Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Tajemnica zdjęcia Agaty Dudy wylicytowanego na WOŚP: "Chciałem przeprosić, panią Prezydentową, hierarchów"
Newsy

Tajemnica zdjęcia Agaty Dudy wylicytowanego na WOŚP: "Chciałem przeprosić, panią Prezydentową, hierarchów"

Poznajcie historię tego zdjęcia!

Zakończyła się licytacja zdjęcia, które Agata Duda przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wylicytowano je za... 200 tysięcy złotych! A jak powstało to słynne zdjęcie, które jest teraz symbolem Światowych Dni Młodzieży? Fotograf Jacek Łabędzki, który je zrobił opowiedział, że nie spodziewał się takiego zainteresowania, ani też niektórych komentarzy. Zdjęcie które zrobił, było udostępniane lawinowo, a niektóre komentarze były niewybredne.

 

Zobacz też: Wpadka Agaty Dudy? Pierwsza dama drugi raz w tej samej stylizacji ZDJĘCIA​

 

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

Autor słynnego zdjęcia Agaty Dudy z ŚDM - jak powstało?

To mnie przeraziło (...). Skala tego co się działo mnie przerosła. Zrozumiałem, że nie jestem w stanie odpowiadać na wszystkie komentarze. I chociaż większość z nich jest pozytywna, to pojawiły się również niemiłe czy wręcz obraźliwe. A one tkwią w pamięci najbardziej. Chociaż każdy się wstydzi za siebie, to miałem taki moment, że chciałem przeprosić ludzi na zdjęciu, panią Prezydentową, hierarchów. Po prostu jestem tak wychowany, że uważam, iż należy szanować wszystkich - powiedział dla innpoland.pl Łabędzki.

Więcej: Agacie Dudzie wyrosła trzecia ręka?! Andrzej Duda odpowiada: "To nie WPADKA! Mam dowód"

 

Co sam fotograf myśli o minie i pozie Agaty Dudy na zdjęciu?

Zdjęcie jest przepełnione fantastyczną pozytywną energią. Wydaje mi się, że Pani Prezydentowa znała tego hierarchę osobiście i zareagowała bardzo spontanicznie - tłumaczył w wywiadzie.

Łabędzki miał szczęście, że uchwycił spontaniczną reakcję prezydentowej. Tego dnia było bardzo gorąco i wszyscy inni fotografowie skupili się na przylocie papieża Franciszka. Ale nie pan Jacek...

Fotograf jest jak snajper. Cały czas musi obserwować teren. Zastanawiałem się kto w danym momencie jest najważniejszy na scenie. Wiadomo było, że para prezydencka i hierarchowie. Na nich skupiłem swoją uwagę. I uchwyciłem ten moment spontanicznej reakcji Pani Agaty Dudy. Chociaż już wtedy pot lał mi się na oczy - opowiedział innpoland.pl autor słynnego zdjęcia. 

Teraz pan Łabędzik musi być dumny, bo 200 tys. zł z aukcji WOŚP pójdzie na szczytne cele. Tym bardziej było warto je zrobić!

 

Zobacz także: Kultowe zdjęcie z Agatą Dudą wylicytowane za rekordową sumę! Pamiętacie jeszcze te MEMY? ;)

 

Kiedy Jacek Łabędzki wstawił to zdjęcie do sieci, zaczęła się lawina udostępnień.

Zdjęcie Agaty Dudy z hierarchami na ŚDM

 

Zdjęcie szybko stało się ulubionym materiałem na memy w sieci.

Memy z Agatą Dudą
Internet

Prezydentowa wystawiła fotografię na aukcje WOŚP i pokazała, ze ma wielki dystans do takich żartów. Cena aukcji osiągnęła 200 tys. zł!

Agata Duda dla WOŚP 2017

Fotka Agaty Dudy
Newsy
Rekordowa cena za zdjęcie z Agatą Dudą na aukcji WOŚP! Nie uwierzycie, za ile poszło...
Robi wrażenie...

Kwota wręcz niebotyczna! Zakończyła się licytacja zdjęcia, które Agata Duda przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pierwsza Dama przekazała na aukcję słynną fotkę ze Światowego Dnia Młodzieży, która stała się obiektem żartów w sieci. Zdjęcie wylicytowano za... 200 tysięcy złotych!    Zobacz:  Zdjęcie z Agatą Dudą na Światowych Dniach Młodzieży stało się hitem sieci! Zobaczcie dlaczego! ;)   Ile zapłacono za zdjęcie Agaty Dudy na WOŚP? Za zdjęcie Agaty Dudy na WOŚP zapłacono aż 200 tysięcy złotych! Właśnie przed chwilą zakończyła się aukcja na charytatywni.allegro.pl Wylicytował je internauta, którego dane nie są znane. To może być absolutny rekord tegorocznego finału WOŚP. Warto wspomnieć, że spinki, które przekazał Andrzej Duda zostały wylicytowane za.. 6 766 złotych.   Pierwsza Dama udowodniła, że ma wielki dystans do siebie, a jak widać, internauci to docenili! Z kolei prezydent podziękował wszystkim za wsparcie akcji Jurka Owsiaka na Twitterze!    Zobacz także:  Po 16-sekundowej wzmiance o WOŚP w "Wiadomościach" Krzysztof Ziemiec komentuje: "Został wydany na mnie wyrok   Zdjęcie Agaty Dudy wylicytowano za 200 tysięcy!   Spinki Andrzeja Dudy zaś za... 6766 zł.    Fotka z Agatą Dudą zrobiła furorę, także na aukcji WOŚP   Kancelaria prezydenta podziękowała za wsparcie WOŚP!

Wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli na WOŚP
Newsy
WOŚP: Zdjęcie Agaty Dudy wylicytowane za 200 tys., a dzień z Donaldem Tuskiem... jeszcze drożej! To prawdziwy rekord!
WOŚP: Zdjęcie Agaty Dudy wylicytowane za 200 tys., a dzień z Donaldem Tuskiem... jeszcze drożej! To prawdziwy rekord!

WOW! Jest nowy rekord tegorocznych aukcji WOŚP! Wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli wylicytowano za... 370 200,00 zł. Licytacja zakończyła się 10 lutego o godzinie 20. Brawa dla zwycięzcy!    Spotkanie z Donaldem Tuskiem w Brukseli poszło za ponad 370 tys na WOŚP! Wśród najdroższych aukcji na WOŚP są m.in. kolacja z Robertem Lewandowskim dla dwóch osób (wylicytowana za ponad 100 tysięcy), pokaz mody z Anją Rubik (za ponad 55 tys.) czy zdjęcie Agaty Dudy z autografem, które wylicytowano za 200 tysięcy złotych. Prawdziwy rekord padł jednak na licytacji wspólnego dnia z Donaldem Tuskiem w Brukseli - zwycięzca aukcji zapłacił aż 370 200 zł!  Jak będzie wyglądało spotkanie z politykiem? W programie dnia: - wspólne zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli - obiad z Przewodniczącym Tuskiem - pamiątkowe zdjęcie - w prezencie album o Europie podpisany przez szefów państw i rządów  oraz przewodniczących instytucji unijnych uczestniczących w posiedzeniach Rady Europejskiej - czytamy na stronie aukcje.wosp.org.pl. Brawa!   Zobacz:  Filip Chajzer wygrał licytację WOŚP i zapowiada: "Moja ulubiona Pani z telewizji, proszę szykować się na ostrą jazdę"!     Wielki sukces licytacji z Donaldem Tuskiem!    Spotkanie z Donaldem Tuskiem wylicytowane za ponad 370 tys. 

Agata Duda, Andrzej Duda
East News
Newsy
Agata Duda miała wypadek! Prezydent musiał skrócić spotkanie. Co się stało?
Jak czuje się Pierwsza Dama?

Agata Duda miała wypadek w Pałacu Prezydenckim. Pierwsza dama skręciła kostkę. Kontuzja okazała się drobna i nie wykluczyła Agaty Dudy z wykonywania obowiązków. Prezydentowa nie zdecydowała się na rezygnację z uczestnictwa w zaplanowanych wcześniej spotkaniach. Pojawiła się m.in. na noworocznym spotkaniu z politykami PiS. Agata Duda jednak uskarżała się na dolegliwości bólowe, które skłoniły prezydenta, by niepotrzebnie nie przedłużać spotkania. Już nie przedłużam mojej wypowiedzi, bo żona skręciła kostkę w nodze i nie chcę, by za długo stała i ją nadwyrężała - cytuje Andrzeja Dudę  "Super Express". Zobacz też:  Tajemnica zdjęcia Agaty Dudy wylicytowanego na WOŚP: "Chciałem przeprosić, panią Prezydentową, hierarchów"   Agata Duda skręciła kostkę Agata Duda chętnie towarzyszy mężowi na oficjalnych spotkaniach. Tak było i tym przypadku. Drobna kontuzja nie spowodowała rezygnacji Pierwszej damy z uczestnictwa w spotkaniu z politykami PiS. Prezydentowa, która skręciła kostkę, nabawiła się urazu nie w czasie niedawnego urlopu w górach, lecz w Pałacu Prezydenckim. Na szczęście, wypadek Agaty Dudy nie był poważny. Pierwsza dama mimo dolegliwości, nie tylko towarzyszy mężowi w spotkaniach, które odbywają się w Polsce, lecz pojechała z mężem również na oficjalną wizytą do Izraela. Mamy nadzieję, że Pierwsza dama szybko wróci do zdrowia!   Polecamy:  Skręcenie nadgarstka objawia się bólem i sztywnością stawu   Agata Duda miała niewielki wypadek w Pałacu Prezydenckim. Pierwsza Dama skręciła kostkę. Prezydent Andrzej Duda skrócił swoją wypowiedź dla dziennikarzy z powodu stanu zdrowia żony.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner