Meghan Markle i Harry
East News
Newsy

Harry i Meghan nie są bezpieczni? Już 9 razy wtargnięto do ich posiadłości

Zagraniczne media dotarły do niepokojących informacji. Jak się okazuje, Harry i Meghan w ostatnim czasie nie czują się bezpiecznie. Do ich posiadłości wtargnięto wiele razy.

Kiedy w marcu zagraniczne media donosiły o dwóch wtargnięciach na teren bajkowej posiadłości Meghan i Herry'ego w kalifornijskim Montecito, fani słynnego małżeństwa, które postanowiło opuścić brytyjski dwór, byli przerażeni. Teraz okazuje się, że sprawa jest jeszcze poważniejsza, niż mogłoby się wydawać. Portal Daily Mail dotarł do zaskakujących informacji, a w przeciągu kilku miesięcy policja otrzymała aż dziewięć wezwań do domu Sussexów. Meghan Markle i Harry mają się czego obawiać? Rodzina królewska pozbawiła ich ochrony!

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Meghan Markle i Harry są w niebezpieczeństwie?

Choć Harry i Megan zdecydowali się zrezygnować ze swoich książęcych obowiązków, sądząc, że dzięki temu rozpoczną nowe życie i zejdą z pierwszych stron gazet, tak się nie stało. Słynne małżeństwo wciąż jest na językach i jak się okazuje, od kilku miesięcy zmaga się z poważnym problemem. Meghan i Harry wraz z małym Archiem do swojego domu w Kalifornii, który kosztował 11 tysięcy funtów, przeprowadzili się w lipcu ubiegłego roku. Niestety, jak donoszą brytyjskie media, wielokrotnie odnotowano tam wtargnięcia.

Biuro szeryfa hrabstwa Santa Barbara odpowiedziało na dziewięć alarmów, w tym dwa razy w okresie Bożego Narodzenia, aby odebrać intruza, który przyjechał do domu Sussexów z Ohio. Funkcjonariusze zostali wezwani cztery razy w lipcu zeszłego roku po tym, jak Harry i Meghan przenieśli się do Montecito z Los Angeles, gdzie tymczasowo mieszkali - podaje Daily Mail. 

Zgłoszenia miały miejsce również w sierpniu i listopadzie, a niepokojące informacje zostały ujawnione po tym, jak Meghan i Harry w swoim kontrowersyjnym wywiadzie u Oprah Winfrey, która jest wieloletnią przyjaciółką amerykańskiej aktorki, a także sąsiadką słynnego małżeństwa, podzieliła się obawami dotyczącym bezpieczeństwa swojej rodziny. Ciężarna Meghan Markle nie czuje się bezpiecznie, a podczas rozmowy zdradziła, że błagała rodzinę królewską, by ta nie odbierała im całodobowej ochrony. Książę Karol miał jednak uznać, że nie będzie finansował ich ochrony z własnych środków. Kiedy Harry i Meghan zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków, nadzór ich bezpieczeństwa był jednym z przywilejów, z którymi musieli się pożegnać. 

Mężczyzna, który w okresie świątecznym wtargnął na posesję byłych Sussexów, został zatrzymany przez policję, a następnie zwolniony z aresztu. Ostatni wezwanie z kalifornijskiej posiadłości Meghan i Harry'ego miało miejsce 16 lutego.  

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry wezmą rozwód?! Szokujące wyznanie siostry aktorki! 

Meghan Markle i Harry niebawem przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Mały Archie będzie miał młodszą siostrzyczkę, jednak jak się okazuje, w swoim domu w Kalifornii rodzina niekoniecznie może czuć się bezpiecznie.

Książę Harry i Meghan Markle z synkiem
East News

Media donoszą o kolejnych wtargnięciach na ich posesję. W przeciągu kilku miesięcy było ich aż 9!

Książę Harry i Meghan Markle
East News

W wywiadzie u Oprah słynne małżeństwo wyznało, że kiedy opuścili rodzinę królewską, została im odebrana prywatna ochrona. 

Meghan Markle i książę Harry wywiad u Oprah
East News

Zobacz także
Królowa Elżbieta II

Co się stanie, gdy królowa Elżbieta II umrze? Procedura jest już zaplanowana. Telewizje mają jeden zakaz

Książę Filip w garniturze

Książę Filip opuścił szpital! Nie mógł wejść do samochodu o własnych siłach... Mamy zdjęcia

 

Książę Harry i Meghan Markle
East News
Newsy
Meghan i Harry nie mówili prawdy o ślubie? Brytyjskie media wyciągają dowód!
Meghan Markle i książę Harry kłamali podczas wywiadu u Oprah? Brytyjskie media ujawniły dowody.

Słowa  Meghan i Harry'ego w jednym z najbardziej wyczekiwanych wywiadów ostatnich lat, poruszyły widzów i podzieliły opinię publiczną. Wiele osób stanęło po stronie słynnego małżeństwa, część uważa jednak, że przynieśli oni wstyd rodzinie królewskiej. I choć od jego emisji minęły już dwa tygodnie, echa spotkania byłych Sussexów z Oprah wciąż nie cichną. Teraz brytyjskie pokazują dowody na to, że Meghan i Harry nie mówili prawdy na temat swojego ślubu, który - jak twierdzili - tak naprawdę wzięli w tajemnicy przed rodziną i mediami.  Meghan i Harry kłamali u Oprah?  Oskarżenia o rasizm, relacje między członkami rodziny , depresja i życie w pałacu przypłacone łzami - Meghan Markle i Harry w wywiadzie u Oprah poruszyli wiele kwestii, które przez lata zachowywali jedynie dla siebie. Jednym z sekretów, które ujawnili, dotyczył ich tajemniczego ślubu .  Pobraliśmy się na trzy dni przed tym ślubem. Nikt tego nie wie. Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy, że ten spektakl jest dla świata, a my chcemy związku tylko między sobą. Przysięgi złożyliśmy na naszym podwórku w obecności arcybiskupa Canterbury.  Czy jej słowa nie były prawdą? Brytyjskie media postanowiły zgłębić temat i jak się okazuje na akcie ślubu, który ujawnił Główny Urząd Stanu Cywilnego, widnieje data 19 maja 2018 roku, a więc data oficjalnej ceremonii, która miała miejsce w zamku Windsor. Jak donosi Daily Mail, pojawiły się twierdzenia, że Meghan jest "źle poinformowana" o ślubie! W rozmowie z The Sun, były główny urzędnik, Stephen Borton potwierdził, że para nie wzięła tajemniczego ślubu.  Nie pobrali się trzy dni wcześniej przed arcybiskupem Canterbury. Specjalna licencja,...

East News
Newsy
Meghan Markle ma w rodzinie królewskiej trzech wrogów! To Kate, Camillę i Karola oskarża o donoszenie tabloidom!? Szokujące informacje
Kto donosi na Meghan Markle w rodzinie królewskiej? Kto ją lubi najmniej?

W związku z niedzielnym wywiadem Meghan i Harry'ego w show Oprah Winfrey na światło dzienne wychodzą kolejne rewelacje! Wygląda na to, że to już prawdziwa wojna i każda ze stron wyciąga najcięższe działa... Po niedawnych oskarżeniach wobec Meghan opublikowanych w "Times" teraz pojawiają się doniesienia na temat wysoko postawionych członków rodziny królewskiej, którzy mieli dostarczać tabloidom informacje na temat Meghan Markle! Meghan Markle ma w rodzinie królewskiej trzech wrogów? Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że to co dzieje się obecnie na linii rodzina królewska a Meghan Markle to wojna! Burza medialna zaczęła się od informacji, że Sussexowie udzielą niemal dwugodzinnego wywiadu dla Oprah Winfrey, w którym przerwą ciszę na temat odejścia z rodziny królewskiej. Rodzina królewska o wywiadzie dowiedziała się z mediów, co najbardziej zasmuciło Elżbietę II .  Ostatecznie królowa tuż przed emisją rewelacji Meghan i Harry’ego zdecydowała się wydać oświadczenie. Po publikacji jednej z zapowiedzi wywiadu przez stację CBS w "Times" pojawiły się oskarżenia byłych pracowników pałacu dotyczące szokującego traktowania ich przez byłą księżną. Wygląda na to, że wymiana ciosów trwa! Pałac Buckingham zdecydował się wszcząć śledztwo w sprawie mobbingu, a tymczasem na jaw wychodzą kolejne rewelacje ujawniane w kolejnych zwiastunach wywiadu. Meghan u Oprah wprost oskarżyła pałac, że utrwalali kłamstwa podawane przez media na ich temat. Okazuje się, że już wcześniej była księżna miała o to pretensje i jak donosi "News Daily" powołując się na anonimowego informatora, współpracującego wcześniej z Meghan, miała oskarżać trzech członków rodziny królewskiej o podejmowanie działań przeciwko niej! Jako...

Książę Harry i Meghan Markle
East News
Newsy
Książę Harry przybył na pogrzeb księcia Filipa bez Meghan Markle. Na pogrzebie dziadka będzie... odstawał od rodziny?! 
W piątek zmarł Książę Filip. Na pogrzeb przybył jego wnuk, książę Harry. Jak się okazało, książę przyjechał sam, bez Meghan Markle. Podczas uroczystości pogrzebowych będzie bardzo odstawał od rodziny. Dlaczego?

17 kwietnia odbędzie się pogrzeb Księcia Filipa . Zgodnie z życzeniem zmarłego, pogrzeb będzie miał charakter prywatny, a w ceremonii będzie uczestniczyło zaledwie 30 osób. Książę Harry także pojawi się na uroczystości, by pożegnać swojego dziadka. Niestety, do Wielkiej Brytanii przyleciał bez Meghan Markle, która jest w zaawansowanej ciąży i ze względów zdrowotnych nie mogła wybrać się w podróż do Londynu. Książę pojawił się w rodzinnym mieście po raz pierwszy od rezygnacji z królewskich obowiązków.  Meghan Markle nie będzie na pogrzebie Księcia Filipa Informację o śmierci męża Elżbiety II podano w piątek po południu. Książę zmarł w wieku 99 lat w otoczeniu najbliższych. Przez cały weekend królowa mogła liczyć na odwiedziny i wsparcie swoich najbliższych. Dziś ogłoszono, że pogrzeb odbędzie się 17 marca w zamku Windsor. Wśród 30 osób, które wezmą udział w ceremonii, zabraknie jednak Meghan Markle, która nie mogła udać się do Londynu z uwagi na zaawansowaną ciążę. Para pożegnała publicznie Księcia Filipa bardzo krótko i zdawkowo: Ku pamięci Jego Królewskiej Wysokości Księciu Edynburga. Dziękujemy za twoją służbę... Będzie nam cię bardzo brakować - napisali na stronie swojej fundacji "Archewell" Książę Harry pojawił się więc w Londynie w niedzielę i od razu został zauważony przez media. Jak donosi "Daily Mail" prosto z płyty lotniska książę został odebrany czarnym samochodem i razem z  królewską ochroną i udał się prosto do pałacu Kensington.  Jak książę zostanie przyjęty przez rodzinę? Harry'ego nie było w Londynie od czasu gdy razem z Meghan Markle zrzekli się obowiązków królewskich.  Harry podobno deklarował, że w razie śmierci dziadka przyleci...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner