Party Stories
Hanna Lis i Ewa Chodakowska
ONS
Newsy

Lis zachwycona Chodakowską: Namawia mnie na wspólne trenowanie

Dziennikarka zdradziła swoje treningowe plany

Okładkę najnowszego numeru "Vivy!" zdobi Hanna Lis. Dziennikarka wystąpiła w pięknej sesji zdjęciowej i udzieliła wywiadu, w którym opowiada głównie o ważnych w jej życiu kobietach i przyjaźniach, które przetrwały do dziś. Przypomnijmy: Hanna Lis o kulisach przyjaźni z Joanną Przetakiewicz

Dyrektor kreatywna La Manii nie jest jedyną znaną panią, o której wspomina Hanna Lis. Gwiazda w rozmowie z "Vivą!" przyznała się również, że jest pod ogromnym wrażeniem Ewy Chodakowskiej. Co więcej, Hanna zamierza niebawem sama spróbować słynnego treningu, mimo, że twierdzi, na samą myśl bolą ją mięśnie.
 

Ewa Chodakowska namawia mnie, żebym zaczęła trenować w jej grupie i chyba w końcu się skuszę, choć na sam widok jej "Skalpela" (program treningowy), boli mnie każdy mięsień. Podoba mi się podejście Ewy do sprawy treningu. Tu nie chodzi wyłącznie o wyrzeźbienie ciała, choć ona robi to perfekcyjnie, tu chodzi o osiągnięcie pewnego rodzaju harmonii między wnętrzem a opakowaniem. Podoba mi się pasja, z jaką Ewa robi to, co robi, to jest niemal misja! - powiedziała w wywiadzie dla magazynu.


Hanna Lis to kolejna gwiazda, które uległa urokowi Chodakowskiej. Też już z nią ćwiczycie? Zobacz: "Nie schudłam z Chodakowską, ale ją lubię"

Ewa Chodakowska w pięknej sesji dla "Vivy!":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Chodakowska wzięła ślub. Ślub Ewy Chodakowskiej
fot. www.isanok.pl
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Ewa Chodakowska wyszła za mąż!
Zobacz jej suknię ślubną

O ślubie Ewy Chodakowskiej i jej greckiego narzeczonego mówiło się od dawna. Sama gwiazda w wywiadzie dla "Vivy!" kilka miesięcy temu przyznała, że ceremonia odbędzie się jeszcze w tym roku. Przypomnijmy: "Ślub szykujemy już wkrótce" Podobno Ewa planowała ślub na koniec tego roku, ale najwyraźniej zmieniła plany, bo jak informuje portal www.isanok.pl, słynna trenerka poślubiła dziś popołudniu swojego narzeczonego Lefterisa Kavoukisa podczas skromnej uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sanoku. Chodakowska zaprezentowała się w prostej kreacji, a jej partner założył dżinsy i... trampki ;) Młodej parze gratulujemy! Zobacz też: W takim apartamencie mieszka Ewa Chodakowska >>> Dramat Chodakowskiej: Ktoś żeruje na mnie i chce mi zaszkodzić >>> Zakochana Chodakowska z narzeczonym na luksusowych wakacjach >>> Ewa z mężem w pięknej sesji:

Ślub Ewy Chodakowskiej
Viva!/Akpa
Newsy
Ewa Chodakowska: Ślub szykujemy już wkrótce
Znamy życiowe plany trenerki wszystkich Polek

Ewa Chodakowska to prawdziwa sensacja polskiego show-biznesu. Ukoronowaniem jej drogi na szczyt jest obszerna sesja okładkowa i wywiad w nowej "Vivie!". Gwiazda opowiedziała w nim m.in. o swoim ukochanym. Przypomnijmy: Ewa Chodakowska opowiedziała o swojej wielkiej miłości Zakochani mieszkają obecnie w Warszawie, choć nie było tak zawsze - początkowo Chodakowska po przyjeździe z Grecji była tutaj sama, ale Lefteris dołączył do niej wkrótce potem, gdy życie zawodowe Ewy rozkwitło w stolicy. Celebrytka przyznaje, że myślą z narzeczonym o ślubie i... dzieciach.   Na ślub szykujemy się już wkrótce. A co do dzieci, to nasz najpiękniejszy plan, ale musimy poczekać jeszcze parę lat - wyznała w wywiadzie dla "Vivy!". Chodakowska przyznała też, że choć rodzina Lefterisa przyjęła ją z otwartymi ramionami to w momencie, gdy postanowiła wyjechać z Grecji, nie do końca przypadło im to do gustu. Na szczęście z czasem zauważyli, że była to dobra decyzja i teraz bardzo jej kibicują:   Rodzice Lefterisa pokochali mnie, nazwali swoją córką. Problem pojawił się dopiero, kiedy postanowiłam wrócić do Polski, zostawiając Lefterisa w Atenach. Usłyszałam wtedy od jego mamy, że kobieta która kocha swojego mężczyznę, nigdy nie wyjeżdża. Moje tłumaczenia na nic się zdały. Tylko czas mógł pokazać, że nasze rozstanie nie wynika z braku miłości, lecz z potrzeby podążania własną drogą - dodaje. Jeśli Ewa Chodakowska zdecyduje się na ślub to jesteśmy pewni, że będzie to kolejna uroczystość, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Myślicie, że już wkrótce zobaczymy ją w sukni ślubnej? Zobacz: Chodakowska tłumaczy się z okładki "Vivy!" Zobacz też zdjęcia ze spotkania i treningu Ewy Chodakowskiej z tysiącami Polek:

Wesele Ewy Chodakowskiej
Facebook
Newsy
Fanki Chodakowskiej zorganizowały jej w Bieszczadach wesele [FOTO]
Jak na niespodziankę zareagowała trenerka?

Od kilku dni serwisy internetowe plotkowały na temat ślubu Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa , który miał się odbyć wczoraj. Doniesienia oczywiście okazały się nieprawdą. Trenerka aktualnie przebywa na obozie treningowym w Bieszczadach. Jej fanki postanowiły zrobić swojej idolce niespodziankę i spontanicznie zorganizowały jej dla żartu wesele. Zobacz: Czułości Chodakowskiej z narzeczonym w Bieszczadach Fotkami z wydarzenia Ewa podzieliła się oczywiście na Facebooku. - Moje Kobiety wzięły sobie ploty do serca ...wczoraj ze swoich ciał ułożyły napis "panieński", a dzisiaj wyprawiły nam konkretne przyjęcie KOCHAM WAS CAŁYM SERCEM WARIATY MOJE!!! [pisownia oryginalna] - napisała Chodakowska na Facebooku. Na zdjęciach jakie zamieściła gwiazda widzimy tłum uśmiechniętych dziewczyny oraz samą Ewę, która w r ękach ma pamiątkową laurkę z życzeniami . Chodakowska w ostatnim wywiadzie dla "Vivy!" ogłosiła, że już powoli szykuje się do ślubu. Trenerka datą tego ważnego w jej życiu wydarzenia z pewnością podzieli się ze swoimi fanami. Tak więc pozostaje nam wypatrywać nowych wpisów Ewy. Zobacz: Ewa Chodakowska: Ślub szykujemy już wkrótce Ewa Chodakowska z narzeczonym w sesji dla "Vivy!":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner