Meghan Markle i książę Harry
eastnews

Harry martwi się o Meghan? Według mediów, jedna rzecz bardzo denerwuje księcia

Meghan Markle i książę Harry
eastnews

 

Nie cichną kontrowersje wokół Meghan Markle. Księżna nie tylko zdarzają się gafy, ale według części przekazów nie cieszy się też sympatią pracowników pałacu. A ze stanowiska jej asystentki zrezygnowała już trzecia osoba. Wszystkie informacje na jej temat bardzo martwią ponoć księcia Harry'ego, który stara się wspierać żonę, ale zdaje sobie sprawę z jej potknięć!

Zobacz: Meghan nie była zaproszona na urodziny Kate! Ich relacje są aż tak złe?!

 

Harry obwinia się za porażki Meghan?

"Daily Mail" informuje, że książę Harry bardzo martwi się o Meghan i czuje się odpowiedzialny za jej potknięcia. Osoba z bliskiego otoczenia książęcej pary zdradziła brytyjskiemu serwisowi, że książę bardzo denerwuje się słysząc niektóre krytyczne komentarze. Bardzo dba o Meghan i troszczy się o nią, szczególnie teraz, kiedy jest w ciąży chciałby jej oszczędzić stresu. Obawia się, że jego żonę może spotkać taka sama sytuacja, jak jego matkę, która przez lata zmagać się z krytyką na swój temat.

 

Co łaczy Meghan z Dianą?

Melanie Bromley, ekspertka od rodziny królewskiej, widzi wyraźne podobieństwo między Meghan Markle a księżna Dianą. Jak podaje Daily Mail obie księżne obowiązuje ten sam zakaz. Nie mogą publicznie wypowiadać swoich poglądów:

Meghan teraz jest członkiem rodziny królewskiej, dlatego straciła głos i nie jest w stanie powiedzieć np. do żony księcia Williama: Hej, Kate, nie kłóćmy się w każdą niedzielę przed naszym obiadem - zdradziła Bromley.

Ekspertka podkreśla, że podobieństwo jest bardzo wyraźne jeszcze pod jednym względem:

Szczerze mówiąc, podobieństwa między tym, przez co przechodzi Meghan, a tym, przez co przeszła Diana - zanim stała się świętą w prasie - są bardzo zauważalne -  twierdzi Bromley.

Jedno jest pewne Meghan różni się od księżnej Diany w zasadniczej kwestii!  Ona ma po swojej stronie męża, który wspiera ją w każdej sytuacji!

 

Meghan Markle stale popełnia jakieś wpadki.

Meghan Markle
EastNews

 

Meghan Markle ma po swojej stronie jedynie męża.

Meghan Markle i książę Harry podczas świąt
East News

Meghan Markle i księżna Kate stale rywalizują ze sobą.

księżna Kate, Meghan Markle
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40