Ida Nowakowska pokazała nowe zdjęcie synka
Newsy

Ida Nowakowska o hejcie po szybkim powrocie do pracy po porodzie: „świat ludzi ordynarnych jest mi obcy”

Ida Nowakowska po porodzie błyskawicznie wróciła do pracy. Fani krytykują tę decyzję, a hejterzy dogryzają, że gwiazda, opowiadając o "idealnym macierzyństwie", które nic nie zmieniło w jej życiu, jest osobą infantylną i żyje w wyidealizowanym świecie.

Ida Nowakowska udzieliła ostatnio wywiadu dla "Plejady", w którym opowiedziała tylko o urokach swojego macierzyństwa. 10 maja na świat przyszedł jej długo wyczekiwany syn. Prowadząca "Pytania na śniadanie" i jurorka "Dance Dance Dance" twierdzi, że świetnie czuje się w roli mamy, że poród był dla niej doświadczeniem bardzo pozytywnym. Skurcze zaczęły się, jak tylko skończyła zdjęcia do "Pytania na śniadanie", wzięła więc w domu prysznic, a potem pojechała do szpitala i urodziła błyskawicznie. Następnie Ida Nowakowska dostała ogromne wsparcie, przede wszystkim od mamy i swojego męża Jacka, który powiedział Idzie, że wychowywanie syna to „jego pasja". Wszystko więc wygląda jak... sielanka.
 

Dzidziuś wymaga ciągłej opieki i koncentruje całą naszą uwagę - być może dlatego tak się dzieje. My akurat tego nie doświadczamy. Tworzymy naprawdę zgrany rodzinny zespół. Wszyscy jesteśmy skupieni na tym, aby synek był szczęśliwy, a on jest najszczęśliwszy, kiedy jest najedzony, wypieszczony, wybawiony i czyściutki. A ja? Wciąż mam mnóstwo pozytywnej energii, chcę ładnie wyglądać, uwielbiam opiekować się synkiem i jestem szczęśliwa. Nic się w moim życiu nie zmieniło, a każda chwila, którą poświęcam synkowi jest fascynująca", opowiada Ida w Plejadzie.

Na pytanie, czy łapie się na tym, że kupuje dla synka za dużo, odpowiedziała równie entuzjastycznie.

"Kupowanie dla maluszka to radość. Buciki, ubranka, otulacze, zabawki, książki dla maluszków, to wszystko jest takie słodkie. Myślę, że każda mama lubi oglądać, kupować i ubierać dzieci w śliczne ubranka. Ja najbardziej lubię te, które łatwo się zakłada i są milutkie w dotyku. Zwracam uwagę na jakość i aby były zrobione z naturalnych materiałów. Zauważyłam, że wiele firm w Polsce zakładają mamy. Zaczynają robić rzeczy dla maluszków, których nie było na rynku. Powiem szczerze, że uwielbiam ten klan mam i podziwiam. Jesteśmy wszystkie super.

Ida Nowakowska o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Mamy komentarz!

Ida Nowakowska o hejcie po powrocie do pracy

Ida wróciła już do pracy trzy dni po porodzie, kiedy wystąpiła w finale programu "Dance Dance Dance". Ale po występie w odcinku "Pytania na Śniadanie" poświęconemu Dniu Matki, pojawiły się głosy, że Ida przesadza i jednak mogłaby poświecić czas synowi. Co odpowiedziała?

Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę - TVP, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa. Mam też wsparcie w domu. Moja mama jest świetną babcią, a mąż cudownym tatą. To daje mi wewnętrzny spokój. (...) Hejt jest takim krzykiem rozpaczy, buntem. (...) Świat ordynarnych ludzi, zwłaszcza kobiet, jest mi obcy - stwierdza Ida.

Jak Ida się prze tym broni?

Mówmy o tym, jak bardzo potrzebne jest nam wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Hejtem nie zmienimy świata. Tłumaczmy mężczyznom, czego od nich oczekujemy. Zmieniajmy świat, dyskutując, a nie hejtując. Na szczęście otrzymuję ogromne wsparcie i pozytywną energię od mam. To dodaje mi skrzydeł.

Po tym wywiadzie wierni fani Idy Nowakowskiej piszą:

No jest pobożna, ale ma do tego prawo. Układa jej się w życiu. Ma dobrą pracę. Cieszy się z macierzyństwa. Epatuje swoim szczęściem. Ale czy ona chwali się rzeczami materialnymi? Czy ona wywyższa się ponad innych dołując innych ludzi? Nie zauważyłam tego. No to o co wam chodzi? Dziewczyna jest szczęśliwa i pokazuje to ludziom. To jest całkiem pozytywna celebrytka.

Jednak więcej pojawia się słów krytyki, a nawet hejtu. Krytykowany jest sposób, w jaki Ida Nowakowska mówi o macierzyństwie, infantylny i pełen zdrobnień takich jak nazywanie karmienia piersią - przystankami na amciu amciu.

Świętsza od papieża sie robi.

Jezu jaka ta dziewczyna jest infantylna 🙄

Pani Ido, Taki mały dzidziuś potrzebuje przede wszystkim mamy. Super jak i tata włączył się do opieki. Pani demonstruje to, że praca jest ważniejsza od dziecka i męża. A to, że pani mówi takie frazesy i banały świadczy, jak mało ma pani do powiedzenia.

Topię się w tym lukrze, rantuuuunkuuu, bul bul bul..... Mam 3 dzieci, to jest piękne, ale rany, w życiu bym nie powiedziała, że w moim życiu nic się nie zmieniło XD. Moje życie wywróciło się do góry nogami, a połóg to ciężki czas

Wiele osób podkreśla, że wywiad odebrało jako dowód na to, że gwiazda jest oderwana od rzeczywistości.

Zobacz także: Ida Nowakowska przyłapana przez paparazzi na spacerze z mężem i synem. Młoda mama zachwyca wyglądem!

Ida Nowakowska pokazała zdjęcie synka. Przy każdej okazji podkreśla, jak bardzo zaangażowanym ojcem jest jej mąż Jack.  Ida pokazuje zabawki, jakie Jack sam zrobił dla synka, oraz to, w jaki sposób w sobotę odkurza dywany. Wtedy mały synek jest przytulony do taty w nosidełku. Urocze chwile.

Ida Nowakowska pokazała jak karmi syna piersią
Instagram @idavictoria

 

Ten filmik Ida podpisała tak:

Pierwszy Dzień Dziecka to poważna sprawa 🤍☀️!
Byłam najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki moim cudownym rodzicom... 🤍
Tak bardzo jestem wdzięczna za to, że będę mogła przekazywać taką miłość następnemu pokoleniu!
To najpiękniejszy dar...
Rodzice zabierali mnie wszędzie...
Do pracy, na wernisaże, na wieczory autorskie, do teatru...
codziennie miałam dzień dziecka! 💛

 

 

Ida szybko wróciła do pracy.  Zaledwie kilka dni po porodzie celebrytka pojawiła się w finale "Dance Dance Dance", a potem przekazała, do kogo trafiły 12 punktów z Polski podczas finału 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Polska wsparła wtedy San Marino.

 

 

 

 

Ida Nowakowska z mężem
East News
Newsy
Mąż Idy Nowakowskiej to prawdziwy skarb! Tylko spójrzcie co zrobił dla synka
Ida Nowakowska może liczyć na ogromne wsparcie męża. Jack to tata na medal, o czym możemy się przekonać patrząc na nagranie, które pojawiło się w sieci.

Ida Nowakowska na początku maja została mamą . Na ten moment piękna prowadząca "Pytania na śniadanie" i jej mąż, Jack Herndon, czekali od dawna. Obydwoje są przeszczęśliwi, a Ida może być naprawdę dumna ze swojego ukochanego. Takiego wsparcia, jakie tancerka otrzymuje ze strony męża, na pewno życzyłaby sobie każda świeżo upieczona mama. Na najnowszym nagraniu opublikowanym przez Idę Nowakowską na Instagramie możemy zobaczyć przeuroczy obrazek. Fani są zachwyceni, jak Jack jest tak bardzo zaangażowany w opiekę nad maluszkiem. Sami zobaczcie! Zobacz także:  "Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska wraca do pracy! A co z imieniem dla synka? Ida Nowakowska pochwaliła się uroczym nagraniem z mężem i synkiem Ida Nowakowska  jest jedną z największych gwiazd TVP. Widzowie uwielbiają ją w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie" , a także jako jurorkę "Dance Dance Dance". Kariera pięknej tancerki i prezenterki w ostatnim czasie nabrała zawrotnego tempa, ale teraz gwiazda przede wszystkim skupia się na wychowywaniu swojego synka. Jednak, jak ostatnio udało się dowiedzieć magazynowi "Party", Ida jest w naprawdę świetnej formie i zamierza łączyć obowiązki zawodowe z opieką nad maluszkiem. Po zaledwie kilku dniach od porodu, wystąpiła w finale "Dance Dance Dance". Z kolei po dwóch tygodniach od narodzin synka, przekazywała wyniki polskiego jury podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, a teraz, bo już pod koniec maja, zamierza wrócić do pracy w "Pytaniu na Śniadanie"!  Trudno mi opisać, ile ciepłych słów i zachęty do powrotu dostaję. Wracam do telewizji na skrzydłach – powiedziała Party Ida Nowakowska. Oczywiście powrót gwiazdy do pracy nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie ukochanego męża Jacka! Ida jest dumna, że ma tak...

Ida Nowakowska z mężem i synem pod szpitalem
Newsy
Ida Nowakowska pokazała, jak pracuje jej mąż. Jack Herndon nie może rozstać się z synkiem
Ida Nowakowska podzieliła się kolejnym uroczym, rodzinnym zdjęciem. Mąż prowadzącej "Pytanie na śniadanie" z miłością wpatruje się w swojego synka w pracy!

Ida Nowakowska urodziła synka 7 maja. Od tego czasu gwiazda TVP dzieli się uroczymi zdjęciami i nagraniami  ze swoim maluszkiem. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" świetnie odnajduje się w roli mamy, codzienne wyzwania i doświadczenia pokazuje na swoim Instagramie, gdzie także udziela młodym mamom rad. Szczególnie zaś wzruszające są zdjęcia i nagrania z mężem Idy Nowakowskiej. Mężczyzna jest zauroczony swoją nową rolą, a na każdej fotografii jest bardzo przejęty. Nowy członek rodziny sporo zmienił w codzienności swoich rodziców. Jack pracował dziś... z synkiem na kolanach! Jack Herndon pracuje, trzymając synka na kolanach. Ida Nowakowska: "kocham" Jack Herndon i Ida Nowakowska są małżeństwem od sześciu lat. Oboje bardzo pragnęli zostać rodzicami, gdy więc okazało się, że Ida Nowakowska jest w ciąży, nie posiadali się ze szczęścia. Przyszła mama długo ukrywała swój błogosławiony stan i pracowała do samego dnia porodu. Jak potem przyznała, pierwsze skurcze zaczęły się tuż po nagraniu "Pytania na śniadanie". Nowy członek rodziny nie spowodował jednak, żeby jego rodzice zwolnili zawodowo. Ida Nowakowska błyskawicznie wróciła do pracy, za co spotkała się też ze sporą krytyką. Z kolei Jack Herndon także pracuje, ale gdy robi to zdalnie, trzyma swojego synka na rękach! Ida pokazała urocze zdjęcie taty i chłopca i na swoim Instagramie i napisała: Mąż dzisiaj wyjątkowo bez garniaka w pracy… Bo dzisiaj rano praca zdalnie i to w takim towarzystwie 🥰💪💛 Jestem taka wdzięczna za ten super Team, który tworzymy 🙌❤️ KOCHAM Ida Nowakowska jest bardzo szczęśliwa w nowej roli, poza tym bardzo długo ze swoim mężem marzyła o dzieciach. Co ciekawe, para wciąż nie zdecydowała się powiedzieć, jak chłopiec ma na imię! Wiadomo, że chłopczyk będzie...

Ida Nowakowska  w sukience w kwiaty
EOS
Newsy
Ida Nowakowska świętowała pierwszy Dzień Dziecka w roli mamy. Pokazała nagranie z synem! 
Ida Nowakowska z okazji Dnia Dziecka wybrała się na spacer z mężem i synem. Internauci zwrócili uwagę na minę męża gwiazdy TVP! "Tata jeszcze w szoku"

Ida Nowakowska opublikowała na Instagramie krótkie nagranie ze spaceru z mężem i synem. Gwiazda TVP z okazji Dnia Dziecka spędziła czas wolny ze swoimi bliskimi, a w sieci opublikowała wzruszający wpis, w którym wspomina swoje dzieciństwo. Internauci są zachwyceni nagraniem i wpisem prowadzącej "Pytania na śniadanie". Jeden z internautów zwrócił uwagę na minę męża Idy Nowakowskiej! Musicie to zobaczyć! Ida Nowakowska świętuje Dzień Dziecka Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon zaledwie kilka tygodni temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Syn pary urodził się dokładnie 7 maja, ale gwiazda TVP poinformowała o narodzinach dziecka dopiero kilka dni później, po wyjściu ze szpitala i powrocie do domu. Młoda mama w ekspresowym tempie wróciła do pracy -  tydzień po porodzie pojawiła się w finałowym odcinku "Dance Dance Dance", a trzy tygodnie po ciąży wróciła na plan programu "Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska nie ukrywa wizerunku dziecka i chętnie publikuje w sieci nagrania i zdjęcia na których możemy zobaczyć jej malutkiego synka. Teraz w sieci pojawił się nowy film na którym gwiazda TVP pokazała swoją pociechę. Ida Nowakowska razem z mężem w Dzień Dziecka wybrali się na spacer z synem. Pierwszy Dzień Dziecka to poważna sprawa 🤍☀️!Byłam najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki moim cudownym rodzicom... 🤍 Tak bardzo jestem wdzięczna za to, że będę mogła przekazywać taką miłość następnemu pokoleniu! To najpiękniejszy dar...- napisała Ida Nowakowska. Jak na nagranie i wpis zareagowali fani Idy Nowakowskiej? Jeden z internautów zwrócił uwagę na minę męża gwiazdy TVP. - Cudowni!!!! ❤️❤ - Wszystkiego najlepszego dla małego z okazji dnia dziecka❤️ - Heh widzę że młody tata jeszcze w szoku 😊 🤓🖐️-...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner