Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 26 (zebrano już ponad 45 mln złotych). Akcja Jurka Owsiaka łączy miliony Polaków, którzy chcą pomóc i wspierają fundację, jednak niestety, nie brakuje też tych, którzy chcą jej zaszkodzić. Hejterzy mają wiele pomysłów, jak ośmieszyć Jurka Owsiaka, ale też gwiazdy, które go wspierają. Okazuje się jednak, że ich działania przynoszą odwrotne skutki. Tak jak w przypadku Roberta Biedronia.

Reklama

Zobacz: Jeden materiał o WOŚP w TVP! Telewizja Polska poświęciła minutę o 26. Finale Fundacji Jerzego Owsiaka. Było pozytywnie?

W sieci od jakiegoś czasu furorę robi zdjęcie Roberta Biedronia, na którym trzyma planszę z napisem "Daję Owsiakowi". W ten sposób przeciwnicy WOŚP chcieli ośmieszyć polityka, który jest gejem oraz Owsiaka. Ich zdjęcie to jednak fotomontaż - jakiś czas temu prezydent Słupska na swoim Facebooku opublikował fotkę z planszą "Gej jest ok", wspierając akcję Anji Rubik "sexedpl". Hejterzy ją przerobili, dodając, według nich, obraźliwy napis.

Zobacz także

Co na to Robert Biedroń? Jego reakcja jest wspaniała:

To miał być czyjś homofobiczny żart ze wspierania WOŚP Przerobione zdjęcie miało obrazić, a dzięki Wam wyszło odwrotnie. Jesteście cudowni! Daję Owsiakowi! Do końca świata i jeden dzień dłużej! - napisał na swoim Facebooku Biedroń.

Brawo Robert! A hejterom w tym przypadku współczujemy, bo znowu im nie wyszło.

Przypomnijmy - fani Roberta mogą wylicytować kolację ugotowaną przez niego i samą Magdę Gessler! Zobaczcie tutaj.

Zobacz także: Figura Lewego z klocków Lego, polonez Chajzera, kolacja z siostrami Godlewskimi. Najdroższe i najciekawsze licytacje WOŚP 2018! Ile już zebrano?

Fotka hejterów, która miała ośmieszyć Roberta.

Fotka Roberta w oryginale.

Jurka Owsiaka wspierają największe gwiazdy!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama