Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Harvey Weinstein
East News
Newsy

Harvey Weinstein uznany za winnego przestępstw seksualnych! Producent filmowy trafi do więzienia

Harvey Weinstein skazany za napaść seksualną i gwałt. W marcu poznamy wymiar kary!

Harvey Weinstein, 24 lutego na sali sądowej, usłyszał werdykt po trwającym ponad dwa lata procesie. Hollywoodzki producent, który za ugody z ofiarami miał zapłacić 25 milionów dolarów ostatecznie usłyszał, że jest winny przestępstw seksualnych, które mu zarzucano! Został skazany za dwa z pięciu zarzutów, które ostatecznie mu postawiono, ale to oznacza, że nie uda mu się uniknąć kary. A jaki wyrok usłyszy? Kiedy ostatnia rozprawa z udziałem Harvey’a Weinsteina?

Prawdziwe sceny seksu w filmach! Aktorzy zagrali je naprawdę! Angelina Jolie i Antonio Banderas rozpalili zmysły

Harvey Weinstein skazany za napaść seksualną i gwałt

Harvey Weinstein długo uważał, że jedyna kara jaką poniesie za zarzuty dotyczące gwałtu i napaści seksualnej to upadek jego firmy The Weinstein Company, która miała finansować ugody z ofiarami. 67-letni producent był jedną z potężniejszych postaci w Hollywood, jednak afera z jego udziałem i słynny ruch #MeToo, który powstał po ujawnieniu przestępstw, których miał się dopuścić, sprawiły, że stracił swoją pozycję. Co więcej do głosu doszły nie tylko początkujące aktorki, ale też wielkie gwiazdy, które otwarcie zaczęły mówić o jego zachowaniu wobec kobiet, jak Angelina Jolie czy Gwyneth Paltrow.

Ostatecznie w wyroku, który zapadł  w nowojorskim sądzie, Harvey Weinstein został uznany za winnego gwałtu trzeciego stopnia i przestępstw na tle seksualnym. Producent odpowie za molestowanie asystentki  Mimi Haley oraz napaść na aktorkę Jessikę Mann w pokoju hotelowym w 2013 roku. 

Jaki wyrok grozi Harveyowi Weinsteinowi?

Harveyowi Weinsteinowi grozi maksymalnie 25 lat więzienia. Po rozprawie 67-latek został odprowadzony do aresztu, gdzie ma czekać na wyrok do 11 marca. Nie może też oczekiwać na wyrok w areszcie domowym, o co wnioskowała Donna Rutonno, prawniczka producenta. Z racji na stan zdrowia Weinsteina pojawiła się też propozycja umieszczenia go w szpitalu, ale ta również została odrzucona przez sąd. 

Zobacz także: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette były ofiarami Harveya Weinsteina? Wszystko o seksaferze w Hollywood!

 

Harvey Weinstein w sądzie

Harvey Weinstein w sądzie
East News

Z producentem filmowym współpracowały największe gwiazdy Hollywood.

Harvey Weinstein
East News

 

 

Oleh i Madzia z Big Brothera
Instagram/Madzia.official
Newsy
Oleh zdradza kulisy skandalu z Milexem. Jak to wpłynęło na jego relacje z Madzią Wójcik?
Oleh Rieszeńczew z Big Brothera komentuje konflikt z Milexem. Jak wyglądają ich relacje? Kim jest Milex i dlaczego oskarża Oleha o przemoc wobec Madzi Wójcik?

Oleh Riaszeńczew komentuje szokujące doniesienia na temat jego relacji z partnerką Madzią Wójcik oraz jej przyjacielem, influencerem Milexem. Niedawno do mediów trafiła informacja, że Oleh miał pobić przyjaciela Madzi i wyrzucić go z domu, w którym mieszkali we trójkę. Milex twierdzi, że powodem zachowania Oleha było zwrócenie mu uwagi... za przemoc w stosunku do partnerki.  Znajomi Magdy zaprzeczyli tym doniesieniom publikując dowody na manipulacyjne zachowanie Milexa. Influencer miał straszyć tym, że opowie w mediach, jak Madzia się zmieniła. Oleh Riaszeńczew wystosował oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczył oskarżeniom o pobicie Milexa i przedstawił swoją wersję wydarzeń: Milex nie został wyrzucony z mieszkania, tylko dostał odpowiednią ilość czasu na znalezienie nowego lokum. Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ Kamil Rój (Milex)  cyklicznie nas okradał, okłamywał, a z domu robił sobie hotel  – napisał na InstaStories Dodał również, że wraz z Magdą nie będą tolerowali nadużywania alkoholu, a człowiek, któremu zaufali chciał się wybić na ich popularności.  W rozmowie z Party.pl Oleh opowiedział, jak ta sytuacja wpłynęła na jego relacje z Madzią oraz czy on i jego partnerka utrzymują kontakt z Milexem. Posłuchajcie! Zobacz także: Romans Magdy i Oleha kwitnie! Zobacz, jak zaszaleli na imprezie w domu Wielkiego Brata! Magda Wójcik z Milexem.  

