administracją 

8/13
Waga
Waga

WAGA

 Uczucia Obecny aspekt Marsa zapewni ci nieodparty urok. Będą niespodzianki, w tym początek romansu, który cię zaskoczy i będzie miał szansę `przerodzić się w związek. 

Kariera Nie działaj pochopnie. Dobrze znana ci ścieżka może okazać się bardziej kręta, niż przypuszczasz. A przez pośpiech dobre momenty zamienią się w przykre sytuacje. 

9/13
Skorpion
Skorpion

 

SKORPION

 Uczucia Będziesz myśleć tylko o przygodach i dobrej zabawie. Jednak znajdzie się ktoś, kto cię zafascynuje – będzie to trwałe uczucie. W związkach relacja tylko się wzmocni. 

Kariera Twoi rywale nie mają szans. Wykażesz się teraz rozsądkiem i przebiegłością. Szykują się ciekawe kontakty z nieznajomymi i długoterminowy projekt. 

10/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

 Uczucia Jeżeli nie jesteś w związku, to jeszcze bardziej zaczniesz odczuwać ciężar samotności. Nie rzucaj się jednak na szyję komukolwiek. Cierpliwości! 

Kariera Powinnaś poważnie przestudiować niektóre dokumenty. Jeśli to konieczne, zasięgnij porady u specjalisty, to uchroni cię od ewentualnych niepowodzeń. Bądź ostrożna! 

11/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZRIOROŻEC

 Uczucia Kojące działanie Wenus sprawi, że zorganizujesz dzień dla dwojga z dala od zmartwień. Okres bardziej sprzyja parom, to dobry czas na deklaracje i romantyczne chwile. 

Kariera Staraj się utrzymać zaufanie swojego otoczenia. Nieoczekiwane wiadomości ułatwią ci pracę i pozwolą rozwiązać całkiem sporo problemów. 

12/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

 Uczucia Mars, planeta witalności i pożądania, zapewni ci wiele uroku. Możesz teraz uwieść, kogo zechcesz. Nie nadużywaj jednak tej zwiększonej mocy. 

Kariera Negatywne aspekty planetarne będą utrudniać realizację twoich projektów. Skomplikowane negocjacje wymagają cierpliwości i ostrożności. 

13/13
Ryby
Ryby

RYBY

 Uczucia Wenus doda ci odwagi do realizacji najskrytszego pragnienia. Musisz tylko zrobić pierwszy krok. Odważ się wreszcie. Przekonasz się, że nie będziesz tego żałować. 

Kariera Bądź obiektywna i oceń, kto może skutecznie ci pomóc. Staraj się bardziej rygorystycznie zarządzać swoim czasem. Zachowaj zimną krew! 

Więcej na temat Horoskop