Horoskop Walentynkowy z Dodą Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop Walentynkowy z Dodą
A co czeka ciebie?
1/13
Horoskop Walentynkowy z Dodą

 

Czas na Walentynkowy horoskop z magazynu "Party", który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498- opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą). Co czeka Was w najbliższym czasie, zwłaszcza w miłości? Czy masz szansę na nową znajomość? Czy Twój związek przetrwa kryzys? Czy osoby samotne poznają kogoś wyjątkowego? Sprawdź swój znak poniżej!

 

BARAN - kliknij tutaj.

BYK - kliknij tutaj

BLIŹNIĘTA - kliknij tutaj

RAK - kliknij tutaj

LEW - kliknij tutaj

PANNA - kliknij tutaj

WAGA - kliknij tutaj

SKORPION - kliknij tutaj

STRZELEC - kliknij tutaj

KOZIOROŻEC- kliknij tutaj

WODNIK - kliknij tutaj

RYBY - kliknij tutaj

 

 

 

Zobacz także: Horoskop na luty! Czy singlom uda się znaleźć miłość? Sprawdź!

2/13
Baran
Baran

Baran


Zwróć uwagę na wybory, które dokonujesz w tym szczególnym dniu. Spróbuj oderwać się całkowicie od problemów zawodowych, a zarezerwuj swój czas na planowanie romantycznych chwil. W tym dniu, w miarę możliwości unikaj miejsc pełnych hałasu i zatłoczonych uliczek. Nie będziesz za bardzo romantyczna i twój partner złoży reklamacje, gdyż będzie chciał więcej twojej uwagi. Może warto trochę się wysilić. Jeżeli jesteś stanu wolnego, nie popadaj w depresyjne nastroje widząc wokół romantyczne gesty. Zaakceptuj zaproszenie na ostatnią minutę, a będziesz mile zaskoczona.

3/13
Byk
Byk

Byk


Płomień namiętności ożywi waszą romantyczną randkę. Tego dnia podejmiecie ważną decyzję, która wniesie istotne zmiany w waszej relacji. Partner będzie zaskoczony. Zaplanuj wyjście do restauracji, godnej takiego przyjęcia. Chcesz celebrować waszą miłość, skorzystaj z okazji, aby zakotwiczyć nowe projekty wspólnej przyszłości. Przyjemny wieczór będzie wam sprzyjał w rozmowach na temat małżeństwa, dziecka, a może wspólnego zamieszkania. Jeżeli jesteś samotna to zaproszenie ze strony przyjaciela, lub nieznanego może stać się początkiem relacji w innej perspektywie.

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta


Ostatnie dni nie były najłatwiejsze. Jesteś zaniepokojona, a miłość nie jest teraz twoim priorytetem. Możesz nawet zapomnieć o dniu zakochanych. Twój partner przejmie inicjatywę. Podejmie wezwanie i zorganizuje wspaniały weekend w jednej chwili. Miłość i pozytywna energia otoczy cię tego dnia. Z odrobiną spontaniczności dzień Walentego okaże się wyjątkowym. W niektórych małżeństwach na nowo rozpali się płomień. Na nowo przyciągniesz jego wzrok. Samotne panie oczaruje ktoś, kogo niedawno spotkały. Wyłącz myślenie, a pozwól by serce cie prowadziło.

5/13
Rak
horoskop

Rak


Dzień Walentego wniesie pozytywne zmiany dla twojego związku. Zechcesz zrobić przyjemność swojemu partnerowi. Zaskocz go spontanicznym zaproszeniem. Masz doskonałą okazję by pokazać swój urok i namiętność. Swojej relacji nadasz nowy impuls. Singielki mogą oczekiwać wiele niespodzianek w wirtualnym środowisku. Śmiało flirtuj online, nawet, jeśli uważasz, że to nie jest miejsce dla ciebie. Niektóre z was będą miały potrzebę zdystansować się od tego wydarzenia. Jeżeli nie chcesz pójść w tym dniu w wir przygody, uporządkuj swój dom.

6/13
Lew
Lew

Lew


Prezent wybrany z okazji Walentynek powinien mieć zastosowanie praktyczne, tak, aby twój ukochany mógł w pełni z niego korzystać na co dzień. Dzień zapowiada się zmysłowo, noc krótka, a niegrzecznych pomysłów nie zabraknie. W małżeństwie oczekujesz zaskoczenia. Twój małżonek będzie musiał wykazać podwójną zmysłowość i pomysłowość, byś mogła marzyć. W tym dniu otaczaj się kolorami energetyzującymi typu pomarańczowy. Jeżeli jesteś singielką, nie zamykaj się w czterech ścianach. To dobry dzień by wyjść, a możliwe jest spotkanie.

