Hejterzy chcieli uderzyć w WOŚP i Roberta Biedronia

Hejterzy chcieli uderzyć w WOŚP i Biedronia, ale Robert ich ośmieszył! Genialna akcja prezydenta Słupska

Hejterzy chcieli uderzyć w WOŚP i Roberta Biedronia

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 26 (zebrano już ponad 45 mln złotych). Akcja Jurka Owsiaka łączy miliony Polaków, którzy chcą pomóc i wspierają fundację, jednak niestety, nie brakuje też tych, którzy chcą jej zaszkodzić. Hejterzy mają wiele pomysłów, jak ośmieszyć Jurka Owsiaka, ale też gwiazdy, które go wspierają. Okazuje się jednak, że ich działania przynoszą odwrotne skutki. Tak jak w przypadku Roberta Biedronia.

 

Zobacz: Jeden materiał o WOŚP w TVP! Telewizja Polska poświęciła minutę o 26. Finale Fundacji Jerzego Owsiaka. Było pozytywnie?

 

W sieci od jakiegoś czasu furorę robi zdjęcie Roberta Biedronia, na którym trzyma planszę z napisem "Daję Owsiakowi". W ten sposób przeciwnicy WOŚP chcieli ośmieszyć polityka, który jest gejem oraz Owsiaka. Ich zdjęcie to jednak fotomontaż - jakiś czas temu prezydent Słupska na swoim Facebooku opublikował fotkę z planszą "Gej jest ok", wspierając akcję Anji Rubik "sexedpl". Hejterzy ją przerobili, dodając, według nich, obraźliwy napis. 

 

Co na to Robert Biedroń? Jego reakcja jest wspaniała:

 

To miał być czyjś homofobiczny żart ze wspierania WOŚP Przerobione zdjęcie miało obrazić, a dzięki Wam wyszło odwrotnie. Jesteście cudowni! Daję Owsiakowi! Do końca świata i jeden dzień dłużej! - napisał na swoim Facebooku Biedroń.

 

Brawo Robert! A hejterom w tym przypadku współczujemy, bo znowu im nie wyszło.

Przypomnijmy  - fani Roberta mogą wylicytować kolację ugotowaną przez niego i samą Magdę Gessler! Zobaczcie tutaj. 

 

Zobacz także: Figura Lewego z klocków Lego, polonez Chajzera, kolacja z siostrami Godlewskimi. Najdroższe i najciekawsze licytacje WOŚP 2018! Ile już zebrano?

 

Fotka hejterów, która miała ośmieszyć Roberta.

Hejterzy chcieli uderzyć w WOŚP i Roberta Biedronia

Fotka Roberta w oryginale. 

Hejterzy chcieli uderzyć w WOŚP i Roberta Biedronia

Jurka Owsiaka wspierają największe gwiazdy! 

Hejterzy chcieli uderzyć w WOŚP i Roberta Biedronia

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43