Michał Szpak
1/5
Michał Szpak

Michał Szpak wyznał, że jest hejtowany za swój wygląd. Słynący z odważnego wizerunku gwiazdor udzielił wywiadu "Faktowi", w którym zdradził, że jego wizerunek wciąż wzbudza ogromne kontrowersje. Michał Szpak chętnie sięga po oryginalne kreacje, niebanalne dodatki, a do tego nie są mu obce malowanie paznokci czy makijaż twarzy. I choć jednym taki image piosenkarza bardzo się podoba, to inni wciąż nie mogą się przyzwyczaić do jego ekscentrycznych stylizacji. Michał Szpak zdradził, że często w jego kierunku padają bardzo obraźliwe epitety.

 

Zobacz też: Michał Szpak oddał hołd zmarłej fance! Zobaczcie poruszający występ z "The Voice of Poland" WIDEO

 

Jakie? Przeczytajcie na następnej stronie.

 

Polecamy: TYLKO U NAS Michał Szpak: „Graliśmy za darmo albo za kawałek pizzy. Dokładaliśmy do tego własne pieniądze’’

2/5
Michał Szpak
East News

Michał Szpak od początku swojej kariery zwracał uwagę nie tylko ogromnym talentem wokalnym, ale również odważnym wizerunkiem scenicznym. Zyskał tym sobie rzesze wiernych fanów, jeszcze na etapie występów w programie "X-Factor". Szpak nie ukrywa jednak, że jego wizerunek nie wszystkim się podoba. W kierunku piosenkarza nierzadko padają słowa krytyki, a nawet hejt. Gwiazdor w tabloidzie zdradził również, jak reaguje na tego typu komentarze.

- Czasem słyszę przykre komentarze. Niektórzy wyzywają mnie od ciot, ale zupełnie się tym nie przejmuję. Nikt mnie nie złamie. Trzeba być sobą i umieć siebie wyrażać - powiedział Michał Szpak na łamach "Faktu".

Juror "The Voice of Poland" wyznał również, czy hejt, który dotyka go za kontrowersyjny wizerunek sprawia, że zamierza on złagodzić swoje stylizacje. Przeczytaj na następnej stronie!

3/5
Michał Szpak
East News

- Nie zamierzam się zmieniać, bo ktoś tak chce. Zawsze będę malował paznokcie. Myślę, że aż do śmierci. To dla mnie tak naturalne jak mycie. Pomalowane paznokcie to część mnie, tak jak naturalne są u ludzi włosy czy rzęsy - powiedział Szpak "Faktowi".

4/5
Michał Szpak w pierwszym odcinku "Life" "The Voice of Poland"
ONS.pl

Michał Szpak od początku przykuwał uwagę oryginalnym wizerunkiem. Wraz z upływem lat artysta nieco złagodził swoje stylizacje, jednak wciąż gustuje w nietuzinkowych kreacjach i chętnie sięga po kosmetyki do makijażu, jednak robi to z dużym wyczuciem. Obecny wizerunek Szpaka jest bardzo stylowy i jedyny w swoim rodzaju.

5/5
Michał Szpak

Party.pl kocha styl Michała Szpaka! A Wy co sądzicie o wizerunku gwiazdora? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Więcej na temat Michał Szpak