Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agata Buzek i Jacek Braciak są parą?
East News
Newsy

Jak między Agatą Buzek i Jackiem Braciakiem zrodziło się uczucie? Obojgu bardzo służy!

 

Jej niedawno rozpadło się małżeństwo, on od lat był sam. Teraz Agata Buzek i Jacek Braciak są parą. Czy ich związek okaże się trwały i szczęśliwy?

Tak radosnej i roześmianej nie widziano jej od miesięcy. On też już od dawna nie miał tak pełnego czułości spojrzenia. Na pierwszy rzut oka widać, że uczucie, które zrodziło się niedawno między Agatą Buzek (42 lata) i Jackiem Braciakiem (50 lat), obojgu bardzo służy.

O tym, że mają się ku sobie, plotkowano już w połowie października, ale wtedy mało kto w to wierzył. Teraz jednak są na to dowody i nie chodzi tylko o zdjęcia ze spaceru, podczas którego para nie szczędziła sobie czułości. Jak udało nam się dowiedzieć, Buzek niedawno wyprowadziła się ze swojego domu pod Warszawą i zamieszkała z Braciakiem na Saskiej Kępie.

– Często można ich teraz spotkać w leżącym niedaleko mieszkania Jacka parku Skaryszewskim. Czasem też on sam wychodzi rano na spacer z psem Agaty, a potem idzie wypić espresso do jednej z uroczych kawiarenek przy ulicy Francuskiej – mówi nam znajomy pary.

Zdradza nam także, że coraz częstszym gościem w mieszkaniu aktora jest mama Agaty. Pani Ludgarda Buzek w październiku poszła z córką na uroczystą premierę filmu „Kler”, w którym Jacek zagrał jedną z głównych ról. Wtedy nikt nie zwrócił na to uwagi. Dziś jej obecność na tym pokazie nabiera innego znaczenia i pozwala sądzić, że mama Agaty akceptuje rewolucyjne zmiany, które nastąpiły w życiu jej córki.

Braciak Buzek

 

Jacek Braciak i Marta Ścisłowicz o miłości! Jak dbają o związek? WIDEO

Buzek - miało być tak pięknie

Kiedy w maju tego roku tygodnik „Dobry Tydzień” napisał, że Agata Buzek zamierza rozwieść się z mężem Adamem Mazanem, wydawało się to nieprawdopodobne. Wszyscy pamiętali bowiem romantyczną historię o tym, jak zaczęła się ich miłość, i ich deklaracje, że będą ze sobą na zawsze. Agata poznała Adama w 2005 roku na placu Lenina w Charkowie. Trwała pomarańczowa rewolucja, padał śnieg, był siarczysty mróz, ale im to nie przeszkadzało, bo od pierwszej rozmowy wiedzieli, że chcą być razem. Błyskawicznie się zaręczyli, po roku zostali już małżeństwem, a po dwóch zamieszkali w cichej podwarszawskiej miejscowości w domku z ogródkiem. To wtedy w jednym z wywiadów Buzek zadeklarowała, że znalazła tego jedynego.

„Oboje jesteśmy wierzący i oboje mamy pewność, że chcemy być ze sobą do końca życia”.

Przez wiele lat wszystko wskazywało na to, że nie są to deklaracje na wyrost. Dlatego taki szok wywołały informacje, które wiosną tego roku opublikował „Dobry Tydzień”.

„Zdecydowali się pójść każde w swoją stronę już jakiś czas temu. Zrobili to po cichu i kulturalnie. (...) Nie umieli już dłużej żyć pod jednym dachem”, twierdził cytowany przez pismo informator.

Buzek błyskawicznie zareagowała na tę publikację.

„Nic takiego się nie dzieje. Między mną a mężem jest wszystko OK. Informacje te są wyssane z palca”, powiedziała „Faktowi”.

Plotki ucichły, ale tylko na kilka tygodni, bo dziś jest już jasne, że Buzek i Mazan mieli małżeński kryzys i nie udało im się go pokonać. Dlaczego się rozstali, tego nie wiadomo, bo aktorka tym razem nie komentuje doniesień o rozwodzie. Plotkuje się, że jedną z przyczyn jest oszałamiająca kariera Agaty, która w ciągu ostatniego roku pracowała na planie pięciu filmów, w tym dwóch zagranicznych. W domu bywała rzadko, a większość czasu spędzała w Niemczech i we Francji. Aktorka prawdopodobnie przeżywa najlepszy okres w swojej karierze, bo gra u boku takich gwiazd jak Juliette Binoche czy Robert Pattinson, ale dla jej małżeństwa ten sukces okazał się zabójczy. 

East News

 

Braciak - facet po przejściach

Znacznie poważniejsze perypetie miłosne ma za sobą Jacek Braciak. Ponad 30 lat temu ożenił się z producentką filmową Iloną Braciak, z którą ma dwie córki, 26-letnią Zofię i o dwa lata młodszą Jadwigę. Po rozwodzie przez jakiś czas był sam, aż w końcu w 2002 roku poznał początkującą aktorkę Maję Hirsch. Szybko zaczęli być razem. Tworzyli bardzo barwną parę – ona była od niego o 9 lat młodsza i o 16 centymetrów wyższa. Tymi różnicami ani trochę się nie przejmowali, a znajomym powtarzali, że liczy się to, co do siebie czują, a nie jak wyglądają, gdy obok siebie stoją.

Wkrótce na świecie pojawiła się ich córeczka Marysia, która ma dziś 14 lat. Maja i Jacek odnosili sukcesy, a na pytania o ślub zgodnie odpowiadali, że nie mają go w planach, bo papierek nie jest im potrzebny do szczęścia.

Po kilkunastu latach okazało się jednak, że szczęśliwi ze sobą nie są. Para postanowiła się rozstać w kwietniu 2015 roku. Niedługo później Braciak znowu zaczął próbować ułożyć sobie życie, ale te znajomości kończyły się po kilku randkach.

Jacek to taki typ faceta, który bardzo przyciąga kobiety, bo chociaż nie ma urody amanta, to nadrabia niezwykłą charyzmą – mówi „Party” jego znajomy.

Dlatego nikogo nie zdziwił fakt, że aktora widywano u boku popularnych i pięknych aktorek – najpierw Marty Ścisłowicz, potem Renaty Dancewicz. Tamte romanse skończyły się jednak bardzo szybko. Czy związek z Agatą Buzek ma szanse przetrwać dłużej? Wiele wskazuje na to, że tak się stanie! 

Jacek Braciak na premierze filmu Kler
ONS.pl

 

Uwierzyć w miłość

Aktorka wyznała kiedyś w jednym z wywiadów, że nie należy do osób, które łatwo zawierają nowe znajomości.

„Stwarzam spory dystans. Ludzie to czują i widzą, że nie da się mnie zaciągnąć do łóżka, że ja nie zaprzyjaźniam się w sekundę”, powiedziała.

Z Jackiem musi więc łączyć ją wyjątkowa więź. Oboje znają się od dawna, ale dopiero kilka miesięcy temu, kiedy zaczęli razem pracować na planie filmu „Córka trenera”, mieli okazję dowiedzieć się o sobie czegoś więcej. Wspólne chwile, rozmowy w przerwie między nagrywaniem kolejnych scen zbliżyły ich do siebie. I choć ani ona, ani on nie mieli dotąd szczęścia w miłości, postanowili spróbować kolejny raz.

Znajomi Buzek i Braciaka trzymają za nich kciuki. Twierdzą, że Agatę i Jacka wiele łączy, bo oboje mają talent, odnoszą sukcesy, uwielbiają grać, ale nie lubią bywać na salonach. Jacek wie, że Agata ma szansę na wielką, międzynarodową karierę, i mocno jej kibicuje. Sam też nie narzeka na brak pracy, bo wielu reżyserów chce go obsadzać w swoich filmach. Propozycji ciekawych ról ma pod dostatkiem od lat, nie miał jednak stabilizacji w życiu prywatnym. I choć pytany o to w wywiadach zawsze bagatelizował tę kwestię, to ci, który go dobrze znają, wiedzą, że bardzo brakowało mu miłości. Miejmy nadzieję, że dzięki Agacie Buzek to wreszcie się zmieni.

Braciak Buzek

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agata Buzek
EastNews
Newsy
Tymi zdjęciami Agata Buzek potwierdziła związek! Z kim się spotyka?

Czy Agata Buzek spotyka się z Jackiem Braciakiem? To pytanie zadają sobie fani gwiazdy, którzy mogli ostatnio oglądać wspólne zdjęcia aktorów w kolorowej prasie. Para nie szczędziła sobie na nich czułości. Ale żadne z nich do dzisiaj nie potwierdziło zmiany statusu związku. Najnowsze zdjęcia Buzek i Braciaka zdradzają jednak prawdę o ich relacji. Tylko spójrzcie! Buzek i Braciak są parą?  Agata Buzek i Jacek Braciak znów "dali się przyłapać" fotoreporterom. We wtorek para pojawiła się razem na premierze filmu "Córka trenera". Gwiazdy były na przedstawieniu w celach służbowych, jednak nie sposób było nie zauważyć uczucia między nimi! Choć nie złapali się za ręce, ani nie wymienili ze sobą żadnych czułości, to Braciak i Buzek nie odstępowali siebie na krok.  Zobacz także:  To nie plotki! Agata Buzek i Jacek Braciak są parą! Zobacz, jak oni się kochają! ZDJĘCIA Żadna ze stron nie potwierdziła mediom związku. Ale jak udało nam się dowiedzieć, Agata kilka miesięcy temu wyprowadziła się ze swojego domu poza Warszawą. Gwiazda wprowadziła się do mieszkania aktora na Saskiej Kępie. Często ją i Jacka można spotkać w znajdującym się niedaleko parku Skaryszewskim. Jak i odwiedza ich mama Agaty, która zaakceptowała związek. Zarówno Buzek, jak i Braciak mają za sobą nieudane związki. Aktorka w 2018 roku po 12 latach małżeństwa rozstała się z Adamem Mazanem. Natomiast aktor związany był z Iloną Braciak i Mają Hirsch, z którymi doczekał się trzech córek. Trzymamy kciuki za Agatę i Jacka! Czy para oficjalnie potwierdzi związek? Agata Buzek na premierze filmu "Córka trenera" Aktorka i Jacek Braciak nie odstępowali siebie na krok  Jak prezentowały się gwiazdy? Zobacz także:   Jak między Agatą Buzek i Jackiem Braciakiem zrodziło się uczucie? Obojgu bardzo służy!

Agata Buzek
East News
Newsy
Agata Buzek jest zakochana! Jej najnowsze zdjęcia mówią wszystko

Już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się wspólne zdjęcia Agaty Buzek i Jacka Braciaka. Do tej pory para jednak nie odniosła się do plotek, jakoby z aktorem łączyło ją coś więcej niż zwykła znajomość zawodowa czy przyjaźń. Aktorzy spotykają się jednak coraz częściej, a według medialnych doniesień, Agata Buzek wyprowadziła się ze swoje domu spod Warszawy i zamieszkała z Braciakiem w jego mieszkaniu na Saskiej Kępie. Teraz paparazzi przyłapali parę kolejny raz na wieczornym spacerze! Zobaczcie zdjęcia poniżej. Agata Buzek jest zakochana w Jacku Braciaku? Choć para nie okazuje sobie czułości publicznie, ciężko ją przyłapać na pocałunkach, tuleniu się czy choćby zwykłym trzymaniu za ręce, to jednak jej wspólne zdjęcia mówią oraz znaczą coraz więcej. Agata Buzek i Jacek Braciak ewidentnie są ze sobą blisko, spędzają ze sobą sporo czasu i wszystko wskazuje na to, że darzą się uczuciem! Warto dodać, że zarówno Agata Buzek, jak i Jacek Braciak mają za sobą nieudane związki. W 2018 roku aktorka rozstała się ze swoim mężem Adamem Mazanem po 12 latach małżeństwa. Aktor był związany z Iloną Braciak i Mają Hirsh, z którymi ma trzy córki. Myślicie, że para niedługo potwierdzi swój związek oficjalnie?    Agata Buzek i Jacek Braciak zostali przyłapani na ulicach Warszawy Para nie była sama!  Zobacz także:  To nie plotki! Agata Buzek i Jacek Braciak są parą! Zobacz, jak oni się kochają! ZDJĘCIA

Maja Hirsch w czarnym płaszczu i Jacek Braciak w brążowej kurtce z córką Marysią na lodach
Newsy
Kulisy rozstania Mai Hirsch i Jacka Braciaka. Co się tak naprawdę stało?

Maja Hirsch i Jacek Braciak rozstali się już w kwietniu. Ale do tej pory udawało im się utrzymać to w tajemnicy. Jak donosi "Show", Hirsch i Braciak pierwszy raz rozstali się w styczniu, ale dla dobra córki Marysi, próbowali dojść do porozumienia i dać sobie drugą szansę. Rok temu przeprowadzili się do nowego, większego mieszkania na Saskiej Kępie, jednak - jak widać - to nie pomogło. Jakie są przyczyny rozstania Hirsch i Braciaka? Według magazynu, Braciak miał pretensje do partnerki, że lubi bywać na salonach, a on nie chce prowadzić życia na świeczniku. Inni opowiadają, że Braciak nie jest najłatwiejszym partnerem. Hirsch i Braciak nie mieli ślubu, choć byli ze sobą już ponad 12 lat. Zagrali razem w serialu "Brzydula". Aktor już raz był żonaty i z tamtego związku ma dwie nastoletnie córki: Jadwigę i Zofię. Zobacz:  Doda rozstała się z Emilem Haidarem! "Lepiej rozstawać się w zgodzie"   Maja Hirsch i Jacek Braciak z córką spacerują po Saskiej Kępie:   Córka Mai Hirsch i Jacka Braciaka - Marysia ma już 12 lat:   Maja Hirsch i Jacek Braciak na spacerze z córką. Czy zobaczymy ich jeszcze razem we trójkę?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner