Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
H&M otwiera pierwsze sklepy podczas pandemii koronawirusa
East News
Newsy

H&M otwiera pierwsze sklepy stacjonarne w czasie koronawirusa. Znamy lokalizacje

H&M otwiera sklepy. Kiedy i gdzie? Które sklepy H&M są otwarte?

H&M zdecydował o otworzeniu dla klientów pierwszych sklepów stacjonarnych. Mieszkańcy Wrocławia, Sopotu, Zakopanego i Katowic będą mogli zrobić normalne zakupy odzieżowe. Gdzie znajdują się czynne placówki? Jak będą wyglądały zakupy po otworzeniu lokali podczas pandemii? 

Zobacz także; Koronawirus. Są nowe rozporządzenia: nowe godziny dla seniorów i brak obowiązku noszenia maseczki w lasach!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

H&M otwiera sklepy stacjonarne podczas pandemii koronawirusa 

H&M poinformował o pierwszych sklepach, które zostaną otworzone po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Chodzi o lokale znajdujące się na terenie Katowic, Zakopanego, Wrocławia oraz Sopotu. Na razie marka zdecydowała się na otworzenie tylko 4 lokali: 

Pozostając w zgodzie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów, otworzyliśmy cztery sklepy stacjonarne H&M:
Katowice - ul. Stawowa 9,
Zakopane - ul. Krupówki 49,
Wrocław - ul. Świdnicka 7,
Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57.

Poinformowano, że sklepy będą czynne w godzinach od 11:00 do 19:00 i będą działać zgodnie ze wszystkimi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Inspekcji Sanitarnej. Na terenie sklepów w dalszym ciągu będą obowiązywać zasady zachowania higieny w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa: 

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. W sklepach czekają na Was rękawiczki i żele dezynfekujące. Prosimy również o zachowanie bezpiecznego dystansu oraz dokonywanie płatności kartą płatniczą. Wasze zdrowie i zdrowie naszych pracowników jest naszym największym priorytetem, dlatego dziękujemy za stosowanie się do powyższych wymagań.

Wszystkie lokalizacje, które H&M zdecydował się otworzyć znajdują się w lokalach nie umieszczonych w  galeriach handlowych. 

Działamy zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami rządu, które zakazują handlu w sklepach o powierzchni powyżej 2000 m kw. Obecne przepisy pozwalają nam otworzyć tylko wspomniane cztery sklepy w Polsce - piszą przedstawiciele H&M na Facebooku.

Zobacz także: Kiedy powrót do szkół? Wicepremier zapowiada: W tym roku uczniowe raczej nie wrócą!

H&M poinformował o otworzeniu pierwszych lokali po przerwie spowodowanej koronawirusem. 

 

Zara wyprzedaż wiosna 2020. Buty od 49 zł
EastNews
Newsy
Zara otwiera sklepy stacjonarne! Poszła w ślad za H&M i CCC
Zara postanowiła otworzyć jeden sklep stacjonarny w Krakowie przy ulicy Rynek Główny 5. Sklep otwarty jest w godzinach 11:00-20:00. To na razie jedyny sklep Zara otwarty w Polsce.

Zara postanowiła otworzyć jeden sklep stacjonarny w Krakowie przy ulicy Rynek Główny 5. Sklep otwarty jest w godzinach 11:00-20:00. Niestety jak na razie jest to jedyny sklep stacjonarny Zara otwarty w Polsce. Na otwarcie pozostałych sklepów tej sieciówki musimy jeszcze poczekać do ponownego otwarcia galerii handlowych. To właśnie w galeriach handlowych znajduje się większość salonów Zary, które są nadal zamknięte. Według dzisiejszych informacji, galerie handlowe zostaną otwarte 4 maja - czyli już po majówce!  To wtedy pozostałe sklepy stacjonarne Zary również będą otwarte! Pamiętajcie jednak, że dalej w sklepach i galeriach handlowych będą funkcjonować pewne ograniczenia - w galerii handlowej na jedną osobę musi przypadać 15m2 powierzchni handlowej. Co ważne – do powierzchni sprzedażowej nie wlicza się powierzchnia korytarzy. Zobacz także:  Jest data II etapu odmrażania gospodarki! Galerie handlowe, hotele i przedszkola będą otwarte!  Dodatkowo, na stronie internetowej Zara.pl sami możecie na bieżąco sprawdzać, czy inne sklepy stacjonarne Zara będą otwierane i kiedy. Zobacz także:  Wyprzedaże 2020. Te buty z Zary są ultrasłodkie i ultrawygodne! Przypomnijmy, Zara zamknęła swoje sklepy na całym świecie - mowa o około 4000 sklepów stacjonarnych w 39 krajach, w tym w Polsce.  Przypomnijmy, do tej pory decyzję o otwarciu kilku sklepów stacjonarnych podjął również H&M. Są to dokładnie cztery sklepy stacjonarne H&M: Katowice - ul. Stawowa 9, Zakopane - ul. Krupówki 49, Wrocław - ul. Świdnicka 7, Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57 O otwarciu sklepów zdecydowała również marka CCC. Mowa o 120 salonach w całej Polsce. Sieć CCC zapewniła...

Zakaz handlu co jest otwarte?
East News
Newsy
Dziś obowiązuje zakaz handlu w niedzielę. Zobacz, które sklepy są otwarte i gdzie!
Dziś obowiązuje zakaz handlu w niedzielę. Zobacz, które sklepy są otwarte i gdzie!

  Od dziś obowiązuje zakaz handlu w niedzielę. Zgodnie z nowym prawem, w każdym miesiącu tego roku w dwie niedziele  - pierwszą i ostatnią w miesiącu - handel ma być dozwolony. W inne nie. Gdzie można zrobić zakupy w dni objętą zakazem handlu? Okazuje się, że otwarte będą niektóre centra handlowe i sklepy na dworcach, wśród nich również Biedronka czy Żabka!   Gdzie zrobisz zakupy w niedzielę?   Zakaz handlu nie obowiązuje: piekarni, cukierni, kwiaciarni, kiosków, sklepów sprzedających pamiątki i dewocjonalia, stacji paliw, z akupy zrobisz też w sklepach prowadzonych bezpośrednio przy stacjach benzynowych. Dlatego niektóre stacje benzynowe już poszerzyły swój asortyment o artykuły spożywcze .  Będą czynne też placówki znajdujących hotelach i na dworcach.   Będą funkcjonowały sklepy w których sprzedaż będzie prowadzić właściciel, dlatego otwarte będą niektóre Żabki.   Zakaz handlu nie obejmuje galerii handlowych w całości. Na ich terenie będą mogły być otwarte lokale gastronomiczne, kina, centra rozrywki, ale także kioski, apteki, kwiaciarnie, a także sklepy, w których sprzedaż będą prowadzić osobiście właściciele. W niektórych galeriach również otwarte będą placówki Poczty Polskiej.   Co ciekawe będzie otwarta cała   Galeria Metropolia w gdańskim Wrzeszczu. Wszystko dlatego, że obiekt nie jest już centrum handlowym, a … dworcem.  A na dworcach handl jest dozwolony pod warunkiem, że będą prowadziły sprzedaż "w zakresie związanym z bezpośrednią obsługą podróżnych".   Z podobnego powodu podjęto decyzję, że 11.03  będą otwarte Biedronki w Warszawie (Warszawa Wschodnia i Warszawa Centralna), Krakowie, Poznaniu i Grudziądzu. Ponieważ znajdują się bezpośrednio na dworcach. Udanych zakupów! Zobacz także:  Jak napisać reklamację, która będzie...

Sklepy w Wielkanoc - kiedy czynne
Newsy
Lidl, Biedronka, Kaufland, Netto. Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020?
Lista sklepów otwartych dłużej przed Wielkanocą 2020! Zmiany w sklepach - godziny otwarcia a sklepy w Wielkanoc.

Święta Wielkanocne 2020 będą inne niż wszystkie! Z racji obowiązujących zakazów rządu mających zapobiec rozpowszechnianiu się epidemii koronawirusa Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski rekomenduje, aby spędzić te święta w domu, z osobami, z którymi przebywamy na co dzień. To oznacza, że nie wchodzą w grę duże rodzinne spotkania, a co za tym idzie świąteczne zakupy powinny być mniejsze. Jednak ograniczenia ilości osób, które mogą przebywać w sklepach przyczyniły się do zwiększenia kolejek, dlatego wiele sklepów zdecydowało się przed świętami wielkanocnymi na pracę w trybie całodobowym, a inne wydłużają godziny pracy.  Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020? Biedronka jako pierwsza poinformowała, że od 7 do 10 kwietnia wszystkie sklepy tej sieci będą otwarte całą dobę. Z kolei w Wielką Sobotę czyli 11 kwietnia "Biedronki" będą czynne do godz. 13.00. Kolejną siecią, której sklepy są otwarte całą dobę jest Lidl . Większość sklepów jest już otwarta całodobowo. W pozostałych sklepach wydłużyły się godziny otwarcia i sklepy Lidl od 2 kwietnia są czynne od 6.00 do 24.00! Godziny otwarcia sieci Netto przed Wielkanocą 2020 Nie wszystkie sieci zdecydowały się na to, aby ich sklepy były otwarte całą dobę. Marka Netto wydłużyła godziny pracy i jej sklepy pracują w godzinach 6.00-24.00 do 11 kwietnia. Godziny otwarcia sieci Kaufland przed Wielkanocą 2020 Zmiany godzin otwarcia nastąpiły też w sklepach sieci Kaufland, aby zapewnić klientom możliwość  zrealizowania zakupów przedświątecznych. Sklepy są otwarte od 6.00 do 24.00. Godziny otwarcia sieci Aldi przed Wielkanocą 2020 Z kolei sklepy Aldi od 4 kwietnia są otwarte w godzinach 6.00-22.00. Między 14.00 a 14.30 obowiązuje przerwa techniczna podczas,...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner