Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku
1/13
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku

Co cię czeka w lutym 2018? Czy w pracy dostaniesz podwyżkę albo awans? Czy w Twoim związku wszystko będzie układało się tak, jak sobie tego życzysz, a może natraficie na kłopoty? Jeśli jesteś singlem, czy znajdziesz miłość, a może przeżyjesz przelotny romans? 

 

Przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, co czeka Cię w najbliższych dniach! Znajdź swój Znak Zodiaku w naszej galerii i znajdź odpowiedzi na nurtujące cię pytania!

 

Polecamy z Viva.pl : Zobacz horoskop na 2018 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

2/13
Baran
Baran

Baran 21.03 -20.04

 

Miłość: Samotny Baranie - nie jest Ci teraz pisane spotkanie drugiej połówki. Powodów do zmartwień nie ma, ten czas przecież nadejdzie! A teraz korzystaj z wolności, baw się, bryluj w towarzystwie, poznawaj nowych ludzi.

 

Praca: Trzymaj nerwy na wodzy! Nie wszystko pójdzie po Twej myśli ale wybuchy gniewu, nawet uzasadnionego, pogorszą sprawę. Znajdź pokojowe rozwiązanie sytuacji.

 

Twoja szansa: Czas sprzyjający różnego typu kontaktom. Znajomości zawarte w tych tygodniach mogą okazać się w przyszłości bardzo wartościowe.

3/13
Byk
Byk

Byk 21.04 – 20.05

 

Miłość: Czujesz, że ostatnio oddalacie się od siebie? Gonicie za własnymi sprawami, nie rozmawiacie ze sobą? Pora to zmienić! Wspólny, nawet krótki wyjazd, da Wam szansę się odnaleźć!

 

Praca: Miła atmosfera w miejscu pracy! Nawiążesz bliższe kontakty ze współpracownikami, a to pozytywnie wpłynie na stosunki w zespole i twoją karierę.

 

Twoja szansa: Wszystko układać Ci się będzie zgodnie z planem. Świetnie dogadasz się z szefem i osobami, od których jesteś zależny. 

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta 21.05 – 21.06

 

Miłość: Dobra aura dla związków z dłuższym stażem! Warto było poczekać na tak korzystny czas. Niech posłuży Ci przede wszystkim do umacniania więzi na przyszłość. Samotni mogą oczekiwać niecodziennej randki.

 

Praca: Najlepsze pomysły rodzą się przypadkiem, więc jeśli wpadnie Ci w najbliższych dniach do głowy jakiś plan rozwoju lub usprawnienia pracy to koniecznie nad nim pomyśl!

 

Twoja szansa: Będziesz w dobrej formie, pozytywna energia Cię nie opuści. Najbliżsi będą Cię wciągać w swoje kłopoty i liczyć na dobre rady.

5/13
Rak
horoskop

Rak 22.06 – 22.07

 

Miłość: Staraj się być teraz w swoim związku negocjatorem, a nie agresorem. Unikaj kłótni i awantur, idź na kompromisy, ustępuj partnerowi. Warto spuścić z tonu i wykazać ciut cierpliwości - opłaci Ci się to!

 

Praca: Czeka cię kreatywny czas. Pomysły będą wpadać ci do głowy i koniecznie staraj się je realizować. Efekty Twej pracy zostaną docenione.

 

Twoja szansa: Przyda Ci się teraz większa koncentracja, aspekty planetarne zapowiadają trudności w codziennych sprawach i na nich się skup.

6/13
Lew
Lew

Lew 23.07 – 22.08

 

Miłość: Nie słuchaj plotek, bo z prawdą nie będą miały nic wspólnego. To, co leży ci na sercu, wyjaśniaj od razu z partnerem w szczerej rozmowie, nie pozostawiaj niedomówień. Zaufanie w Twoim związku teraz jest bardzo ważne.

 

Praca: Nie bierz na siebie kolejnych zadań! Chcesz się wykazać, ale w takim tempie szybko się wypalisz. Zależy ci na finansach, ale nie goń za nimi teraz.

 

Twoja szansa: Nie zabraknie Ci praktycznych pomysłów, będą też okazje do rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, ale z ostatecznymi decyzjami się wstrzymaj.

7/13
Panna
Panna

Panna 23.08 – 22.09

 

Miłość: Dość burzliwy okresu przed Tobą. Nie będzie dramatów, ale sprzeczki lub ciche dnie mogą zdarzać się częściej niż zwykle. Gwiazdy radzą przeczekać ten okres bez nerwów, schodzić z drogi partnerowi, nie dolewać oliwy do ognia.

 

Praca: Jeśli Twoje zawodowe wypalenie sięgnęło szczytu, zacznij rozglądać się za nową pracą. Gwiazdy sprzyjają teraz zmianom zatrudnienia.

