Ons

Horodyńska, Sokołowska, Łuczenko i Brodka na urodzinach Elle

Ons

Na 18. urodzinach magazynu Elle pojawiło się kilkudziesięciu cele brytów. Wśród nich znaleźli się Honorata Skarbek, Joanna Horodyńska, Maciej Zień, Łukasz Jemioł, Monika Brodka, Marina Łuczenko, Filip Bobek, Krzysztof Ibisz. Kto tym razem prezentował się najlepiej?

Jedną z najlepiej ubranych gwiazd tego wieczoru były Joanna Horodyńska i Monika Brodka, które na tę okazję zdecydowały się na dosyć mroczne stylizacje. Pierwsza z nich miała na sobie czarny płaszcz z futrzanymi wstawkami oraz swoje ulubione kozaki Givenchy i torebkę Chanel. Swój look podkreśliła ciemnym makijażem oczu. Brodka zaś ubrała się w czarną bluzkę z peleryną i błyszczącą plisowaną spódnicę. Jako dodatki posłużyły jej kopertówka i lakierowane buty. Obie gwiazdy wyglądały zachwycająco.

Marina Łuczenko postawiła na długą suknię na ramiączkach w kolorze granatu projektu Macieja Zienia. Czarna skórzana uprząż urozmaiciła prostą kreację i dodała całości rockowego klimatu.

W stylizacji Katarzyny Sokołowskiej nie mogło zabraknąć jej ulubionego połysku. Błyszczącą bluzkę oraz kurtkę świetnie skontrastowała z podziurawionymi dżinsami, uzyskując tym samym niepowtarzalny efekt.

Tak prezentowały się gwiazdy na 18. Urodzinach Elle:

Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58