Hanna Lis o Pierwszej Damie Francji
Eastnews
Hanna Lis dodała wpis o Brigitte Macron. Co o niej sądzi?
1/8
Hanna Lis o Pierwszej Damie Francji
Eastnews

Hanna Lis broni Pierwszej Damy Francji Brigitte Macron. W niedzielę Emmanuel Macron wygrał wybory prezydenckie we Francji uzyskując 66,1% głosów w drugiej turze wyborów. Tym samym jego żona Brigitte Macron, która jest od niego o 24 lata starsza, została Pierwszą Damą Francji. Historia miłości tej pary budzi w mediach dużo kontrowersji. Dlaczego? I co o Pierwszej Damie Francji sądzi Hanna Lis?

Brigitte Macron i Emmanuel Macron - historia ich miłości. 

Prezydent Francji zakochał się w swojej przyszłej żonie, gdy był nastolatkiem. Emmanuel Macron uczęszczał do katolickiego liceum, gdzie 37-letnia Brigitte, mężatka i matka trojga dzieci, uczyła w tej szkole języka francuskiego. Emmanuel trafił do jej kółka teatralnego i wtedy wybuchło między nimi uczucie. Choć rodzice Emmanuela próbowali zakończyć ten związek i wysłali go do innej szkoły, przyszły prezydent Francji obiecał ukochanej, że się z nią ożeni. I tak też zrobił. Pobrali się 20 października 2007 roku. Nowa Pierwsza Dama Francji podkreśla, że nigdy nie była nauczycielką Emmanuela oraz nie nawiązała relacji seksualnej z Macronem przed osiągnięciem przez niego pełnoletności. Mimo jej zapewnień, ten związek budzi sporo emocji, a głos w tej sprawie postanowiła zabrać Hanna Lis. Co napisała? Zobaczcie kolejny slajd!

ZOBACZ: Z drogi Melanio! Oto pierwsza dama godna światowej stolicy mody. Tak wygląda Brigitte Macron!

2/8
Hanna Lis dodała wpis o Brigitte Macron
Instagram

Hanna Lis dodała nowy wpis na Instagramie, który poświęciła Pierwszej Damie Francji.

Wykształcona, inteligentna, szalenie atrakcyjna. Wyklada literaturę francuską i łacinę. Pochodzi z fantastycznie dobrej, a także zamożnej rodziny. Jej mąż mówi, że bez nie nie byłby tym kim jest (a więc prezydentem elektem Francji). STOP⛔️.To wszystko nieistotne. Nieważne. Skreśl. Ma 64 lata. Na wieku Brigitte Macron skupiają się dziś tak kretynskie, jak i bardzo poważne media. Bo przeciez kobieta w "tym wieku" powinna być już dozgonnie przyspawaną do kuchni, pralki, wnuków, a najlepiej do chodzika. Nikogo nie bulwersuje wiek żony Trumpa. Ale żona Macrona to skandal, szok i pedofilia. Atakują ją niby- kobiety (idiotki), bronią niby-mężczyźni (mizogini). Czas najwyższy wreszcie skończyć z wszechobecną pogardą wobec kobiet, n'est-ce pas? Uściski dla wszystkich Kobiet. - napisała Hanna Lis.

Pod jej wpisem zaczęła się ostra dyskusja. Co pisali fani dziennikarki? 

Polecamy: Lifting, botoks, licówki i zagęszczone włosy. Czy rzeczywiście to wszystko zrobiła sobie żona prezydenta Francji?

3/8
Brigitte Macron na pokazie Louis Vuitton jesień:zima 16 z torebką LV Capucine
Getty Images

Jedni fani dziennikarki pisali, że w pełni się z nią zgadzają, inni krytykowali Brigitte Macron. 

Czy to ważne ile ktoś ma lat, najważniejsze że dwoje ludzi się Kocha, szanuje i wspiera

On chodził do klasy z jej córką! A ona była jego nauczycielką, to po prostu zwykła pedofilia.

Ok, ok, uczmy się tolerancji, różnica wieku nie ma znaczenia - jestem za👍. Ale tu jest nieco inna historia, bo zaczęli ze sobą "świrować", gdy on miał lat 15👶, a ona 39🔞. No za cholerę mi - idiotce 😉się to nie klei, pisali fani Hanny Lis. 

dzis mają o parę lat wiecej, wiec jakkolwiek, komukolwiek sie to "nie klei", im najwyrazniej sie skleiło, odpowiedziała Hanna Lis.

Pojawił się też wpis jednej z obserwatorek, w którym pojawił się wątek... odbijania męża. Jak zareagowała na niego Hanna Lis? Zobaczcie na kolejnym slajdzie.

4/8
Brigitte Macron z mężem na paryskim Montmartrze
Getty Images

Pod wpisem Hanny Lis pojawił się też taki komentarz. 

Nastolatką już nie jest, ale należy jej oddać że jest kobietą zadbaną i zdecydowanie inteligentną. I nikomu nie odbiła męża... Choć w swojej rodzinie trochę namieszała - ale uczucie widać prawdziwe, trwa nadal. Zobaczymy jaką będzie Pierwszą Damą - napisała jedna z fanek dziennikarki. 

Hanna Lis odpowiedziała jej:

Jednak Emmanuel Macron komuś "odbił żonę", rzeczoną Brigitte właśnie. Zdarza się, choć rzadko się o tym mowi, a tym rzadziej piętnuje, prawda?, napisała Hanna Lis. 

Hanna Lis o Brigitte Macron na Instagramie
Instagram
Instagram

5/8
Brigitte Macron na pokazie Dior haute couture jesień/zima 15
Getty Images
6/8
Emmanuel Macron, Brigitte Macron
East News
7/8
Emmanuel Macron, Brigitte Macron
East News
8/8
Emmanuel Macron, Brigitte Macron
ONS
Więcej na temat Hanna Lis Brigitte Macron