Marta Żmuda Trzebiwatowska to zoodiakalny LEW Lew Baran Rak Panna
Marta Żmuda Trzebiwatowska to zoodiakalny LEW
1/13
Marta Żmuda Trzebiwatowska to zoodiakalny LEW

Czas na wyjątkowy horoskop na przełom lipca i sierpnia 2017! Marta Żmuda Trzebiatowska to zodiakalny Lew - co ją czeka w nadchodzących dniach?

 

Znajdź swój znak w naszej galerii i przekonaj się, jak będzie się układać w twoim związku albo czy znajdziesz nową miłość! My już wszystko wiemy! ;)

 

Więcej: Córka Lewandowskich jest spod znaku Byka. Jaki będzie miała charakter? Jedno jest pewne: ta dziewczyna będzie rządzić!

2/13
Lew
Lew

LEW

Uczucia

Unikaj teraz kłamstw, bo partner będzie bardzo wyczulony na fałsz. W relacjach towarzyskich nie wygłaszaj surowych ocen – znajda się tacy, którzy odpłaca ci pięknym za nadobne.

Kariera

Czas zrobić porządek z zaległościami! Zaniedbane projekty, niezrealizowane zadania teraz mogą mieć przykre konsekwencje. Pilnuj spraw urzędowych i terminów płatności.

3/13
Baran
Baran

BARAN:

Uczucia

Uważaj na obietnice i deklaracje, bo w najbliższym czasie ktoś bliski cie z nich rozliczy. W relacjach towarzyskich unikaj złośliwych osób, możesz stać się obiektem niewybrednych ataków. 

Kariera

Dogonią cie dawne zobowiązania, stare niezałatwione sprawy, z których trzeba się będzie tłumaczyć. Niezrealizowane pomysły tez powrócą. Tym razem postaraj się je zrealizować, bo warto.

4/13
Rak
horoskop

RAK

Uczucia

Tęcza po burzy. Po nieporozumieniach i trudnościach teraz wszystko zacznie się układać. Nadszedł dobry moment, aby wybaczyć sobie nawzajem to, co złe, i zacząć nowy rozdział w życiu.

Kariera

Unikaj zwycięstw za wszelką cenę! Obnoszenie się ze swoją przewagą nie da ci satysfakcji. Staraj się traktować wszystkich bez uprzedzeń. Dzisiejsi przegrani mogą wrócić silniejsi i mądrzejsi.

5/13
Panna
Panna

PANNA

Uczucia

Unikaj obrażania się i szantażu emocjonalnego, bo to tylko skomplikuje sytuacje. Urlop w pojedynkę może okazać się bardziej dokuczliwy niż z partnerem. Szansa na zagraniczna znajomość.

Kariera

Na horyzoncie pojawia się nowe inspiracje, ale nie zapalaj się zbyt mocno do planów. Zanim zaczniesz działać, dobrze się zastanów. Sprawdzaj uważnie służbową korespondencje.

6/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

Uczucia

Jeżeli zawsze sobie obiecywałaś, ze nie będziesz ta drugą, to uważaj, bo w najbliższym czasie możesz wejść w związek z osobą grającą na dwa fronty. Reaguj szybko i mów wprost o wątpliwościach.

Kariera

Mierz teraz siły na zamiary! Miło jest być wybierana do współpracy, jednak pamiętaj o swoich ograniczeniach. Decyzje podjęte pod wpływem impulsu mogą okazać się zbyt obciążające.

7/13
Byk
Byk

BYK

Uczucia

Sprzeczka zawiśnie w powietrzu, a żadna ze stron nie będzie skora do kompromisu. Nie upieraj się przy swoim, gdyż prawda będzie leżeć pośrodku. Na zazdrość partnera nie odpowiadaj agresja.

Kariera

Zachowaj ostrożność w relacjach z ludźmi z zawodowego otoczenia. Twoje zdanie może się komuś bardzo nie spodobać. Do dużych inwestycji podchodź z rozwagą.

8/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

Uczucia

Czeka cie wyjaśnianie zawiłych spraw rodzinnych, a to może się nie podobać partnerowi. Warto zakończyć ten temat, bo ciągnie się zbyt długo. Pomimo upałów lekkie ochłodzenie w sferze miłości.

Kariera

Dbaj o finanse. Warto wprowadzić nowe kody PIN do służbowych i prywatnych kart płatniczych oraz zmienić loginy do banków. Nie decyduj teraz o lokatach czy większych zakupach.

9/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

Uczucia Partner może się okazać w pewnych kwestiach nieprzejednany. Unikaj newralgicznych tematów, nie stosuj psychologicznych zagrywek. Kontroluj emocje. Niewiele trzeba, by popsuć to, nad czym pracowałaś.

Kariera

Więcej wiary w siebie! To, co robisz, robisz dobrze. Nie przerywaj, pracuj tak, by kariera się rozwijała. Nowe informacje, z których warto zrobić użytek, wykorzystaj od razu. Stawiaj na rzetelność i jakość.

10/13
Waga
Waga

WAGA

Uczucia

Partner na urlopie lub zajęty, a ciebie dopadła samotność? Nie daj się namówić do zrobienia głupstwa! Znajdą się osoby, które nie zostawia na tobie suchej nitki. Osoby wolne mogą wpaść w sidła.

Kariera

Będziesz mieć satysfakcje, bo ostatnio racje były po twojej stronie. Niestety, ten wniosek pojawi się zbyt późno. Może twoje argumenty albo siła przebicia były za słabe? Bądź bardziej stanowcza!

11/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

Uczucia

Prawdziwe uczucie możesz znaleźć bliżej, niż zakładasz. Czas leczy rany, a w miejsce dawnych rozczarowań pojawia się nowe znajomosci. Nie kieruj się pierwszym wrażeniem.

Kariera

Uzbrój się w cierpliwość i przygotuj na większy wysiłek. Kontrahenci mogą okazać się trudniejsi we współpracy, niż zakładasz, koszty większe, a zyski mniejsze. Ale się nie poddawaj.

12/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

Uczucia

Czas formalizowania związków, zacieśniania relacji i snucia planów. Dla samotnych szansa na odzyskanie miłości. Pary z długim stażem powinny pomysleć o zabezpieczeniu majątkowym.

Kariera

Pora zawirowań, ale i łaskawości koła fortuny. Teraz ryzyko może się opłacić, natomiast wahania przyniosą straty i rozczarowania. Kuj żelazo, póki gorące, podpisuj umowy, łap i kontraktuj terminy.

13/13
Ryby
Ryby

RYBY

Uczucia

Odniesiesz wrażenie, ze z jednej strony niby wszystko w twoim związku jest dobrze, a jednak chciałoby się czegoś więcej. Na horyzoncie nowe znajomosci. Uważaj, by nie stracić głowy i… kontroli.

Kariera

Czas żniw, korzystnych biznesów, bogacenia się i budowania zawodowej przyszłości. Będziesz mieć okazję, aby zabłysnąć pomysłowością i ciekawymi rozwiązaniami.