Honey żali się na blogu
ONS

Honey żali się na blogu. Tak emocjonalnie już dawno nie było

Honey żali się na blogu
ONS

Kariera Honoraty "Honey" Skarbek rozkręciła się na dobre, a młoda wokalistka dołączyła do grona najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Pierwsze miesiące tego roku przyniosły nowy singiel, teledysk, duży kontrakt reklamowy, a także współpracę z Tomkiem Lubertem. Jakby tego było mało zajmuje się także budową domu i koordynuje jego powstawanie. Przypomnijmy: "Nie mam żadnego koordynatora. Teraz ja się tym zajmuję" 

Wydawać by się mogło, że Honorata nie ma powodów do zmartwień zwłaszcza, że jej przedsięwzięcia spotykają się z pozytywnym wydźwiękiem. Gwiazda w jednej z ostatnich notek na swoim blogu, wyżaliła się jednak, że wciąż musi walczyć ze swoim perfekcjonizmem, który i tak na nic się zdaje, bo wszystko co robi zależy od osób trzecich na które nie ma wpływu.
 

Męczę i dręczę samą siebie, walcząc ze swoim perfekcjonizmem, który i tak szlag trafia przez niekompetencje osób trzecich. Osoby trzecie, zależność od nich - tak strasznie tego nienawidzę. Marzę o tym, aby w przyszłości już nigdy w życiu nie być od nikogo zależna, to moja największa życiowa zmora- odczuwanie zależności od czegoś lub kogoś, brak decyzyjności w każdej sytuacji, możliwości sprawowania totalnej kontroli, wypadanie z rąk czegoś, co bardzo chcesz w nich zatrzymać. - pisze.
 

Dodała również, że w ostatnim czasie zmieniło się jej podejście do świata i postrzegania czym jest szczęście. I choć udało jej się wiele rzeczy osiągnąć, zastanawia się co jeszcze może spotkać ją w życiu. 
 

Kiedyś bez wątpienia krzyknęłabym, że jestem szczęśliwa, a dziś krzyczę, że szczęścia wciąż poszukuję. Może to i dobrze, bo jest do czego dążyć? Czyż nie jest tak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, niezależnie od tego na jakim poziomie społecznym jesteśmy i czym się zajmujemy? Zrealizowałam swoje marzenie, aby dzielić się swoją muzyką z innymi, prowadzę popularnego bloga, zarabiam pieniądze (o nie! jakim prawem mogę zarabiać pieniądze?! przecież gówno robię, zakładam ładne sukienki, uśmiecham się w teledyskach i czasami zrobię kilka zdjęć na gównianego bloga.. jak to możliwe ?! ludzie i tak zawsze wiedzą lepiej...), zdałam wymarzone prawo jazdy, które ułatwiło mi życie, kończę budować wyśniony dom. Zastanawiam się czego jeszcze mogę oczekiwać od życia i co jeszcze chciałabym osiągnąć (??) - dodaje.
 

Myślicie, że jakaś konkretna sytuacja zainspirowała Skarbek do dodania takiego wpisu?

Zobacz: Nowa fryzura Honey. Przebiła nawet Rihannę 

Honey kusi ciałem w kostiumie za 20 złotych:

Więcej na temat Honorata Skarbek
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01