7/13
Panna
Panna

Panna


Dzień Walentego zaplanuj w zaciszu domowym. Romantyczna kolacja z ukochanym przy świecach okaże się lepsza niż kosztowne prezenty. W takim klimacie zapomnicie o codziennych troskach. W tym dniu postaraj się całkowicie odseparować od spraw zawodowych, a twój ukochany będzie pod wrażeniem. Ten dzień nabierze nowego wymiaru, w związku, że ostatnio mogłaś przechodzić nieco skomplikowany czas. Jeżeli jesteś sama, nie wahaj się zadzwonić do przyjaciół by wspólnie gdzieś się wybrać. Tego dnia możesz mieć licznych adoratorów. Ciesz się tą chwilą.

8/13
Waga
Waga

Waga


W tym szczególnym dniu wybierzesz się na obiad we dwoje. Miejsce nie będzie aż tak istotne jak towarzystwo. Pokaż swojemu partnerowi, że twoje uczucie nie zmniejszyło się, a wręcz jest takie samo jak było na początku waszej znajomości. Tego dnia siła twojego uwodzenia będzie zwiększona. Poczujesz nagły przypływ uczuć, albo nowa historia przerodzi się w solidny związek. Tego dnia spotkania zawodowe staną się przyjemnością. Będziesz uwodzić i flirtować. Osoby stanu wolnego porzucą aktualny marazm sentymentalny i zdecydują się na spotkanie.

9/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion


Niezależnie od tego czy jesteś sama czy w parze, planety będą cię ochraniać i pozwolą wspaniale się bawić. We dwoje zapanuje romantyzm i dobry humor. Słodkie słówka, romantyczna kolacja upiększy twoje Walentynki. Dzień jak i wieczór w rytmie miłości zakończony zostanie upojną nocą. Poddaj się fantazjom najbardziej ukrytym, a twój partner będzie otwarty na twoje sugestie. Będziesz zachwycona. To nie dzień dla osób nieśmiałych. Osoby samotne, które odrobinę się wysilą z pewnością zostaną nagrodzone. Cokolwiek zdecydujecie się zrobić, nie przejdziecie niezauważeni.

 

10/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec


Wspólna wycieczka do romantycznego miejsca lub dzień spędzony na szlaku narciarskim to idealny prezent dla twojego partnera. Jakkolwiek żyjesz, samotnie czy w parze to w tym dniu będziesz uciekać od sytuacji bez emocji. Dodasz odrobinę szaleństwa, aby urozmaicić swój związek. Strzelce będą bardziej namiętne niż zwykłe. Walentynki tegoroczne to również dobra okazja na deklaracje. Zechcesz wyrażać to, co czujesz. Single nie będą chciały wchodzić w nowe relacje. Lepiej będzie skorzystać z wolnego czasu inaczej gdyż łatwo mogą się sparzyć.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec


Twoja skłonność do perfekcji pomoże ci zaplanować ten specjalny dzień. Twój ukochany spodziewa się podarunku z twojej strony. Nawet, jeśli tego dnia nie obchodzicie w fajerwerkach to wniesie poczucie spokoju i stabilizacji do związku. Będą pary, które zdecydują się zainwestować w swój związek. Dla niektórych będzie to odpowiedni dzień na zaręczyny, oświadczyny czy decyzje związane z kupnem domu lub mieszkania. Może to być przełom dla waszego związku i podejmiecie decyzje o dziecku. Singielki nie zdają sobie sprawy, jaką mają siłę uwodzenia w tym dniu.

12/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik


W dniu Walentego odłożysz zawodowe obowiązki i poświęcisz swoją uwagę prawie całkowicie dla ukochanego. Nie pomylisz się, jeśli wybierzesz romantyczną kolacje w domowym nastroju. Dzisiejszego wieczoru zaoferujesz partnerowi ekscentryczny prezent i oryginalny program dnia. Osoby samotne zechcą nadać nowy wymiar swojemu życiu uczuciowemu. To może być kluczowy dzień dla ciebie by wstrząsnąć swoimi zasadami. Na co czekać, zaryzykuj, wyjdź, pomnóż kontakty. Niektóre singielki w tym dniu wybiorą towarzystwo przyjaciela.

13/13
Ryby
Ryby

Ryby


Nie potrzebujesz niczego szczególnego z okazji dnia Walentego. Wystarczy jego wspólne celebrowanie i przypomnienie ukochanemu jak bardzo go kochasz. Niektóre z was ponownie połączą się z kimś z przeszłości. Nawet, jeśli czujesz się trochę wyczerpana lub zestresowana to i tak gwiazdy będą ci sprzyjały. Tego dnia będziecie się dobrze rozumieć. Nie planujesz dużej imprezy z okazji Walentynek, jednak nie zabraknie drobnych upominków i uśmiechów. Jeśli jesteś samotna, ciesz się tym dniem, bo możesz spotkać miłość o ile dasz jej szanse.

Więcej na temat horoskop