Harvey Weinstein skazany na 23 lata
EastNews
Newsy
Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia! Zapadł wyrok w jednej z najgłośniejszych spraw w historii Hollywood! 
Harvey Weinstein został skazany. Jest wyrok w głośnej sprawie!

Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia za gwałt i napaść seksualną. Wyrok w jednej z najgłośniejszych spraw w historii Hollywood zapadł w sądzie w Manhattanie. Znany producent filmowy trafi również na listę przestępców seksualnych. Poznajcie szczegóły. Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia Sprawa Harveya Weinsteina wyszła na jaw prawie trzy lata temu, kiedy producent filmowy został oskarżony o molestowanie seksualne przez niemal sto kobiet. Wśród nich znalazły się największe gwiazdy na świecie: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie czy Rosanna Arquette. Harvey został skazany jednak za gwałt trzeciego stopnia i przestępstwa na tle seksualnym. Producent odpowiedział za molestowanie asystentki Mimi Haley oraz napaść na aktorkę Jessikę Mann w pokoju hotelowym w 2013 roku.  Gdyby Harvey Weinstein nie został skazany przez ten sąd, podobne sytuacja mogłyby zdarzać się nadal. Ulżyło mi, że będzie wiedział, że nie jest ponad prawem. Ulżyło mi, że są kobiety, które są bezpieczniejsze, bo on nie jest na wolności - powiedziała w sądzie Mimi Haley. Jak decyzję skomentował sam Weinstein?  Jestem zupełnie zdezorientowany. Myślę, że inni mężczyźni też są zdezorientowani tym wszystkim. Tysiące mężczyzn i kobiet czuje się teraz przegranych w związku z tym procesem. Jestem zmartwiony tym, co dzieje się w naszym kraju. Atmosfera panująca w Stanach Zjednoczonych nie sprzyja temu wszystkiemu – powiedział Weinstein. Przypomnijmy - po ujawnieniu przez "The Times" afery z Weinsteinem, wielką popularność zdobył ruch "MeToo" (#JaTeż), mający zwrócić uwagę na ofiary przestępstw seksualnych.    Harvey Weinstein został skazany na 23 lata więzienia.  

Brad Pitt w kaszkiecie
Newsy
SKANDAL! Brad Pitt groził mu śmiercią, bo obmacywał jego dziewczynę!
SKANDAL! Brad Pitt groził mu śmiercią, bo obmacywał jego dziewczynę!

Do tej pory wszystko uchodziło mu na sucho. Jednak jedna z ofiar Harveya Weinsteina, wpływowego producenta filmowego, przerwała milczenie. Dołączyła do niej między innymi Gwyneth Paltrow, która również padła ofiarą hollywoodzkiego gwiazdora. Aktorka wyznała, że była przez niego molestowana. Harvey Weinstein, podczas pracy przy filmie "Emma", miał ją zaprosić do hotelowego pokoju, gdzie podobno obmacywał ją i składał dwuznaczne propozycje. Gwyneth Paltrow miała wtedy zaledwie 22 lata!   Zobacz: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette były ofiarami Harveya Weinsteina? Wszystko o seksaferze w Hollywood!   Gwyneth Paltrow po raz kolejny powróciła do tych bolesnych dla niej zdarzeń w programie radiowym "The Howard Stern Show". Aktorka wyznała, że jej ówczesny chłopak, Brad Pitt, nie mógł darować Weinsteinowi tego, czego się dopuścił. Gwiazdor podszedł do producenta na premierze "Hamleta" na Broadwayu i w mocnych słowach rozprawił się z oprawcą swojej dziewczyny.   - Powiedział: "Jeśli kiedykolwiek sprawisz, że znowu będzie się czuć nieswojo, zabiję cię". To było fantastyczne. Swoją sławę i siłę wykorzystał, by mnie chronić - wspomina Gwyneth Paltrow.   Weinstein nie przejął się jednak groźbami Brada Pitta. Aktorka twierdzi, że dostawała od niego telefony, w których w brutalny sposób zmuszał ją, by nikomu nie opowiadała tego, co zaszło w hotelowym pokoju. Na szczęście wszystkie jego występki ujrzały światło dzienne. Producent został publicznie napiętnowany, a jego pozycja w Hollywood mocno się zachwiała. Zagraniczne media podały właśnie, że Weinstein został oskarżony o gwałt, przestępstwo seksualne, wykorzystywanie seksualne i niewłaściwe zachowanie seksualne w przypadku incydentów z udziałem dwóch różnych kobiet. Producent nie przyznał się do stawianych mu zarzutów!   Oby już nigdy nikogo...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner