Ewa Farna znak zodiaku Lew Wodnik Waga Strzelec Skorpion
Ewa Farna znak zodiaku Lew
Instagram
1/13
Ewa Farna znak zodiaku Lew
Instagram

Co Cię czeka w drugiej połowie wakacji? Sprawdź horoskop z magazynu "Party", który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498- opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą).

Awans w pracy, romans na wakacjach, a może podróż życia? Znajdź swój znak w naszej galerii i sprawdź, co Cię czeka!

2/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik

20.01–18.02

Miłość: Pewne spotkanie zmieni się w przygodę miłosną. W związkach dojdzie do nieporozumień. Wyjaśnij je od razu.

Praca: Wzmocnij swoją sytuację, nawet jeśli uważasz, że nie musisz się martwić. Każde twoje posunięcie powinno być teraz dobrze przeanalizowane.

Twoja szansa: Jeżeli obecna sytuacja cię nie zadowala, możesz ją zmienić!

3/13
Waga
Waga

Waga

23.09–22.10

Miłość: Jeśli jesteś samotna, nie zgodzisz się na nic, póki nie znajdzie się ten wymarzony. Zbyt idealistycznie będziesz podchodzić do związku.

Praca: Realizuj bez wahania swoje zamierzenia. Unikaj prowokacyjnej postawy, aby któryś z kolegów się nie obraził.

Twoja szansa: Inicjatywy, których się podejmiesz, doprowadzą cię do sukcesu.

4/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec

22.11–21.12

Miłość: Dla singli planety szykują atrakcje bardziej erotyczne niż romantyczne. Ale i to wystarczy, byś czuła się zadowolona.

Praca: Będziesz teraz wyjątkowo nastawiona na sukces. Skoncentrujesz się na swoich celach. Osiągniesz je, jeśli będziesz wytrwała i nie rozdrobnisz energii na głupoty.

Twoja szansa: Dostaniesz kilka intratnych propozycji na przyszłość. Wybierz najlepszą!

5/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion

23.10–21.11

Miłość: Ważne spotkanie, na które się szykujesz od tygodni, może nie dojść do skutku. Trzeba będzie zawalczyć o tę relację.

Praca: Okres sprzyjający dla osób, których praca wymaga dużego wysiłku intelektualnego i koncentracji. Z pewnością odniesiesz sukces, jeśli się przyłożysz!

Twoja szansa: Pojawi się okazja, której nie możesz przegapić!

6/13
Ryby
Ryby

Ryby

19.02–20.03

Miłość: Jeżeli nowa znajomość ci nie odpowiada, a traktujesz ją jedynie jak niewinny flirt, to nie przedłużaj tego, by nie sprawić komuś bólu.

Praca: W pracy brak porozumienia między tobą a jednym ze współpracowników. Wyjaśnij konflikt na neutralnym gruncie. Wspólny obiad uporządkuje sprawy między wami.

Twoja szansa: Posłuchaj rad swoich bliskich.

7/13
Rak
horoskop

Rak

22.06–22.07

Miłość: Spięcia między wami mogą wstrząsnąć twoim związkiem. Tylko bardzo zakochane pary to przetrwają. Samotne osoby nie powinny ulegać złudzeniom.

Praca: Planety będą wspierać nowe inicjatywy i dodawać im szans na sukces. Staraj się teraz być dobrze zorganizowaną, aby nie popełnić błędu wynikającego z prostego przeoczenia.

Twoja szansa: Twoje projekty będą faworyzowane przez szefów.

8/13
Panna
Panna

Panna

23.08–22.09

Miłość: Podczas imprez spotkasz wiele interesujących osób. Możesz flirtować, ile zechcesz, ale nie licz na coś poza romansem.

Praca: Pojawią się pewne ograniczenia, które musisz zaakceptować. Niezależnie od tego, ile cię to kosztuje, trzeba wykonać polecenia przełożonego.

Twoja szansa: Jeśli chcesz inwestować pieniądze, polegaj na swojej intuicji.

9/13
Lew
Lew

Lew

23.07–22.08

Miłość: Związki, w których od jakiegoś czasu są odczuwalne turbulencje, mogą teraz wejść w etap decydujący o przyszłości. Single za to z pewnością nie będą się teraz nudzić.

Praca: Jeżeli chcesz powiedzieć coś swoim przełożonym, upewnij się, czy właśnie to chcą usłyszeć.

Twoja szansa: Pora zainteresować się dietą bazującą na produktach naturalnych.

10/13
Baran
Baran

Baran

21.03–20.04

Miłość: Nawet jeśli dojdzie do nieporozumienia z partnerem, to bardzo szybko się pogodzicie. Samotni mogą szykować się na niezapomniane spotkanie.

Praca: W twoim interesie jest niemieszanie się w pracy w konflikty współpracowników. Nie popieraj żadnej strony. Neutralność przyniesie ci niespodziewane zyski!

Twoja szansa: Przypływ gotówki. Korzystaj!

11/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta

21.05–21.06

Miłość: Jeśli jesteś samotna, relacja przyjacielska z kimś zamieni się w coś bardziej poważnego. Tylko czy naprawdę tego chcesz?

Praca: Warunki pracy staną się na tyle ciężkie, że zaczniesz rozważać rezygnację ze swojego stanowiska. Postaraj się jednak poczekać na poprawę sytuacji.

Twoja szansa: Odpocznij trochę, aby uniknąć przykrych konsekwencji zdrowotnych.

12/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec

22.12–19.01

Miłość: Powściągnij swoją zazdrość, bo partner ma jej już dość. Osoby stanu wolnego mogą zauroczyć się kimś... egzotycznym.

Praca: Pojawią się nowe perspektywy, pod warunkiem że zaakceptujesz zmiany na aktualnym stanowisku. Pracy będzie więcej, ale i wypłata wzrośnie. Coś za coś.

Twoja szansa: Motywacja będzie ci potrzebna, aby doprowadzić swoje sprawy do końca.

13/13
Byk
Byk

Byk

21.04–20.05

Miłość: Łaskawa Wenus sprawi, że nawet najbardziej zapracowani znajdą czas na bycie we dwoje, a i samotnym dopisze szczęście.

Praca: Możesz liczyć na nagrodę albo awans. Z pewnością poprawi się twój wizerunek. Nie wchodź z nikim na ścieżkę wojenną.

Twoja szansa: Przyjacielskie kontakty zaowocują niespodziewanie miłą przygodą.

Więcej na temat Horoskop