 

Twoja szansa: Planety zachęcają do eksperymentowania oraz wyzbywania się niepotrzebnych uprzedzeń. Słuchaj co mają do powiedzenia osoby młodsze.

8/13
Waga
Waga

Waga 23.09 -22.10

 

Miłość: Samotne Wagi będą w centrum zainteresowania, a oznakom sympatii i komplementom nie będzie końca. Ale nie daj się uwieść pięknym słówkom i nie myl flirtów z uczuciami. Korzystaj ze sprzyjającej zabawie aury, ale miłości z tego nie będzie.

 

Praca: Dobry okres zawodowy przed Tobą pod warunkiem, że lubisz swoją pracę i wiążesz z nią przyszłość. Ruszysz szybko do przodu, a Gwiazdy będą Cię wspierać.

 

Twoja szansa: Planety wyznaczają odpowiedni dla Ciebie moment na zamkniecie spraw urzędowych. Zrób też w swoim życiu drobne porządki.

9/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion 23.10 – 21.11

 

Miłość: W najbliższym czasie stawiaj na partnerstwo! Zarówno w stałych związkach jak i w tych na etapie randkowania, warto ustalić podział obowiązków i określić sferę intymności partnerów. Egzekwuj realizację tych ustaleń!

 

Praca: Poprawa w finansach! W kolejnych dniach sprawy płatności się ustabilizują. Największy kłopot spadnie ci z głowy, a zapał do pracy powróci.

 

Twoja szansa: Twoja wyobraźnia sięgnie zenitu. Może się jednak okazać, że zdecydujesz się na coś szalonego czego w konsekwencji będziesz żałować.

10/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec 22.11 – 21.12

 

Miłość: Samą miłością żyć się nie da bo rachunki płacić trzeba, wydatki planować i dzielić je z partnerem. Rozmowa o wspólnych finansach w Twoim związku może nie być łatwa, ale jest teraz konieczna. Użyj swej wrodzonej dyplomacji aby ją przeprowadzić.

 

Praca: Walcz o swoje, nie daj się zbywać obietnicami bez pokrycia. Postaw twardo swoje warunki, wyznacz termin ich realizacji i zdecydowanie go egzekwuj.

 

Twoja szansa: Ten czas sprzyja podróżom, odkrywaniu nowych miejsc, poznawaniu ludzi. Odpowiedni moment na planowanie swojej przyszłości.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec 22.12 -19.01

 

Miłość: W burzliwych związkach będzie teraz możliwość odbudowania dobrych relacji. Dużo zależy od Twojej postawy wiec wyciągnij rękę do zgody, a jeśli masz nieczyste sumienie – przeproś, a miła atmosfera powróci.

 

Praca: Drobne nieporozumienia na tle finansowym wyjaśniaj na bieżąco, grzecznie ale stanowczo. Prawdopodobnie wkradł się błąd i odzyskasz to co Ci się należy.

 

Twoja szansa: Nie żałuj sobie przyjemności. Spędzaj czas tak jak najbardziej lubisz, rozpieszczaj się wręcz i dogadzaj sobie. Należy Ci się to.

12/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik 20.01 – 18.02

 

Miłość: Single wciąż jeszcze będą bez pary. Ale trochę cierpliwości, bo niebawem to się zmieni. W związkach widać dąsy, fochy lub ciche dni. Zbierz się na odwagę i załatw w końcu z partnerem sprawę, która od dłuższego czasu spędza Ci sen z powiek.

 

Praca: Postaraj się teraz o poprawę atmosfery w miejscu pracy! Wpłynie to pozytywnie na Twój nastrój i da Ci napęd do dalszego działania. Uważaj na pomyłki przy obliczeniach!

 

Twoja szansa: Kieruj się teraz względami intelektualnymi. Będziesz wyczulony na drobne niuanse, które mogą się okazać bardzo ważne!

13/13
Ryby
Ryby

Ryby 19.02 – 20.03

 

Miłość: Znajomość nawiązana ostatnio może się pięknie rozwijać. Nie szukaj tylko dziury w całym, nie rób uników, daj się ponieść emocjom. W związkach rodzinne narady, plany dotyczące spraw domowych, dzieci lub wyjazdu. Podejmuj decyzje z rozwagą, bo zaważą na przyszłości.

 

Praca: W pracy raczej spokojnie, bez nerwowych zmian i napiętych terminów. Trochę odetchniesz, uporządkujesz papiery i nadrobisz ewentualne zaległości.

 

Twoja szansa: Szczęście będzie sprzyjało Ci w finansach, możliwa niewielka wygrana. Trudność natomiast sprawi Ci podejmowanie decyzji.

Więcej na temat Horoskop